• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    Sdílení zkuseností, postupů, rad, a nebo frustrace z komunikace s prislusnymi urady.
  • ŽÁDOST o elektronické oznámení o příchodu zásilek z ciziny - Stáhnout -urychlení procesu doručení zásilky o další kousek. Podepsat, oskenovat a poslat na email sklad.praha120@cpost.cz nebo na adresu na adresu Pošty Praha 120
    Pokud vám pošta vyměřila neoprávněně 180 kč, můžete podat elektronicky stížnost na ČOI ZDE. ČOI zas má ze zákona povinnost se tím zabývat.Podrobnosti viz nástěnka
  • rozbalit záhlaví
    KORDA
    KORDA --- ---
    CNV: Aha. Tak napiš prodejci ať ti pošle tracking number balíčku a sdělítí čím to poslal.
    CNV
    CNV --- ---
    KORDA: Mám akorát nějaký tracking číslo z eBay, který v UK podle všeho nefunguje.... UPAAA000000143967822
    KORDA
    KORDA --- ---
    Podívej se na tracking (nebo sem hoď číslo).
    CNV
    CNV --- ---
    Kudy jdou prosím balíčky z Anglie? Předpokládám, že přes celní poštu v tomto případě ne, ale...? Někde se mi zasekl balík a přemýšlím, kde by mohl být. Na nějaké třídicí poště? U nás na poště? Pokud ho samozřejmě cestou někdo neztopil.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tak dneska to dorazilo...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PISKVOR: Pravda, měl jsem spíš napsat "jako třeba z ..."
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRAGED: Což spíš něco říká o Přerovu ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (Neni to tak dlouho, co balicky z Australie chodili do Prahy stejne rychle jako balicky z Prerova :-)
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    LEENVECKA: Tak proč ne. Teoreticky, když půjde všechno jak má a budou volné kapacity. Tak ten den co to odesílatel podá na nějaké poště, tak tu noc to dostane jejich vyměňovací pošta. D+1 od podání to je v letadle (záleží jak daleko to bude a jestli přímý let). D+2 už to je na vyměňovací poště v ČR a D+3 doručujeme
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SKOKY: teď ještě aby vypustili ty, co zdržují už od Vánoc :o
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Nejsilenejsi je, ze mi z Korei dosel balicek objednany 30/12/15 ...
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    Tak Skyport (český letištní přepravce) už je taky volný. Zdržení listovních zásilek na P120 už tak max dva dny.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ja si dala dneska zadost o refund LEENVECKA: ...jsem si rikala, ze dam navic jeste tyden a ono houby...a vzhledem k tomu, ze mi mezitim prisly jeste dalsi tri balicky tak uz to proste neresim.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WILLOW: Já mám někde na cestě 2 balíčky. Ty samé, protože 1. nedorazil z UK ani po měsíci, tak poslali z Universalu to samé po 2. Po dalším měsíci mi to samé budou tento týden posílat po 3. Tentokrat na adresu do práce, tak jsem zvědav!
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    me ceska posta letos drzi rekord, 3 drobne balicky druhy dosel pred stedrym dnem...
    zbyle dva patrne stale jeste na celnicy, ted to je uz treti mesic od odeslani...
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    POZITRON: V tom případě nech dispute otevřený, protože dokud to nedostaneš do ruky/schránky, je to odesílatele. A známe ČP menší věci se mi ztrácejí běžně :(
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NIGHTFURY: zatím nepřišlo, pořád je to kdesi na poště, ale už v čr
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    POZITRON: Neřeš to. Jestli ti to přišlo NEŽ poslali refund, tak zavři dispute, jinak nic.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    POZITRON: pákrát se mi to stalo - měsíc a půl to nepřicházelo, na eBay se blížil termín garantovaný prodejcem. Napsal jsem mu, že počkám ještě klidně týden po tomhle termínu, vždycky poděkovali za trpělivost a že mi daj případně refund. Uběhnul týden po, nic, tak jsem jim napsal, dali refund a většinou mi to pak za 2-3 dny přišlo.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TOOMIX: tak to by bylo hodne super :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    POZITRON: neřeš to, máš věc zadarmo ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam