• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    Sdílení zkuseností, postupů, rad, a nebo frustrace z komunikace s prislusnymi urady.
  • ŽÁDOST o elektronické oznámení o příchodu zásilek z ciziny - Stáhnout -urychlení procesu doručení zásilky o další kousek. Podepsat, oskenovat a poslat na email sklad.praha120@cpost.cz nebo na adresu na adresu Pošty Praha 120
    Pokud vám pošta vyměřila neoprávněně 180 kč, můžete podat elektronicky stížnost na ČOI ZDE. ČOI zas má ze zákona povinnost se tím zabývat.Podrobnosti viz nástěnka
  • rozbalit záhlaví
    MICA
    MICA --- ---
    HLAWA: Nahlásit neoprávněnou transakci na PayPalu nebo v nejhorším u zřizovatele tvojí platební karty a požadovat chargeback.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    Objednal sem si věci z Ameriky peníze z paypalu už se ztrhli a porad mi nikdo nevolal zadnej mejl nic. Mám jinou možnost než se ozvat firmě od které jsem si věci objednal?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RUSALKA: Fake. Teda jako odeslat to zadarmo _můžeš_, ale máš v zásadě dvě možnosti: buď to tiše zahoděj rovnou, nebo dosílající pošta vybere zbývající poštovný s přirážkou od adresáta, to ho jistě potěší :D

    Základ legendy možná bude nějaký poštovní systém v rámci jedné univerzity, kde to jistě fungovat může, ale po celé Evropě fakt ani omylem, komunismus jsme ještě nevybudovali.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Hola, doslechla jsem se o tom, že je po Evropě údajně možné posílat pohledy zadarmo s tím, že se na místo známky napíše 'Student to Student'. Má s tím někdo zkušenost? Nebo to je fake? .))
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DRSH: Dopravu zaplatíš při převzetí zboží.
    DRSH
    DRSH --- ---
    nevite nekdo co to znamena FREIGHT COLLECT, kdyz si necham posilat neco z ameriky?
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    MICA: on je vjezd z Vrchlického, ale neni problém se otočit na nejbližší křižovatce. Když jedeš do centra tak před budovou je vjezd. Garáže jsou ale stále mimo provoz (a ani nikdy nebudou zpřístupněný :-)
    MICA
    MICA --- ---
    SKOKY: Wow kde, já ják pyčus vždycky hledal volný místo po celý plzeňský pomalu :D
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    TABORACEK: jop :-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SKOKY: Moment, ono je tam nejaky parkoviste pro zakazniky!
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    Zítra 17.10 bude od 15:00 uzavřené parkoviště
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    NOGEEK: návod je jednoduchej.
    -Plzeňská 139 (hnusná modrá budova)
    -3 patro
    -přepážky mají vstup ze schodiště, takže jestli jdeš výtahem tak se dáš doprava a hned doprava a pak rovně.
    -na přepážce předáš číslo zásilky, předají ti průvodku
    -vydáš se k celníkům (od výtahů doprava)
    -necháš to vyclít
    -vrátíš se na přepážku ČP, kde ti zásilku vydají (někde v průběhu zaplatíš poplatek ČP)

    Tadáá a můžeš jít pryč, zatímco já budu sedět o dvě patra vejš a čumět na nyx :-)
    NOGEEK
    NOGEEK --- ---
    MICA: No délková tři nebudu zvlášť kdy tam jdu poprvé. Cenu by na netu nenašli. Koupil jsem to přes faecebook. A žádný e-shop nebo katalog s cenou neexistuje. Teď jen nevim jestli je ten návod na nástěnce stále platný?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NOGEEK: Pan major nebude potesen. Hospodarska trestna cinnost se vyplaci az od radu stovek milionu, cokoli nizsiho je vic skody nez uzitku ;)
    MICA
    MICA --- ---
    NOGEEK: ehm ehm ehm ;) Hlavně počítej s tim, že celníci (a hlavně celnice bejvaj nevíc šťouravý dle mojí statistiky :D) nejsou hloupí.
    Pokud se jim bude zdát cena příliš mimo a obzvláště pokud půjde o výrobek od některého z odesílatelů na černé listině (např. HobbyKing), tak si cenu zkusej najít na netu a budou tě prudit.
    NOGEEK
    NOGEEK --- ---
    Zdravím zkoušeli jste někdo fakt fejkovat ceny na těch vypisech z uctu? Mě jde o 300 ale stejne.
    MICA
    MICA --- ---
    SKOKY: Super, už se nebudu muset jezdit nechat vojebávat přes celou Prahu :D
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    PISKVOR: Tak ČP už převáží většinu materiálu kamionama a těch kolejovejch hal tam má víc :-) Škoda, že už nemáme to letadlo mezi Prahou a Brnem :-D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SKOKY: Cože, ten vlečkovej systém se ruší? No když myslej...to bude jak na Smíchově, kde se v '85 zrušila smyčka, aby se v '98 slavně zase vybudovala.
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    PISKVOR: Tak oni se budou dělat velký přestavby a s největší pravděpodobností P120 šoupnou do bývalé kolejové haly, která je hned v té nejbližší části k metru, kde se udělá nový vchod pro veřejnost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam