• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    QYDO: SOLDIK:

    umis cist? nebo to ches nakreslit?
    QYDO
    QYDO --- ---
    SMARIO: měl by zasáhnout soldík se svejma kámošema z kriminálky anděl
    ADZI
    ADZI --- ---
    JAMALORD: Ty kráso. Tak tohle je už mocný tedy !!! Ale přesto stále slýchávám jak je Jah boží a suprovej kámoš. To ale asi budou lidé, co se konzumačně serou na jeho akcích a hulej jeho handlovaný hulení (dle mého názoru)...
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    JAMALORD: kdyz to tak ctu, tak on se tam sam priznal - "vsechny jsem je zhuloval a jeste jim dal hafo huleni" - verejne na FB? :D omg...
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    JAMALORD: ty voe to mne uplne uniklo ale uz jsem mu tam napsal
    ;)
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    AKISAN: nekomu pohar pretece driv, nekomu pozdeji... nekdo nepotrebuje ani kapku a prudi ;)

    jsem rad, ze se od podobneho jednani Vargas distancuje a to mi staci!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VARGAS: jak který :)
    VARGAS
    VARGAS --- ---
    Aksian: hori hovno?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VARGAS: v tom pripade se nabizi otazka jina..jak mohl sociolog tak dlouho "spolupracovat" a fellit s nekym jako je kšárajdr??
    VARGAS
    VARGAS --- ---
    jsem socjolog a vim jak se dela vypovidajici setreni a jak by se je delat nemelo. zeptejte se zidu, kolik z nich ma rad hitlera a pochopite na co narazim.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    VARGAS: 46 hlasu v anktete NEBUDU SPOLUPRACOVAT (zkusenost mam) - to je kurva hodne na to, aby to byl jen hon na carodejnici
    VARGAS
    VARGAS --- ---
    Hosi, dovolte ale ja se honu na carodeje nezucastnim :) Zvladate to skvele beze me. My dva, ja a Jahri jsme se proste nemohli na urictych vecech shodnout.
    SMARIO
    SMARIO --- ---
    VARGAS: napis ty duvody verejne a bude klid... on ma totiz jiny svet - ma pocit, ze mu vsichni zavidi, vsichni mu delaji naschvaly, protoze je megauspesny a hraje vsude...

    bohuzel pravdou je to, ze jde vzdy pod cenu, slibuje hory doly, ale diky nizke cene nic nikdy nesplni!
    VEX
    VEX --- ---
    DRY_ROT: nevim, pro jistotu bych vyšel do ulic!
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    VEX: kua, existuje vubec Svetovy den alkoholu? asi kazdy patek, co? :]]
    VARGAS
    VARGAS --- ---
    Jahrider dovol, nic ve zlem, ale nemusis se vyjadrovat misto me a pouzivat mou osobou jako argument ve svych debatach. Haterstvi na nyxu rozhodne neni duvodem, proc vzniklo Nuff Sensi Music.

    VEX
    VEX --- ---
    RICKOUS: "Pro ty, kdo neví co je dnes za den, jen připomínám, že zrovna dnes je Světový den marihuany neboli 420!"
    to už je zase mezinárodní den marihuany? tak šestej tenhle rok už ne?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: na HRAD!
    L4MA
    L4MA --- ---
    RICKOUS: " Jinak Vargas, Lazo, Cagi a spol odesli hlavne kuli hatovani, protoze ty vase trapny a ubohy kecy meli dopad na celou crew a oni proste radsi udelali novou a jedou bezeme, nez any se prorad museli srat s takovejma zakomplexovancema jako jses ty a tobe podobny. "

    rikam to casto v tomhle klubu, ale musim zas - EPIC!
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam