• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    BOREC: to se ani nedivim - kdo soudny by obetoval rentu (pokud ma odslouzene roky), vyhazov a spokojeny duchod - o ostude ani nemluvim... fakt problem zasadit jinde a netahat do toho rodinu... demence
    CDR
    CDR --- ---
    BOREC: smutný příběh :D pavlík morozov naruby!
    BOREC
    BOREC --- ---
    SCARF_23: ne jeho fotr je policajt a jak to mel na zahrade tak on ho prostě musel udat :)
    tak jak to ukládá služební zákon :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    SCARF_23: :DD
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    KH_B: napraskali se s fotrem navzajem? :)
    KH_B
    KH_B --- ---
    DUB: tak takhle to úplně nebylo... bylo to eště trochu hůř ;)
    DJSHPACK
    DJSHPACK --- ---
    CRYTONKA: já mít syna takového dacana, tak ho taky napráším.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    REPA: jaah!
    REPA
    REPA --- ---
    DUB: pohoda a ted pestuje znovu a chlubi se na netu jak facka 15 lete borce co mu to corujou:)
    CRYTONKA
    CRYTONKA --- ---
    DUB: ..to už z toho děláš moc velkou "bondovku" :D
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    DARTFADER: tak to pardon... nepozorně sem četla...
    TMH
    TMH --- ---
    WTK: jo Control Freaq je skutečně akce na úrovni :D :D :D
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: jelikoz IMHO JAh nemel s tou akci nic spolecnyho , flyer nedelal - navic jeho graficky styl je lehce rozpoznatelny...
    APIN
    APIN --- ---
    BOREC: Ty lidi jsou fakt zlý. Vždyť on chce jenom šmelit a nikdo mu to nedopřeje...
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    HOODASS: nevim jak dokážeš napsat že leták je hnus když ho určitě dělal pan mistr grafik JAH :D :D styď se :D
    BOREC
    BOREC --- ---
    WTK: aha, jahiho nekdo provaril na byznysu se spatnym skunkem, tak si za to sel chudak sednout, ted si ty ztraceny leta musi vynahradit a vy mu to kazite ! :)
    HOODASS
    HOODASS --- ---
    SOLDIK: teda ten letak to je echt-hnus velebnosti.. Vzdycky sem si tak nejak naivne myslel,ze kdyz uz nekdo porada neco "vetsiho"(za coz b-complexe rozhodne povazuju),tak ze bude mit aspon spetku soudnosti co do letaku,tak celkvy provedeni/prubeh party atd.. ocividne sem si myslel spatne..
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK:
    VODKA 15.-
    a jiné...
    :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Dirty Connection, Amfik, Popovice u Uherskeho Hradiste - pozval Erik Krejci (adept na cenu Jahmamrd 2011)

    Nakonec jsem si ani nehral, protoze podle promotera to pro tech par lidi nema cenu a ze to za pul hodiny vypne (proste chtel usetrit) - hrat se podle lineupu melo az do sesti hodin, pred ctvrtou byl konec. Smluvenou castku nezaplatil nikomu z celeho lineupu (protoze neprislo tolik lidi aby se to zaplatilo a ze to ze sveho davat nehodla), ja po dlouhe debate dostal aspon na benal.. Areal se nachazel v hodne spatne pristupne casti vesnice a nebyl znacen - nebyl k nalezeni. Na cestu jsem se zeptat nemohl, protoze panacek nezvedal telefon. Pul hodiny jsem cekal, nez nekoho potkam na ulici at mne tam zavede. Kdyz jsem se pak pana Krejciho zeptal, proc mi hodinu nebral telefon, odvetil, ze nema naladu porad neco resit a ze si chce akci kterou porada taky uzit. Nutno podotknout, ze jsem mu dohodil par DJs v lineupu aniz bych ho znal diky kamosovi s kterym se znam leta a zarucil se za nej, i on dnes krouti hlavou, ze by to od nej necekal. Ale uz plakat nasvedcoval tomu, ze to nebude uplne cajk akce FLYER.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SOLDIK: "do diskuze nemáte přístup!"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam