• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      CHONGX: konec sveta se odvolava - stari Majove nevzali v potaz jahuv kalendar :D
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      VKLF: vsechno je jinak... pry se mejdan presouva na 35.2.2012
      PECIK
      PECIK --- ---
      VKLF: VARGAS!
      VKLF
      VKLF --- ---
      CHONGX: ..zajistili jsme za nej KVALITNI nahradu!
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      CHONGX: ty si kokot...zase sem poprskal monitor cajem :)
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      Ten kalendar ma spozdeni! I kdyz sofer proletaval casova pasma, tak jsme to na konec nestihli. Me to mrzi vic, nez vas...
      CANADA_TONY
      CANADA_TONY --- ---
      No ty woe ,to je demence :D
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      DRY_ROT: hehe ja malem padnul jak jsem to videl :D ale to se mu musi nechat, bavi slusne :D
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      tyjo, já se snad na jeho akci toho 30. února pojedu podívat :D jedinej datum co se hodí
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      SOLDIK: ja myslim, ze 30.2. je uz slusny nadstandard - to Ti nikdo jiny neda ;)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      SUBTITLES017: to se asi nikdy nedovime :)
      SUBTITLES017
      SUBTITLES017 --- ---
      mě by zajimalo, za jaky nadstandard by soldik spolupracoval s jahriderem.. :D
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      DRY_ROT: ty pi.o tak to je ulovek :D
      VKLF
      VKLF --- ---
      spis bych ho nechal jeste chvili presvedcovat, pak mozna naky neco..
      DRY_ROT
      DRY_ROT --- ---
      DRUMID23: tak konecne se maestro Jah trefil do terminu a neni s nikym v kolizi.. na 30.2. bych mu nechal klidne exkluzivitu.. :]]]
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      [ DRUMID23 @ F-M - WARNING!! 8-bit nostalgy attacks!! WARNING!! ] asik chce nalakat lidi na kundozni plagose...
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      tak kluci z OV(hip hop) hrali v patek u ridera v klubu, vse probehlo jak melo, rikali,i kdyz bylo malo lidi, jeste jim nabalil nejake dobroty:))

      hehe to mel štěstí, protoze planovali ho ostrihat, kdyby se nejak vykrucal:)
      GORA32
      GORA32 --- ---
      SMARIO: spis by me zajimalo kdo z nich to booknul :D
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      tak pan hoven opet kecal ;) tady jsou detaily ohledne priletu Mecheho letadla - letadlo melo "jen" 26 minut zpozdeni a ne hodinu :)

      10. II 2012 RJ1H Brussels (EBBR / BRU) Prague Ruzyne Int'l (LKPR / PRG) 21:52 CET 23:06 CET 1:14

      FlightAware > Brussels Airlines (SN) #2815 > 10-Feb-2012 > EBBR-LKPR Flight Tracker
      http://uk.flightaware.com/live/flight/DAT2815/history/20120210/2010Z/EBBR/LKPR
      W_2
      W_2 --- ---
      PAYAMAN: jsem grafik a mám supr propagační system :DDD čti: mám supr systém, jak zazdít i relativně nadějnou akci aby i eventuelní nadšence totálně přestala zajímat :o))
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      SMARIO: jako je to ocas, ty jeho argumenty jsou zabaleny vymluvy....
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam