• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    KARLITO
    KARLITO --- ---
    AKISAN: ne to ne, kazdy by zahral to svoje, poveselili bysme se a pak v backstagi nad sklenkou vina bysme prodiskutovali problemy dnesni sceny a zhodnotili kdo zahral nejlip :-)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    W_2: na to si jeste mladej :)
    W_2
    W_2 --- ---
    AKISAN: To s tou nohou chceme také vidět LIVE!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK:
    KARLITO: ja soldikovi jen prcám nohu ;)
    KARLITO: jako ze bys nam tam pozval ksarajdra jako boxovaci pytel na potahavani? Hmmmmm, tasty!!
    PTT
    PTT --- ---
    KARLITO
    KARLITO --- ---
    SOLDIK: ja vim, me to napadlo v zapalu boje :-)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KARLITO: ale my se nepreme se stepanem mezi sebou :)
    KARLITO
    KARLITO --- ---
    AKISAN:
    SOLDIK: co 10.12. v Namesti? Budete tam oba ne? ;-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: ja bych to dal taky s prstem v nose a na tri gramce klidne ALE sem zakomplexovanej buzik a nemocnej sem taky, tak sem diskvalifikovanej ;oD
    REPA
    REPA --- ---
    PECIK: jsi geront
    PECIK
    PECIK --- ---
    SOLDIK: kdybych nebyl tak stary a liny tak bych se taky nechal vyzvat...buzik nejsem, zakomplexovanej uz vubec ne a zadnou nemoci take netrpim, diskous taky nejsem a na gramcich jeste snad 2 treky do sebe pustim...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    JAHRIDER: ja ani jednou z tech veci co pises, bohuzel pro tebe, nedispobuju. takze kdy a kde?
    REPA
    REPA --- ---
    AKISAN: ze jsi nemocny a zakomplexovany buzik:) a cd diskous jako vsichni ostatni djs co ted vlastne hrajou:)
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    nezlob se,ale musim reagovat..vis ze jsem proti tobe nikdy nic nemel,ani jsem nemohl, ptz jsem s tebou zadnou party neorgoval, ale to, co tu pises v poslednich par postech je ubohy...tvoje selekce je vic nez nudna i kdyz mas dobrej vyber.....soldik je mnohem lepsi dj nez ty..promin,jinak proti tobe stale nic nemam,jen jsem musel reagovat...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Co pise? Co pise? ;))
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    VEX:
    no ja myslel ze reagujes na ten prizpevek nize.
    pokud jse o tohle, tak je to naopak. prave ze nechci, aby me pri battlu opruzoval nejakej podradnej buzicek co ma problemy sam se sebou. kdyz uz battle tak na urovni a snekym me rovnym. comprende :))
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    PUVODNI LINEUP Z OFIKO STRANEK
    JEN PRO VASE INFO

    Playlist:
    17.00 Irie I
    18.00 Lock Up
    19.00 Red Woods
    20.00 Ras Natango
    21.00 Ras Jahdone Jordan
    22.00 Dub Artillery
    23.00 Uraggan Andrew
    24.00 Dr. Kary
    01.00 Mr. Cocoman
    02.00 Fireson
    - Jahrider
    05.00 W 23
    Změna programu vyhrazena!!!!!
    VEX
    VEX --- ---
    JAHRIDER: jak to souvisí s tim hnědym flekem co máš na gatích při představě battlu se Soldikem?
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    VEX:
    ale hovno. proste me chteli dat pred typky co hrajou roots a regage s raggajunglem a junglecorem. zcoz je nesmysl. ja na akci ani nechtel hrat puvodne, ale po premlouvani hlavni orgaizatorky jsem kyvnul. prve jsem mel hrat po karym, pak nakonec a 2 dny pred akci v 17h. jinej na mym miste by je vyfakoval. ja jsem napsal vysvetlenni proc je lepsi abych neprijel a popral jim stesti at se akce vyvede. kdyz se odprostis od vsech predsudku, tak to dava uplne jasnej smysl. ale tady uz to nikdo neumi..)
    VEX
    VEX --- ---
    JAHRIDER: :D:D:D palec hore za rozumný vyselektování těch lepších než jsi sám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam