• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    ADZI
    ADZI --- ---
    MUDFUK: Také to nechápu :) Zatím jsem nikoho za ty roky nevosral na penezích, na podrazu nebo že bych nedal co jsem slíbil, nebo že bych nedorazil na jedinou akci kam jsem slíbil že dojedu zahrát.

    Asi jsem se znelíbil svým obhajováním, svým postojem k tomu co láme rekordy nebo tím že si stojím tvrdě za svým a nenechám se poučovat a učit když cítím že to je zbytečný.

    Dokážu zahrát bezchybnej 5 hodinovej set z vinylů (kdo mně zná ví že nekecám !), ale proč bych to měl hrát když nechci ? Ne že bych nechtěl protože na to seru, ale sere mně kam se to všechno za posledních 5 let dostalo. DJe dělá kdejakej 12 letej trouba aby se ukázal že je DJ, vezme konzoly s nakredanými tracky a je king of age.
    Já mám rodinu, mám plno práce, mám plno starostí v životě a když 8x za rok někam vyrazím jako DJ zahrát, tak to dělám pro tu hudbu jako takovou, pro ty skladby, pro ty lidi co to tvořili a podpořím je koupí toho vinylu nebo v případě DVS koupí MP3.
    To jestli to míchnu bez brambor nebo je to procházka rozoraným polem jde v tu chvilku mimo.

    Když mně MDFK pozve do klubu, tak zahraju parádně protože to beru s ůctou od člověka kterej hudbu bere jako nástroj ne jako prostor pro vydělávání peněz.
    Když mně pozve nějakej 13 letej típek kterej v horní-dolní dělá v hospě kalbu, tak neodmítnu protože nejsem svině, nechám si cálnout 150 za cestu, zahraju, pokecam a jedu zase trainem domů, ale to jestli jsem těm "dětem" zahrál dobře nebo ne, to v tomto případě neřešim :)
    Takže asi tak to je semnou.

    Pro ostatní: Jsem debil ? Asi jo když tohle píšu do tohohle auditka kde je 80% z Vás proti mně a mým názorům.

    Jinak hezký pátek všem, a hlavně tobě Petře za tento hezky nakousnutý chléb o dvou kůrkách :)
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    já teda newim proč by měl být adzi jeden " z největších voserů na scéně" ? že se mu kopou desky? že dělá nehezký plakáty? nebo proč? nechápu...
    AZAWAKK
    AZAWAKK --- ---
    JUNGLERADICALS: myslim si, že v názvu místnoti to máte jasně daný, nepřijde mi, že by to tu mělo být jen o něm v tom "aneb největší voserové na scéně" mi nepřijde, že se to stahuje jenom na něj ;) ...
    JUNGLERADICALS
    JUNGLERADICALS --- ---
    Proč tu řešíte Adziho???? Tohle fakt nepochopíme, Jahrider, lhář, zloděj, podvodník, hnus na taneční scéně, tady ten blok má být o něm, aby se lidi mohli informovat a vyhýbat se tomu póvlu!!
    W_2
    W_2 --- ---
    i kytará scéna má smé jahridery :) Jj, nepatří to sem asi moc no, ale mě to fakt pobavilo, tak proč smích nesdílet dál, že... :D

    http://www.fullmoonzine.cz/clanky/jak-nedelat-koncert-jak-nebyt-promoterem-buildings-no-art-v-cafe-v-lese
    ADZI
    ADZI --- ---
    KEITHHSTER: Důvod ?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ADZI: nevim já se teda směju .)
    ADZI
    ADZI --- ---
    BIN81: Opravdu vtipné mistře...
    CANADA_TONY
    CANADA_TONY --- ---
    KBN: Bože co je to ha divnodroidy :D To je peklo . Lámat nohy v kolenou ,aby se za gráma nedostaly :D
    ADZI
    ADZI --- ---
    W_2: Já to tak dělám :)
    W_2
    W_2 --- ---
    ja tomu furt nerozumim, proc teda jednoduse proste nepoustite jen tracky a nemichate to rychle v plochach? :D
    BTK
    BTK --- ---
    VKLF: tohle umí andy c...když sem ho slyšel tehdá v táboře tak sem čuměl jak puk :D


    GENERIXX: já pamatuju že na vodárně zahrál docela dobře :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a tak si rikam ze unbook tady mi prospeje ;) adios
    ADZI
    ADZI --- ---
    VKLF: Dostal jsem před 2 lety od manželky takový falešný serato co ji doporučila kamarádka a tak to občas taky provětrám, ale na na DnB, ten si moc digital nezaslouží. Navíc mně sere jak furt čumim do notebooku :)

    VKLF: Tak pokud DJ zná svoje desky, tak je to opravdu rychlé :)
    Já desky kupuju a prodávám jako na běžícím pásu takže je ani nestačím poznat když za měsíc mám už novou jinou :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VKLF: jde to i rychleji ;)
    VKLF
    VKLF --- ---
    zabiji me ten skill, kdy DJ posadi desku a mezi 4 beatama pozna jak s rychlosti, mezi dalsima 4 to srovna, vrati a za ani 10 sekund mu hrajou obe naprosto tip top srovnany...
    VKLF
    VKLF --- ---
    ADZI: ja to taky neumim..ale zase sem to zkousel asi jen desetkrat..
    proto mam masinky:)
    ADZI
    ADZI --- ---
    AKISAN: Jak ty říkáš amen. Ale jinak máš pravdu, jen já to vzal jiným směrem.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ADZI: tak ok ok..nema to smysl...ja zacal kupovat desky a venovat se tomu v roce 97/98 a prvni co sem chtel a snazil se o tom, bylo míchat a kdyz to slo kurevsky pomalu tenkrat tak to prislo. Je pak videt kdo a jakej vztah k ty hudbě má. Tim bych to uzavrel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam