• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    Petgridus: ses presne ten typ cloveka, co si predstavuje ve svych myslenkach jak bije Jahridera pesti, ve skutecnosti bys stahnul ocas a schoval se... prave ted sis predstavil, ze jsem jahrider vydavajici se za kyslah ) ses fakt vtipnej, mel bys jit delat asistentku do čundrkountryšou
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PETGRIDUS: deffo, je nemocnej no. :)
    KYSLAH
    KYSLAH --- ---
    Jahrider je mástr, co tuní mejdla a dělá lidem zábavu, to že někdy nepřijdou lidi, z něj nedělá automaticky čů*ráka. Spíš je čů*rák ten, co bere hudbu jako výdělek a né jako prostředek zábavy, relaxu.. tim myslim člověka, co hraje třeba za 5 až 10 litrů, nepřijde ani noha a tento člověk si stojí za těma 10 000ma.. Ano kdyby šlo o kuchyni na zakázku, nebo prodej auta, chápu, ale tady jde o hudbu. Sám nesnášim samolibí hudebníky, co si myslej, že sou středem světa a přitom to bejvaj jen hovna, co neuměj ani pořádně míchat... jen maj nějakoiu historii, nebo někomu lezou do zadku a tim se strašně oháněj... Když hrál třeba Jah v Kutný Hoře, nechtěl po mě nic, udělal super mejdan, bylo narváno. Zkrátka postaral se. Byl absolutně v pohodě. Kdžy mam nějakej problem z mejdanem, umí skvěle poradit. Když jsem jezdil na mejdany do Ledče nad Sázavou a Pardubic, byly to plný mejdany lidí a Jah to opravdu umí dělat. To že nekomu nekde dluzi za neco jinyho, to je samozrejme jina vec, ktera me osobne ani nezajima. Já s nim zkrátka jsem absolutně v dobrym a nikdy, ŘIKÁM nikdy mě nepodělal a to ani v řádech halířů... takže podělávat ho tu veřejně před ostatníma je taky trestnej čin.. Pokud s nim má někdo problem, at si to jede vyridit a neřeší to tu, to dělaj jen buzny.

    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    nové id pana jaha?

    KYSLAH --- 14:14:20 4.11.2011
    Jahrider, Čvanda, Tesař aneb největší voserové na scéně.
    Jahrider je mástr, co tuní mejdla a dělá lidem zábavu, to že někdy nepřijdou lidi, z něj nedělá automaticky čů*ráka.
    Spíš je čů*rák ten, co bere hudbu jako výdělek a né jako prostředek zábavy, relaxu. Když hrál Jah v Kutný Hoře, nechtěl po mě nic, udělal super mejdan, bylo narváno. Zkrátka postaral se. Byl absolutně v pohodě. Kdžy mam nějakej problem z mejdanem, umí skvěle poradit. Když jsem jezdil na mejdany do Ledče nad Sázavou a Pardubic, byly to plný mejdany lidí a Jah to opravdu umí dělat. To že někde někomu dluží, je možný, ale kdo dnes někomu nedluží? D
    VEX
    VEX --- ---
    CANADA_TONY: kdybys nám to teda raděí objasnil, abychom se nemýlili. A miluju černej humor a rád si dělám prdel z lidí, který si zasloužej daleko horší věci.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    --------------------
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    Murder a Skálová vs Jah 1:0 :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SPAM
    SPAM --- ---
    CANADA_TONY: nikdo tady nepíše jak to bylo, lidi si tady jen dělaj legraci z člověka, který si nesčetněkrát udělal legraci z nich. to je fér ne? ,) (navíc když ho to nic nestojí oproti jiným...)
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    No byl jsem u toho ,když Jahrider šel bručet .Vím za co šel bručet a i kdo tehdy za to mohl . A musím říct ,že jste hodně daleko od pravdy .Nechci se ho rozhodně zastávat ,ale myslím si ,že jeho tatík s ním měl mega problémy a vy si tu z toho děláte prdel .Pokud neznáte historii jak skutečně tento "promotér" začínal a za co seděl .Tak by jste do toho neměli rýpat . To co tady rozjíždíte jsou Akta-X .
    KH_B
    KH_B --- ---
    ano, jsem pohlcen - jediný, který nechápe!
    VEX
    VEX --- ---
    KH_B: nyx realita tě koukám uplně pohltila
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KH_B: jsi asi jediny, co to nepochopil.
    KH_B
    KH_B --- ---
    demence (re)konstruovat tady realitu na základě pár kusejch příspěvků a srandiček, co z nich vznikly.

    Jahrider je kokot, ale tohle, co tady ted rozjížídte, je taky slušná kokotina. nyx-reality.
    MELDA
    MELDA --- ---
    SMARIO: demence je z toho obvinovat vsechny kolem :o)
    BOREC
    BOREC --- ---
    :D
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    BOREC: to se ani nedivim - kdo soudny by obetoval rentu (pokud ma odslouzene roky), vyhazov a spokojeny duchod - o ostude ani nemluvim... fakt problem zasadit jinde a netahat do toho rodinu... demence
    CDR
    CDR --- ---
    BOREC: smutný příběh :D pavlík morozov naruby!
    BOREC
    BOREC --- ---
    SCARF_23: ne jeho fotr je policajt a jak to mel na zahrade tak on ho prostě musel udat :)
    tak jak to ukládá služební zákon :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SCARF_23: :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam