• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    Sdílení zkuseností, postupů, rad, a nebo frustrace z komunikace s prislusnymi urady.
  • ŽÁDOST o elektronické oznámení o příchodu zásilek z ciziny - Stáhnout -urychlení procesu doručení zásilky o další kousek. Podepsat, oskenovat a poslat na email sklad.praha120@cpost.cz nebo na adresu na adresu Pošty Praha 120
    Pokud vám pošta vyměřila neoprávněně 180 kč, můžete podat elektronicky stížnost na ČOI ZDE. ČOI zas má ze zákona povinnost se tím zabývat.Podrobnosti viz nástěnka
  • rozbalit záhlaví
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOOMIX: jo to je A10, ma znamej :) me prijde ta 7" mala, takze ja vzal 10" zenithink c91 upgrade... dost OT :)

    NAVARA: to je tim ze podporuje dongle, proste vrazis do usb 3g modem a jedes...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: koukam spravne ze v nazvu maji 3G ale dole ve specifikaci uz ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUBANCZ: na noťasu mi odešlo podsvícení, novej displej 2500,- zadní zničenej plast víka k nesehnání, takže na to seru a připojuju k monitoru. Potřebuju jenom něco na cesty na kolej/zpátky (2,5 hodiny), na seriály/hudbu/trochu internet a do školy na pár poznámek. Jelikož tyhle tablety okolo 100$ mají vesměs stejný střeva a jenom jinej futrál, zvolil jsem tenhle. Zvládne otevřít všechno co potřebuju (avi, mkv, word, excel, pdf), má Android 4.0, kapacitní displej a hlavně by ten 1,5GHz Cortex A10 měl utáhnout HD videa a flash ;)

    7" Android 4.0 Capacitive Tablet PC WiFi 3G ARM Cortex A10 4GB HDD 512MB DDR MID | eBay
    http://www.ebay.com/itm/7-Android-4-0-Capacitive-Tablet-PC-WiFi-3G-ARM-Cortex-A10-4GB-HDD-512MB-DDR-MID-/221007169356?pt=US_Tablets&hash=item33750dc74c

    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOOMIX: jo to asi jo :) trosku mi nedoslo ze jde o tak malou castku.. :)
    btw. co to kupujes? nakej ainol/zeni/a10 ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUBANCZ: no jestli se DPHčko bude vypočítávat z ceny zboží, která bude 95$ (cca 1920kč), tak to mě vyjde levnějc to dphčko zaplatit (384kč), a počkat ;)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOOMIX: ja bych to hnal pres tu kamu, respektive je to nejrychlejsi, nez cekat tyden jestli mi prijde dopis z CU, pak tyden cekat milostive na procleni.. to si radsi tech 600+- zaplatim a mam to druhej den...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TOOMIX: shipito.com
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    no jenže mě to přes UPS nepošlou :-/
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LUBANCZ: UPS bude verit tomu co je na celni deklaraci. Odzkouseno:)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOOMIX: dopocitaj ti to podle $94..
    oni to nemaji jak zjistit, leda bys nechal i puvodni transaction id na paypali (jsou provazany s FU), popripade meli stejnou zasilku s udanou cenou/fakturou.

    ja ted resim to samy, akorad z $150 na $40 ale pres ups, takze dam referenci jak to dopadlo :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: zalezi na tom, jestli vrouci naruc kolegy spoluvezne jako hrozbu :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NAVARA: úředníkům ne, ale hrozilo by něco mně, kdyby přišli na to, že to není fotorámeček za 20€ ale tablet za 94$? ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: urednikum nikdy zadnej postih nehrozi ;)

    KALIBAN: jednak invoice od obchodnika, druhak vypis z uctu (u paypalu tedy banka, z ktery se to platilo)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALIBAN: tak to přemejšlim, jestli by mi to za těch cca 380kč, co bych dal na DPHčku, stojí...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    poslou ti mail abys dodal vypis z paypalu nebo tak neco...
    takze najedes na paypal, ulozis html stratnku, opravis v ni sumy tak jak chces, udelas screenshot a posles jim to...
    tusim je to tresnej cin, takze ode me to kdyztak nemas...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    no a dejme tomu, že to nepustěj, co pak? Hrozí nějakej postih? ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Kdybych provozoval celni sluzbu, tak jim dam kvotu kterou za hodinu musi stihnout (jinak bez premii za den) a dam jim premie podle toho, kolik toho najdou jako podcenneneho.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    TOOMIX: Hele oni celníci nejsou zas tak blbý jak je děláte ;)
    Stačí když roztrhne obálku a vypadne na něj krabice kde bude určitě ohromným písmem přes půl předku napsáno ANDROID a nemusí vůbec nic pouštět :D

    Jediná šance je, že když to bude tahat skrz rentgen, tak mu bude stačit ten uvedenej fotorámeček a neotevře obálku.
    Máš to 50/50.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TOOMIX: no drzim ti palce, kazda koruna ktera se na clu usetri je dobra koruna...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TABORACEK: a tam koukne, a uvidí displej, snad bude dost blbej na to, aby to pustil
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TOOMIX: Jenze celnik nemusi proclivat podle toho co je napsano na celni deklaraci. A v pripade cinskych dodavatelu si bud jist, ze kdyz v tomuvidi neco takovyho, tak to rozbali...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam