• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KBN
      KBN --- ---
      SYXAO: tak ho sem nahoď, please
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      ja chcípnu))))

      VKLF
      VKLF --- ---
      hlavne jak je pro nej ten havlak uplne hlavni mesto sveta a on v nem kapo a king jaxvine..
      neco ve stylu:jednooky mezi slepymi kralem..
      CARTMANETWORK23
      CARTMANETWORK23 --- ---
      no ja delam v HB kulturu 20let skoro a uz jen proto temhle novodobejm zlatokopum co na muzice chtej jen rejzovata honit ego pujdu po krku! si zabil :)
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      CHONGX: dyt on si sere do huby od dob, co se zjevil na internetu...

      underground, ale zada o dotaci provident - vozi stale "nove, svezi tvare", ale v realu vozi porad ty same lidi na tytez mista - hraje dubplaty, pritom to jsou provarky bezne k dostani - bojkotuje "pochybne podniky", ale sam ma pochybny podnik... chce po vsech dodrzet domluvu, ale sam nedodrzi nic

      furt dokola a dokola - bez kouska sebereflexe
      PECIK
      PECIK --- ---
      CHONGX: bojkot, ne bojkot ale BOJ ;)
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      SOLDIK: tak to sorry amigo jahy, ale?

      !!! DiSCO RMX NiGHT !!!

      Disco Rmx Night je zbrusu nová noc zaměřená na taneční muziku tak, jak ji znáte z rádií, tv a internetu. Každopádně Grow-Up rád experimentuje, jak jste se již nejednou mohli přesvědčit a tak i tahle noc bude na H.Brodké poměry svěží a fresh jak Havriakovo kolo, každý rok na jaře. Selektovat Vám bude osvědčená ´jihlavská´ dvojka Dáda a Kapr, kteří Vám naservírují to nej z taneční muziky. Mužete je znát hlavně z Jihlavskejch pubů, klubů a discoték, kde přivedli do varu už nejedno publikum..Doražte..

      tim padem se vylucuje tvuj boj proti diskotekam :(
      MAXXB
      MAXXB --- ---
      SYXAO: tak hlavně že má motto :)))
      SYXAO
      SYXAO --- ---
      jsem včera nějak zabloudil na jeho profil na FB doporučuji k přečtení info o něm, já to to celý nedal! jen nevím jestli je to ještě k smíchu, nebo už k pláči, ale on se bere fakt smrtelně vážně :)
      T_E_L_K_A
      T_E_L_K_A --- ---
      SOLDIK: jasnej palecek, za tu povedenou montaz...
      FILUS
      FILUS --- ---
      SOLDIK: uplně mi přijde, že mluví o sobě :)
      VEX
      VEX --- ---
      AKISAN: na tu jedinou správnou muziku
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      SOLDIK: asi mu chodí malo "lidi" do "klubu" ;)))))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      mesiáš tyvole
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      Michal Jahrider Bwoy
      Nasral jsem se! Vyhlašuju bojkot novým havlíčkobrodským ovčím pajzlům Prdel a Diamond Disco. Co bojkot, vyhlašuju boj proti tomuhle póvlu co kurví vkus a rejžuje na lidech co neumí přemýšlet, nebo co je vychovávali rodiče těžce ovlivnění konzumem a mainstreamem. Proboha lidi proberte se! Nejen že vám hustěj ho hlavy sračky, lejou do Vás lacinej a levnej alkohol v akcích, ale ještě z Vás dělaj věší a větší ovce a nýmandy než jste, tím že se vás snaží přesvědčit že je to cool. Neni je to buranský, trapný a sto let za opicema. Otevřete oči proboha. V HB máte spoustu alternativních možností, tak proč se zahazujete tady. Dokažte že máte svůj vlastní vkus a že umíte i víc než jen jít s davem!


      RASTAMIRA
      RASTAMIRA --- ---
      hol jsme kluci ze stejnyho kraje a delam jen shupa akce

      SMARIO: jeste raz sorry nejak mne nenapadlo ze si to budou lidi hned spojovat .... ten to muj letak vzbudil rozruch jak svina uz kdyz jsem ho sem hodil vcera tak mi tipek napsal ze jesm jak jah ale to fakt prehnal :DD
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      SPAM: mne to naopak bavi :D ocividne dobry nazev, kdy stoji za kopirovani :D
      SPAM
      SPAM --- ---
      SMARIO: nic ke třem v záhlaví, jen zajímavost pro maria, jestli se dal na raggajungle :D (je mi jasné že ne:)

      RAGGAJUNGLE NASHUP with RAGGAMUFFIN WHITEMAN - WKC
      http://www.wkc.cz/showthread.php?t=18527
      VKLF
      VKLF --- ---
      KR_TEK: on je curacek ci co?priste bude spojka pro zapadni polokouli a pak pro znamy vesmir...fakt vocas:((
      RASTAMIRA
      RASTAMIRA --- ---
      mne uz pride ze ten Lulin tem svejm kecum a blabolum i sam veri a sere mne ze mu na to ti lidi skacou...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam