• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AZAWAKK: vidis to a ja za to dostal 3 mínusy))
    JAH_N_BASS
    JAH_N_BASS --- ---
    M4Y4: asi v podstatě jo no:)
    L4MA: nejsem si jistej, ale myslím, že jako MC si říká Bushmasta. není to sranda se v těch pseudech vyznat. každopádně jeho repertoár neznám.
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    VEX: třeba my a lidi jak řvou ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: opatrne! na ready zinc 2005rmx nesahat! .)
    BOREC
    BOREC --- ---
    pivo rum uz to lej pico :)
    STERIGMA
    STERIGMA --- ---
    L4MA: panska volenka ... damska volenka?
    L4MA
    L4MA --- ---
    CZECZOOO: no me by totiz zajimalo co "do toho kecal za sracky"? jestli funguje zaroven jako MC nebo jen takovej zertovnej speaker...
    VEX
    VEX --- ---
    CZECZOOO: a kdo jinej ještě hraje Ready Or Not?
    CZECZOOO
    CZECZOOO --- ---
    L4MA: nebyl jsem tam, takze to nemuzu tvrdit s jistotou, ale soude dle casu uvedeneho v prispevku a toho, co vim z doslechu, tak se s nejvetsi pravdepodobnosti jedna o samotneho mistra :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    CZECZOOO:

    "ten dredatý" je sám Mistr? :)

    Filip Korbáš Naprosty souhlas moški :)) Ja jsem šel v 1:30, protože ten dredaty měl přechody jak male děcko,až mi to uši rvalo, kecal do toho sračky a myslí si jak není světovy... a každý dobrý song vždycky tak zkurveně pojebal... takového bych za to ani nepustil,někde se najebe jak řika jarouš z palenky v backstagi a pak tam jde hrat pro lidi,co si zaplati vstup a chcou něco slyšet... to at jdou do háje..
    Včera v 5:44 · 1

    ale pičo však ty BC se od 1:00 co tam vždycky nastoupí ten dredáč nedaj poslouchat... jediné co mi zahral dobře bylo Ready or Not, a pak mam pocit že to stejně něčím zajebal.. takže..
    CZECZOOO
    CZECZOOO --- ---
    https://www.facebook.com/events/500177846662242/ toz dobre on opet a zas ... na plakate 3 jmena (Gut, Mania, Dekor), ktera se neukazala a nejspise ani nebyla v planu :D:D:D
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    JAH_N_BASS: chtěl si říct, že on má obě ruce jako on jednu ne?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    VEX: s tema blond dlouhyma vlasama..
    VEX
    VEX --- ---
    ok, já se přiznám, že to nechápu, kterej z těch dvou na poslední fotce je Jahrider?
    JAH_N_BASS
    JAH_N_BASS --- ---
    MUDFUK: se musím přiznat, že jsem to taky moc nepobral, až teďka:) akorát podle mě má on obě ruce jako ona jednu:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MUDFUK: ty woe ale fakt!!! ty kráso)))
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    MUDFUK: mínuskáři to asi nepochopili žejo? ( ta poslední fotka)
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    ? žeby.. ?

    D_A_Y_O
    D_A_Y_O --- ---
    uz nam pan Jahrider rozjozdi akce slovnesku ajj to nasi brata nebudou moc radiii......:D
    bridil tenhle kluk KAM VITR TAM PLAZ,,,,,
    https://www.facebook.com/photo.phpfbid=3817492996848&set=oa.160615167395691&type=1&theater
    CDR
    CDR --- ---
    áááá, tady se šlape na rastakuří oka! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam