• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    Pražáci, tak rajda vám začíná nejak vybírat hnízdečko:)
    https://www.facebook.com/events/559650570726357/560241830667231/?notif_t=plan_mall_activity
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    RaggaJungle
    ‎:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    Jagadabadů, sobota se blíží a s ní i kopice jamajských a karibských rytmů, proložená roztodivnými smyčkamy a zremixovaná do rozmanitých subžánrů a stylů v důmyslném a promyšleném lineupu stávajícího z ostřílených borců naši málé a skomné české scény, které jako vždy doplní mladá a divoká krev dnešního cybervěku, v tak vyváženě plodném poměru, až Vám to veme dech :) Roots´n´Future, breddas and sistaz & Punks not Dead !!!
    VKLF
    VKLF --- ---
    VYHULENY_UFO: je to kokot, co naplat...ze, origiale nejvetsi:))))
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VYHULENY_UFO: wuaa .)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEITHHSTER: vsak, jo neasi... protoze prazaci sou originalove ne.. :)

    kazdopadne vychazim z toho, ze dirty_g==jahrider

    [ DIRTY_GROWA @ People are stoned - nástrahy a problémy dlouhodobého konzumenta THC - tips, tricks , help, stories, news ]
    vsak si zij v tyhle realite cyberprostorovy vid a klidne si v ni i schnij. neznas me, nevis nic, jen si tupe prezvejkal to, co vetsina tobe podobnejch a pustil jsi to dal upravene o svuj dojem, takze jeste vic zkreslene hovno nez si predtim ocichal a sezral. klasika. jo vy prazaci jste originalove kazdym coulem :D a ty ses ten nejvetsi. chce se me blit

    zbytek jsou jen osobni vypady :)


    VKLF:
    [ DIRTY_GROWA @ People are stoned - nástrahy a problémy dlouhodobého konzumenta THC - tips, tricks , help, stories, news ]
    já hulim skoro 20let a projevuje se to hafo :)) ale tak pořád lepší jak bez konopí, to by se na tomhle světě nedalo už pomalu ani žít...
    VKLF
    VKLF --- ---
    za 15 let mejdanovani jsem nepoznal nikoho v "oboru", kdo by byl takovej kokot..ani nekoho kdo by byl hloupej takhle nejak podobne. takovej objem nepochopeni a debility v jednom cloveku, to je az prirodni ukaz,)
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    je to ubožák..
    HATORI
    HATORI --- ---
    PAYAMAN: Rozhodl se asi ukončit kariéru, na Slovensku už na něho chystají trestnou výpravu..

    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    PAYAMAN: to je debil, to neni možne...

    A jestli ti vadí že tě na akci nikdo nepozval, atk se omlouvám, ale ono vyhodit s cestákem a ubytkem skoro 5000czk za kroucení prdelí se mě moc nechce, to radši pozvu kámoše z ciziny, co to k nám má 10x dál a co pro muziku a scénu udělal 100x víc a radši to dám jemu
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    copyright je pro babyloňany...
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    VKLF
    VKLF --- ---
    ADZI: to se musi kdyz to chce delat hlavne kvalitne..a prinaset neco noveho a tak.. presah voe,))
    ADZI
    ADZI --- ---
    KEITHHSTER: To je ta akce jak se do mně Jahrider pustil, když jsem se divil že chce vybrat asi 350 nebo 250 EUR na vstupu v Bažině :) Nepochopil pointu a tvrdě do mně. Ale tak co. Do mně po mně :))) Jsem pouze loutka Otloukánek :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    IXTREMIST: to by se ještě dalo, normální vidlácká frajeřina, kdy asi čekal poplácání po ramenech, jakej je husťák. Pak ale zkusil jinou roli a začal tam kázat nějakou morálku, což jsem mu mírně narušil odkazama na lidi, který různě podělal a dotazem, jak to jde dohromady s jeho psychedelickýma moudrama....
    VKLF
    VKLF --- ---
    STERIGMA: prave jsem chtel napsat co se z toho asi line, kdyz vidim jak ma Erbo zdvizeny oboci a zacpany usi,)))
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    VKLF: U toho jsem byl a bylo to naprosto epic. Připadlo mi to, jak kdyby chtěl získat respekt tím, že si na hlavu vyleje kýbl hoven.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam