• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    Sdílení zkuseností, postupů, rad, a nebo frustrace z komunikace s prislusnymi urady.
  • ŽÁDOST o elektronické oznámení o příchodu zásilek z ciziny - Stáhnout -urychlení procesu doručení zásilky o další kousek. Podepsat, oskenovat a poslat na email sklad.praha120@cpost.cz nebo na adresu na adresu Pošty Praha 120
    Pokud vám pošta vyměřila neoprávněně 180 kč, můžete podat elektronicky stížnost na ČOI ZDE. ČOI zas má ze zákona povinnost se tím zabývat.Podrobnosti viz nástěnka
  • rozbalit záhlaví
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    DURDIN: tak zjistit se to dá pokud si to měl poslané jako zapsanou zásilku (tzn máš podací číslo). A jelikož je to z US, tak nesmí začínat na LC, ty jsou také nedohledatelné
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    před cca čtvrtrokem jsem objednával z usa nějaké trička, byly to všecko malé balíčky pod 22e, předtím vždycky prošly velmi rychle, ale teď nic... po čase mi to poslali znova a zase stále nikde nic. Nedá se nějak zjistit, jestli to neleží někde zapadlé na celnici nebo kde? je divné, že by se najednou nezávisle na sobě vytratilo tolik balíků...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Odbavování zásilek jdoucích do ČR přes Českou poštu • RCmania.cz - web pro modeláře a modely
    http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?t=45057

    můžete to někdo dát na nástěnku ?
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    DADULKA: zatim to neni tak hrozný :-)
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    KARYSLAV: no ty joooo...to mi nedoslo...ajaj :-))
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DADULKA: tak to je pak pohoda, jen pamatujte na to ze to ted bude asi dost hekticky, protoze vanoce :)
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    KARYSLAV: opravdu nic luxusniho..jen par onosenejch hadru co se neveslo do auta :-))
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    TANTRAMAN: aha no tai proč se ptáš v celním auditku na mezinárodní zásilky :) jsem to nějak si nespojil že evropa..
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KARYSLAV: i kdzy to posilas po evrope ? to se mi nezdá
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DADULKA: jiste ze existuje, ale zalezi jak moc luxusni je ten obsah co chces posilat, pokud jsou to znackovy luxusni veci z Gucci a kabelka od LV, tak bych doporucil UPS protoze jinak se v tom zacnou prehrabavat celnici... treba napriklad..
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    TANTRAMAN: jeste sem nevazila...je to kamosky zavazadlo s hadrama...tak to posta asi vyhraje no...sem si rikala jesi neexistuje neco lepsiho...diky
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DADULKA: ceska posta. kolik to ma kilo ?
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    nevite pres co poslat nejlevneji balik z CR do Holandska? diky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    jak to ty kluci v Hong Kongu dělaj...4 věci objednaný separátně na začátku října mi ještě nepřišly...a jedna, objednaná 11 dní zpátky mi přišla dneska
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    JUDAS_PRIEST: Záleží, jestli už je zásilka v ČR. Jestli jo, tak to bude chvilku trvat, ale najdou ti tu zásilku. Případně mi pošli podací číslo a kouknu se ti.
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    Ahoj, ví někdo jak to tam vypadá v pondělí kolem druhé? A když nebudu čekat na ten jejich oznamovací dopis a mam doložit celní hodnotu, když vezmu prostě všechno, nepošlou mě domů že nemam obsah toho dopisu? Oni přece mi na základě sledovacího čísla, nebo jména adresáta musej to skladové číslo najít na místě ne? Díky
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    pěkně mě nasr... s tím umělým oslabením koruny. všechno bude o stokoruny nebo i tisíce dražší. zlatý časy jsou už dávno pryč :(
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    DARKRAZOR: Minulej tejden - Bombičky s inkoustem z Hongkongu za 36€ prošly, soška z Japonska za 140€ neprošla.
    DARKRAZOR
    DARKRAZOR --- ---
    Tak jak to posledni dobou vypada na poste 120. Proclivaj/danej tvrde vsechno nebo obcas neco projde?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    NAVARA: však to je pořád ta doba neurčitá, není jasný, kdy se to stane, ale jednou určitě :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SKOKY: nebo do chvíle, než to ztratěj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam