• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PECIK
    PECIK --- ---
    SYXAO: dj neni potreba....to hraje samo...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SYXAO: DJ vleze dovnitr a pri hrani s tim zurive mava na lidi pred nim neasi :D
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: a kde stojí dj ?
    KYN
    KYN --- ---
    Kdyby chtěl někdo tuhle stage na svůj festival, tak má možnost! Stačí kontaktovat Mistra. Já sem něco podobnýho viděl předloni na Matějský a fakt to stojí za to:

    SMARIO
    SMARIO --- ---
    KYN: mas recht - nemyslim tu z 95 na "metalheadz", ale tu silenou provarku pump friction
    KYN
    KYN --- ---
    SMARIO: to je divný. teď mě napadá, že navíc možná píšem každej o jinym "Pulp Fiction"
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    KYN: ti co tam hravaji tvrdi, ze to hraje pokazde a dokonce vicekrat za vecer - jeste je to bozi? ufff
    KYN
    KYN --- ---
    SMARIO: Pulp Fiction je boží klasika, co blbneš?
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    PECIK: jsem v pze, ale kazdy mesic mam Stoun a sleduju tu vymavrnu mozku tam - nejvetsi "big-up" od publika je ted na pulp fiction a podobne "dubplaty" jak tomu "ty vis kdo" rika a zasobuje je tim horem spodem... k diskotece to ma jen par krucku, ale ted se tomu pry rika raggajungle/jungle party - demence!
    PECIK
    PECIK --- ---
    SMARIO: ty jsi uz zase na morave nebo co? Ja myslel ze jsi v praze a tady si das jednou za 2-3 mesice naashup a tot vse...(kze uz te to tak nevytaci jako pred tim)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    Z47TC: zvazuju to prave
    PECIK: bohuzel to jinak asi nepujde - zacina mi lezt na nervy jeho spamovani do nasich akci atd... ho nemel smazat FB, ale "svet" sam!
    PECIK
    PECIK --- ---
    Z47TC: narazis na nedostatek prostoru...a nemyslim si ze by tady lidi byli prave idioti aby nekoho podelavali...to je prave parketa zde propiranych voseru...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    L4MA: hele a napadlo vas nekdy mu ty akce zacit delat naschval ve stejny termin a ve stejnem meste??? mne by zajimal vysledek jak by to dopadlo :]
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    L4MA: no bodejt - tahle znacka zabiji - *JAHRiDER PROMOTiON 2012* :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    SMARIO: a zkus si udelat nakou akci kdekoliv v republice ve stejnej den... se zlou se potazes... :)
    BTK
    BTK --- ---
    GENERIXX:
    IXTREMIST: no vidiš, mě ho smázli ale zase obnovili..ono na každýho dojde :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    IXTREMIST: Jenze nejsi ultimatni spammer... Taky tam mam Nela Kan Jacca a nikdo nikdy nemel problem.. A to tam spravuju x stranek a rozesilam infa a pozvanky na akce treba i 1700 lidem najednou.. Ale vsimla jsem si, ze casto berou lidi co davali treba posty na cizi zdi atd... Asi je to fakt ruleta.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BTK: Jsem na FB pod pseudonymem už léta a nikdy mi nic nezrušili, mam tam kamarady pod přezdivkami Nesmyslny Nesmysl, Skéromil Baltorád, Sebralse Avyhodil apod...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    mi se fakt nechce sepisovat vsechny boty, ktere tihle mamlasi udelali od roku 2006 a ze jich je mraky (a to i se zahr. hvezdami, jako byl treba Crossfire, kterym se ted ohaneji a ten jim nemohl prijit na jmeno)...

    tady to SPAM: shrnul dokonale...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam