• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    W_2
    W_2 --- ---
    a vite, kdo jako jedinej hraje v CR raggajungle, jo?!?!!!


    Jahrider Bwoy Michal
    a kde je nejakej raggajungle dj?
    To se mi líbí · · 5 březen v 16:14
    Toto se líbí uživateli Dyrektor Błyskotka.

    Honza Kameník co Istar třeba?
    5 březen v 16:24 · To se mi líbí

    El Duchy presne,David to rozehreje
    5 březen v 20:30 · Už se mi to nelíbí · 2

    David 'Istar' Fiala pokusím se :D
    6 březen v 13:06 · To se mi líbí · 1

    Jahrider Bwoy Michal mno Istar hraje spis dubwise, ale tak ok...)
    6 březen v 13:13 · To se mi líbí

    David 'Istar' Fiala Áno přiznávám :) i když mě překvapuje že víš co hraju, páč jsem Tě na žádný akci kde jsem hrál neviděl :)nebo si na to aspoň nevzpomínám:)
    6 březen v 13:17 · To se mi líbí

    Jahrider Bwoy Michal co se tyce raggajunglu a dubwise, tak me malo co v CR unikne :)) kazdopadne at tak nebo tak, poradne to tam rozsekej...
    6 březen v 13:25 · To se mi líbí · 1

    David 'Istar' Fiala si piš...bude mejdan!;)
    7 březen v 16:26 · To se mi líbí · 1
    Wilda Panda Ještě jedou prosím Mr.Jahridera o zopakování dotazu :o))
    Před 18 hodinami · To se mi líbí

    Wilda Panda a nebo radši ne :D
    Před 18 hodinami · To se mi líbí

    Jahrider Bwoy Michal mno nevidim zadneho hele. nebo chces snad rici ze hrajes raggajungle? ja bych to spis videl na dubwise a newchool jungle... ale tak treba prekvapis...)
    Před 17 hodinami · To se mi líbí


    Důkaz místo slibů:))
    http://www.facebook.com/events/306406536088687/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    W_2: proc tam mas na kazdym tretim radku "To se mi líbí"???
    jednou by to asi stacilo, ale vickrat se mi to rozhodne nelibi :)
    W_2
    W_2 --- ---
    JAMALORD: tywe, to je nejaky dalsi Jahriderovo auditko, kde se prave nachazis? :))

    JAMALORD --- --- 12:44:34 13.3.2012 --- 00:11 :: diskuze :: BIZARNÍ a NEOBYČEJNÍ ŽIVOČICHOVÉ KOLEM N
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    SUBTITLES017: leda kdyby se mohl "rizkovat" :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    W_2: "Jahrider Bwoy Michal jupíííííí, už se těšim až budu vnoučatum vyprávět :))"

    ON SE CHCE MNOZIT!!
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---
    W_2: jen to ne prosím :D
    W_2
    W_2 --- ---
    bacha, Jahrider se rozhodl, že asi praští s DJingem a dá se na novou dráhu, oujeee :D



    Jahrider Bwoy
    já už se tomu musim tlemit taky hele, je to opravdu komedie :)))))

    Dr.Kary & Mr.Cocoman - Tak už to bal ! (SKLIZEŇ 2011 LIVE)
    www.youtube.com
    XL Club Lanškroun, 21.10.2011
    To se mi líbí · · Sdílet · Podrobnosti o přátelství · Před 10 hodinami v okolí místa Havlickuv Brod, Vysocina ·
    Toto se líbí uživateli David Kollarik Wenig.

    Kamilka Skapibárka kary je dobrej ale ten coco man tragedie opravdu
    Před 10 hodinami · To se mi líbí

    Jahrider Bwoy Michal zpiva jako gott
    Před 10 hodinami · To se mi líbí · 1

    Dani Ella tsss.tak to pozor jo!! co máte za problém??grrr
    Před 10 hodinami · To se mi líbí

    Jahrider Bwoy Michal ¨žádný problemy chica, radujem se z lidové tvořivosti...)
    Před 10 hodinami · To se mi líbí

    Dani Ella joo..a že jsem z toho zrudla a pára mi šla od uší!! holomci jedni nezbedný!!
    Před 9 hodinami · To se mi líbí

    Jahrider Bwoy Michal hej ty ses moc poprazstela a chycena, ale vez, ze kluci jsou opravdu obcas smesni, sic to ve srovnani v ceskych luzich a hajich tak nevypada. kazdopadne pres obrazovku to resit nebudem, my ti to s kamilitem vysvetlime nekdy osobne....)
    Před 9 hodinami · To se mi líbí

    Dani Ella Přiznávám, jsem naplavenej pražák.a jsem jím rád!!a nevidim na tom nic špatnýho, ba naopak.. Cocoman má nejlepší texty a řikejte mi co chcete - jsem naprosto chycená
    Před 9 hodinami · To se mi líbí

    Jahrider Bwoy Michal nikdo o spatnosti nemluvil ty vztahovacko...) mozna to prazactvi ale ubralo kapku soudnosti.. ) kazdopadne nej texty v CR asi ma, ale zas v te konkurenci... vypada to, ze budu muset neco napsat a naucit se zpivat hehe :D)))
    Před 9 hodinami · To se mi líbí

    Dani Ella Jo a budeš konkurovat cocomanovi!?! Tak joo, hlásim se na vokály a klávesy Z nás bude kapela, co hraje zvesela, vždyť to nic není...
    Před 8 hodinami · To se mi líbí

    Jahrider Bwoy Michal jupíííííí, už se těšim až budu vnoučatum vyprávět :))
    Před 8 hodinami · To se mi líbí

    Dani Ella Co vyprávět, tou dobou budem megastár! ..Je třeba si klást vysoké cíle.. ale musíme na sobě máknout kámo, žádný výhovorky! Nevim jak ty, ale já osobně teda mám co dohánět
    Před 8 hodinami · To se mi líbí

    Jahrider Bwoy Michal no cesta to bude dlouha, ale vesela :)) a ze startu poprosime Ondreje o nejaky soukromy lekce...)
    Před 8 hodinami · To se mi líbí
    BTK
    BTK --- ---
    CHONGX: hele jako v dnešní době dělat hospodu a klub v malym městě je fakt boj..kdo nezažil neví..sam mam dva a začinam si řikat jestli to má smysl.stejně to jen dotuješ a lidem se nezavděčíš....když vemu sound a jedu někam tak je lidí plno a práce poloviční než sraní s hospodou...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RCK
    RCK --- ---
    To uz zavani nejakou sektou ala " guru Jára"
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    CHONGX: on se zblaznil:)
    VEX
    VEX --- ---
    pyčo to sou perly zas
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    Jahrider Bwoy Michal dik za podporu lidi, my to jen tak nevzdáme a třeba časem, lidé pochopí o čem to celé je ta hudba a kultura..... (jak se tak rika.. je potreba zamest si pred vlastnim prahem)...

    --- a kdo da LIKE na fb ma vstup/pozvani za polovic! Nevim co porad chcete!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    me se libi, jak furt mrda na mainstream a na posledni akci (ne)pozval katchu :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    CHONGX:
    "V poslední době také dosti koketujeme s myšlenkou ´soukromého klubu´ takže je velmi pravděpodobné, že se Pumpa Negra stane čistě a jen soukromým podnikem kam bez klubové karty či osobního pozvání nebude možno vstoupit."

    EPIC!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    CHONGX: pobavil :D
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    Milí drazí.
    Je nám to moc líto, ale vzhledem k malému zájmu o kulturu v našem okresním městě jsme nuceni omezit a oškubat náš bohatý a pestrý kulturní program. Mrzí nás to, ale nemůžeme donekonečna dotovat něco o co není evidentně zájem. Nechceme se dál dívat na zklamané tváře umělců, kteří jsou celosvětově uznávaní, jedou k nám kolikrát i více jak 1000km, a pak jsou svědky minimálního zájmu a ´buranského´ přivítání. Mysleli jsme, že HB je kulturní město a že se chce bavit a hudebně vzdělávat, ale bohužel jsme se spletli. Ta doba už je evidentně dávno pryč. A jelikož jen mrtvé ryby plavou s proudem a my nechceme spadnout na úroveň klubu, který dělá akce jen proto, aby vydělal a přežil, tak musíme naši produkci citelně okleštit. Klub bude fungovat dál, ale nečekejte žádné kulturní bomby či extra pestrost. Prostě a jednoduše bude míň akcí a bude na nich hrát míň známých a provařených lidí. Uvidíme časem, jestli Vás mainstream omrzí a dáte přednost alterně a bude pro Vás komunita stejně smýšlejících lidí a odlišnost od mainstreamu právě to, co hledáte. My věříme že ano, protože jít s davem je cesta nudy, šedi a v konečném důsledku i záhuby. Ostatně právě proto jsme tento klub v Havlíčkově Brodě otevřeli. Aby zde konečně po dlouhé době bylo místo, kde se můžou potkat lidi, kteří žijou život pro něco víc než jen svoje ego a konzum. Pro lidi, kterým se hnusí dnešní společnost a to kam se ubírá, pro lidi kterí chtějí změnit sebe a tím i celý svět.
    Další z novinek je, že se z klubu stává první oficiální kamenný´Cannabis Social Club´ v České Republice. Co vše Vám to přinese, se dozvíte v následujících týdnech, ale už teď můžem slíbít, že minimálně spoustu informací o lečivém konopí, o jeho všestrané využitelnosti a o tom jak je čím dál tím víc jasné že je to rostlina tohoto tisíciletí a jako jedna z mála může vrátit naší planetě stabilitu a vyrovnanost a hlavně zdraví!
    V poslední době také dosti koketujeme s myšlenkou ´soukromého klubu´ takže je velmi pravděpodobné, že se Pumpa Negra stane čistě a jen soukromým podnikem kam bez klubové karty či osobního pozvání nebude možno vstoupit.
    Ať tak či onak, doufáme, že se v našem městě a okolí najde dost alternativně smyšlejících a mainstream nesnášejících lidí, kteří nám a sobě pomohou utvořit, nesobeckou, nekrátkozrakou, po novinkách toužící a kořeny respektující komunitu, která se bude potkávat právě v Pumpě.
    Bless.
    ADZI
    ADZI --- ---
    KEITHHSTER: Psal mi. Prý byl drzej a nalitej a dostal !
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Amen ! S tím plně souhlasím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam