• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOOMIX: jo to je A10, ma znamej :) me prijde ta 7" mala, takze ja vzal 10" zenithink c91 upgrade... dost OT :)

    NAVARA: to je tim ze podporuje dongle, proste vrazis do usb 3g modem a jedes...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    jsem tu spravne v klubu "kupujeme tablet"?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: koukam spravne ze v nazvu maji 3G ale dole ve specifikaci uz ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUBANCZ: na noťasu mi odešlo podsvícení, novej displej 2500,- zadní zničenej plast víka k nesehnání, takže na to seru a připojuju k monitoru. Potřebuju jenom něco na cesty na kolej/zpátky (2,5 hodiny), na seriály/hudbu/trochu internet a do školy na pár poznámek. Jelikož tyhle tablety okolo 100$ mají vesměs stejný střeva a jenom jinej futrál, zvolil jsem tenhle. Zvládne otevřít všechno co potřebuju (avi, mkv, word, excel, pdf), má Android 4.0, kapacitní displej a hlavně by ten 1,5GHz Cortex A10 měl utáhnout HD videa a flash ;)

    7" Android 4.0 Capacitive Tablet PC WiFi 3G ARM Cortex A10 4GB HDD 512MB DDR MID | eBay
    http://www.ebay.com/itm/7-Android-4-0-Capacitive-Tablet-PC-WiFi-3G-ARM-Cortex-A10-4GB-HDD-512MB-DDR-MID-/221007169356?pt=US_Tablets&hash=item33750dc74c

    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOOMIX: jo to asi jo :) trosku mi nedoslo ze jde o tak malou castku.. :)
    btw. co to kupujes? nakej ainol/zeni/a10 ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUBANCZ: no jestli se DPHčko bude vypočítávat z ceny zboží, která bude 95$ (cca 1920kč), tak to mě vyjde levnějc to dphčko zaplatit (384kč), a počkat ;)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOOMIX: ja bych to hnal pres tu kamu, respektive je to nejrychlejsi, nez cekat tyden jestli mi prijde dopis z CU, pak tyden cekat milostive na procleni.. to si radsi tech 600+- zaplatim a mam to druhej den...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TOOMIX: shipito.com
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    no jenže mě to přes UPS nepošlou :-/
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LUBANCZ: UPS bude verit tomu co je na celni deklaraci. Odzkouseno:)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOOMIX: dopocitaj ti to podle $94..
    oni to nemaji jak zjistit, leda bys nechal i puvodni transaction id na paypali (jsou provazany s FU), popripade meli stejnou zasilku s udanou cenou/fakturou.

    ja ted resim to samy, akorad z $150 na $40 ale pres ups, takze dam referenci jak to dopadlo :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: zalezi na tom, jestli vrouci naruc kolegy spoluvezne jako hrozbu :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NAVARA: úředníkům ne, ale hrozilo by něco mně, kdyby přišli na to, že to není fotorámeček za 20€ ale tablet za 94$? ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX: urednikum nikdy zadnej postih nehrozi ;)

    KALIBAN: jednak invoice od obchodnika, druhak vypis z uctu (u paypalu tedy banka, z ktery se to platilo)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALIBAN: tak to přemejšlim, jestli by mi to za těch cca 380kč, co bych dal na DPHčku, stojí...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    poslou ti mail abys dodal vypis z paypalu nebo tak neco...
    takze najedes na paypal, ulozis html stratnku, opravis v ni sumy tak jak chces, udelas screenshot a posles jim to...
    tusim je to tresnej cin, takze ode me to kdyztak nemas...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    no a dejme tomu, že to nepustěj, co pak? Hrozí nějakej postih? ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Kdybych provozoval celni sluzbu, tak jim dam kvotu kterou za hodinu musi stihnout (jinak bez premii za den) a dam jim premie podle toho, kolik toho najdou jako podcenneneho.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    TOOMIX: Hele oni celníci nejsou zas tak blbý jak je děláte ;)
    Stačí když roztrhne obálku a vypadne na něj krabice kde bude určitě ohromným písmem přes půl předku napsáno ANDROID a nemusí vůbec nic pouštět :D

    Jediná šance je, že když to bude tahat skrz rentgen, tak mu bude stačit ten uvedenej fotorámeček a neotevře obálku.
    Máš to 50/50.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TOOMIX: no drzim ti palce, kazda koruna ktera se na clu usetri je dobra koruna...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam