• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WAREYamaha RS7000 & RM1X & SU700 etc.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PAJISS: nemam ale na prvni dobrou sem nasel toto
    Veřejná skupina Yamaha RS7000 | Facebook
    https://m.facebook.com/groups/5181224307/posts/10159381112744308/?mibextid=6NoCDW&refsrc=deprecated&locale2=cs_CZ&_rdr=
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    Lidi help,
    Po delší době jsem chtěl zapnout svůj stroj. Displej se z části rozsvítí a nic...
    Máte někdo zkušenost co s tím?
    Děkuji za jakoukoliv radu

    WARE
    WARE --- ---
    Kdyby chtěl někdo okořenit svůj sampler.
    YAMAHA RS7000 Samples Vol. 5 - Percussions (part I) - Brian Noys - Official Website
    https://www.briannoys.com/news/yamaha-rs7000-samples-vol-5-percussions-part-i
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    WARE: jj ty operace jsou nekonečné...
    Ale dlouhá léta to byl nepřekoný stroj.... 👍
    Velký displej já tomu říkám 3310 😃
    WARE
    WARE --- ---
    PAJISS: To je bomba. Já už RSko nemám, jsem přešel na Elektron, ale myslím, že se mají ještě co učit, protože Rsko má dobrý a hlavně velký displej, skvělý step sekvencer. Kdyby sampler měl větší pamět a operace by byly rychlejší, tak bych ho používal dál.
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    Nedávno jsem pořídil za "pakatel" rm1x
    RSko mám prez deset let.

    PLANX
    PLANX --- ---
    SCREAM: Díky neni to tak těžký na pochopeni jak to vypadá stačí se do toho ponořit na pár dnů,což se stalo a je to :)
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    PLANX: tady zkus tedle na rm1x
    je toho dost podobneho si myslim... ale nevim rs nemam,,



    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PLANX: Taky sem trpěl když sem neuměl anglicky a jednou sem se už sám na sebe tak nasral, že sem si to začal překládat slovo po slově a světe div se, za půl roku už sem nepotřeboval žadný překladač. Všechny manuály jsou v podstatě stejné!:)
    PLANX
    PLANX --- ---
    HNILOB: jedině to prohánět překladačem,díky!
    PAJISS
    PAJISS --- ---
    PLANX: hmmmm
    prolez tu historii, treba najdes. Jinak prekladac a naskenovat ztranky ;)
    PLANX
    PLANX --- ---
    Zdravím je někde český návod na Yamahu RS7000? Díky za info
    POOWL
    POOWL --- ---
    SCREAM: Ty jsem neměnil
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    POOWL: a ty tlacitka pod displejem jsi někde sehnal taky? a treba master volume mi blbne ten by se taky hodil..
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    POOWL: díky za tip
    DOSTA: jo ja myslel phrase program reset to jde i bez nového epromu.. každopadně použitelná při delším setu použitelná je, když má publikum dost alkoholu v sobě :)))
    TEKLAC
    TEKLAC --- ---
    ELECTRON FLOW | minimal techno | Yamaha RS 7000
    https://soundcloud.com/teklac/electron-flow-minimal-techno-yamaha-rs-7000
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    SCREAM: mel jsem na mysli to zpozdeni pri prepnuti paternu (stylu jak tomu rikas) a ne reseni neni, ani upgrade epromu, jestli reagujes na me... je to dost zasadni problem, diky tomu je v delsim setu s ostatnim hw nepouzitelna
    SCREAM
    SCREAM --- ---
    zdravím ...program change reset u zmeny stylu? řešení je.. nepotřebuješ ani upgrade epromu... Chci se zeptat, jestli někdo, kdo má účetna ebay nebude objednávat tu náhradní sadu všech plastových klavesových tlačítek, že bych se přidal..
    .. nějak se mi to už vymačkalo a možná i pár tech spínáčů pod tema plastama. Nebo jde to sehnat i u nas v elektře? Někdo s 3D tiskarnou by to nezvladl vytisknout teda jestli by to vyšlo levnějc.. ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam