• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ADZI
      ADZI --- ---
      SNOO: Plakáty mu dělám většinou já, a taky se divím tomu popisu 8 kW ale nechává mně to chladným protože jsou to jeho akce a neseru se mu do toho. Když měn pozval na akci tak jsem si řekl o 400, dostal jsem 500 takže spokojenost. Jen ty řemínkový gramce co tam byli místo Reloop 6000 bylo trochu jiný kafe, ale pro můj pouštěcí styl hraní to bylo akorát :)
      Jinak ze všechn koutů také slýchám jaký je to vosera akcí. Zatím jsem ho tedy moc neprokoukl tak nemohu říci.

      To s Neurobeatem (dříve i Whitestork) ale hraji už od roku 2007/2008, to tam už lecos vím že sere skoro každou akci co dělá, naslibuje prachy a techniku a pak uteče zboje, ale pořád je to kámoš prostě...
      Jen na jeho akci bych nešel asi už hrát !

      Jo a to co tady na mně (opět) tahá SOLDIK: to potvrzuje....
      Ale Soldík je proti mně averzní takže to taktéž lecos vysvětluje...
      ICESUNLAB
      ICESUNLAB --- ---
      SNOO: kdybych tě neznal, tak bych tomu snad ani nevěřil. smutný, že máme takový pešky v "našem" kraji (do úpice občas na pálenku jezdíme), dobrý, že jsou ty internety a většinu snad stihneme v předstihu varovat :)) .. s těma pěti deskama bych ho taky pustil, ale zároveň bych se okamžitě balil. dobrý vychcánci, skoro bych se těšil na nějakou pozvánku od nich :))
      SNOO
      SNOO --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: jo taky s nim mam jednu zkušenost, ale já měl to stěstí že zminovany peníze dal (což se ted s ohledem dosti divim)

      akce to byla ale přes to podivná:
      zezačatku hral nějakej teken svoje 220 bpm tekno, 3-5 pařících lidí, potom sem měl asi v 11 večer nastoupit já se svym deep/neuro , po pul hodce co byl parket plnej za mnou přijde Mr. Danonskej, že si de dat 5 desek (wtf?).Rikam mu:" mam hrat jeste hodinu a po me nastupuješ ty. Tak si šetři desky, ne? -friendly tonem" von na mě vybaf že to je jeho akce a že jde hrat zrovna von. Tak sem ho pustil, začal hrat přesne to jak popsal/a UTRZENA_LANOWKA: narkotek s high contrastem bez jakyhokoliv srovnání Bpm.. lidi behem 5 minut odchazejí a když na parketu nebyl skoro nikdo tak mr. Danonskej jen: " dik, mužeš pokračovat" :D fér kluk :))

      posledni info co sem o jeho osobě slyšel od kamarada, že prej na plakoše píše "8 kW retrobass sound system" a na akci pak přitáhne 2 malý bedničky co má v pokojíčku :))
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      PECIK: no jo no - bo jsem sedel ve stounu a lamal si hlavu nad svetly - neni to prdel, kdyz to programujes poprve :) ted uz to dam levou zadni :)
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      Bez přístupu na fb to budu mít trochu složitější, ale dám to :D
      Danonskej je osoba z Úpice, slibující hrajícím 3-4 tisíce, přitom majitel prostoru ve kterým se většina akcí probíhá o tom vůbec neví, a je prostě nemožný to vyplatit, ale on má hrozně rěčí kolem. Naslibuje účinkujícím hory doly, hraje si na obrovskýho profíka a skvělýho člověka, jenže se postupem času přibližuje tak leda k jahovi. Neumí srovnat dvě desky a ještě to dělá stylem že je schopnej zamíchat narkotek a high contrastem...
      Ošívá se na všechny strany jakej je to chudák, přitom je to obyčejnej smažák...
      Můj přítel mu tak trochu naletěl a udělali sme s ním pár akcí. Člověk co přijde většinou když sound už stojí a zmizí v průběhu noci jako pára nad hrncem. Využil ho aby přišli lidi, když totiž dělá akce on sám na ebe, tak má 10 lidí, proto taky teď „spolupracuje“ s neurobeatem, ale já si myslim že si kluci rozumněj...chce udělat díru do světa, bude mít djskou školu, kde bude asi další jemu podobný učit ku*vit hudbu aby se stala neposluchatelnou...
      Když jsem ho odhalila a on s ním přestal být v kontaktu a prokoukl ho, tak mi chlapeček ještě vyhrožoval...nemluvě o tom že krade kytky a pak řiká jaký super modely pěstuje...mohla bych tu napsat celou slohovou práci na tohle téma :D
      PECIK
      PECIK --- ---
      SMARIO: SMario patri do nadpisu...sliboval a neprijel do STRA! ...je to podelavac :D
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      UTRZENA_LANOWKA: prihod info a ja ho pak klidne "proflaknu" v nazvu :D
      UTRZENA_LANOWKA
      UTRZENA_LANOWKA --- ---
      čekala sem kdy sem přibude neurobeat :D k tomu bych přidala ještě bramboráře kterej si řiká Danonskej :D
      ADZI
      ADZI --- ---
      SOLDIK: To jako proč ?
      ADZI
      ADZI --- ---
      SNOO: Jo o turné po ČR jsem také slyšel :) Je to king hold :)
      No v Bastionu dělám akce od roku 2007 když to tm začalo mít ty správný grády a poslední roky mi majitel říká, že drumů je tam více a více, že si o tom mám pohovořit s čápou který se i několikrát za měsíc ptá o volném termínu.
      Když mu řeknu proč přehlcuje ten klub drumamam, tak mi řekne, že nemá kde hrát a že potřebuje prachy. To je masakr !
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ADZI: ty bys chlape hlavne nemel rozdavat rozumy, ani se nikho zastavat. bez urazky.
      SNOO
      SNOO --- ---
      ADZI: no tak No Money mu tam asi nedorazej, ti se bookujou přes Motion a to asi přes Pixoše neprojde, pokud neosloví přimo je. (tam by zas měl zafungovat blacklist snad)
      O možnosti někoho z UK nebo Polska,... tam se bojim, že toho je opravdu schopnej, jelikož z něj napřiklad nedavno udajně vypadlo, že chce uspořadat svoje turné po CZ klubech :DD
      chlapec si věří, jen nevim z čeho pramení jeho vysoký sebevědomí

      Doufám, že se nám ho podaří z Bastionu vystrkat a dělat si tam akce fér způsobem. S momentalnim majitelem/provoznim by snad neměl bejt problem.
      To místo za jednu zkušební akci určitě stojí
      ADZI
      ADZI --- ---
      SNOO: Jinak se mně Cápa vlastně asi před měsícem ptal kolik stojí nějaké malé strobo a laser jako má Penza. Tak jsem řekl ať se zeptá Penzy...
      ADZI
      ADZI --- ---
      STUART: Protože jsem debil, a když mně někdo poprosí o plakát tak mu ho udělám i když je to člověk co mi dluží. To už je povahou asi :(
      Ale asi bych na jeho akci už nikdy nevystoupil. A pokud správně tuším, tak Penza teď s ním na toho 23.3. má nějakou smlouvu nebo nevim proč by zase nechal ničit jeho techniku co mu nikdo nezaplatí... :(


      SNOO: Jo jo na mysli mám Penzu, Wakku a další.
      Hele ani netuším že by na Studnicích něco podělal, ale my jsme hráli za cesták a on chtěl snad nějak víc nebo co netuším. To má v merku JD asi.
      No asi bude muset sahat trochu dál. Teď cojsem zaslechl má v zájmu pozvat NoMoney a pak také někoho z UK a Polska tak jsem zvědav kdo mu to rukama poupraví !
      SNOO
      SNOO --- ---
      ADZI: Pokud tim kolegou myslíš Penzu, tak tomu se za velmi zvlaštních okolnotí na poslední akci ztratil stroboskop ...ehm
      Já ho mam prokouklýho už dlouho, Penzu i další sem varoval.
      Nevim že ste se na něj už všichni dávno nevykašlali, šmé dělá od prvopočátku co ste ho měli na Studnici. Kde prej udělal taky nějakej poděl co sem tak zaslech.

      špatný je že djů je jak máku, voni mu tam ještě rádi přijedou konzolisti za lístek na báru :/
      AKISAN
      AKISAN --- ---
      STUART: no poceeem, rofl))))
      STUART
      STUART --- ---
      ADZI: ADZI: když jim dluží, tak proč s ním chystají další akci?
      http://www.facebook.com/events/100175946777407/
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      STUART: presne no ..
      SNOO
      SNOO --- ---
      SOLDIK: prej, težko řict jesi tomu tak opravdu je..
      každopadně podle mě by si tu "poctu" zasloužil :)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      SNOO: u nas? nevim o tom..
      SNOO
      SNOO --- ---
      VEX: jojo to je von..právě ted sem se dozvědel že už je na blacklistu na shadowbox.cz, dnb.sk. drumandbass.cz na techno.cz i tady na nyx.cz
      PECIK
      PECIK --- ---
      nove jmeno klubu!
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam