• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      PAYAMAN: nepremozitelny vsemocny NYX :D
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      PAYAMAN: Michal Ludvig hele Addo, tohle co se řeší tady se řešilo v debatě / události na NYXu cca před dvěma měsíci. od té doby nic, žádná soukromá zpráva, ani poznámka. a najednou 2 týdny před akcí 10 lidí z NYXu rozjede neskutečnej hate tady na FB události Emotikona smile jako já nejsem včerejší. tady někdo vyloženě šlape po mojí osobně a festivalu a snaží se ho poškodit. nevím jakou mají motivaci, ale pochybuji, že je za tím pouze chybně formulovaná pozvánka Emotikona grin respektive tuším co a kdo je v pozadí a jaká je hnací síla a motivace Highandera pošpinit a udělat mu negativní reklamu. jinak každý, kdo mě napsal soukromou zprávu (kdykoli) dostal jasné vysvětlení a instrukce. nikdo z těch co tu hejtujou to ale neučinil, proč asi ? Emotikona smile odpoví si každý sám - bo je to do očí bijící, že jo ! jinak kdyby sis chtěl pokecat v soukromé poště, udělal bys to dávno Emotikona grin ale jako jo, jako snaha dobrá, blbej rozhodně nejsi Emotikona smile a pokud chceš reagovat, zkus prosím tu tebou zmiňovanou soukromou poštu. tady v té události mají být topované úplně jiné příspěvky, než omílání jednoho a toho samého pořád dokola. a kdybych to vlákno smazal, tak se zas urazíte a uděláte ze mě kdovíco. jo a taky bych událost udělal tak, aby mohli příspěvky vkládat jen správci, ale neudělal jsem to, čímž jsem dal jasně najevo, že se za nic neschovávám, nestydím a vše co jsem udělal je čistý bez postranních úmyslů....
      9 hod · Upraveno · To se mi líbí
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      to je takova komedie, že to není možné:))
      Viktor Hollmann však to je propaganda z NYXu toto celé, tam do pořadatele festivalu nesmyslně rejou a shazujou festival už od samého počátku. asi zjistil, že jen na NYXu ten festival dostatečně nepošpiní, tak se rozhodli udělat invazi a blbě reptat i tady na FB Emotikona smile nemají rádi hlavního pořadatele a tohle je jejich způsob jak si to s nim vyřídit. vtipné je, že si k tomu berou jako ´rukojmí´ potencionální návštěvníky akce, veganský kuchaře a stánkaře, kteří tam budou + další lidi a subjekty napojené na festival. ó jak chrabrá a vegansky čistá se tato jejich taktika, že Emotikona grin
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      DISKOPANKER: I ty, Brute?:)
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      ASTAR_SERAN: píšeš DOGGYmu že lže? Když jsem ještě uvažoval (i potvrdil) že ti tam za podminek, ktery fakt nechceš, abych tady pouštěl do světa zahrajem se soundem, psal si mi, že kompletní DFTG banda stoprocentně přijede, když sem o tom mluvil s klukama osobně, čuměli na mě jak puci, že ti rozhodně nic nepotvrdili, spiš naopak, že to odmítli a třeba konkretně Doggy byl fest nasranej a celkem připravenej tě za tvy lži konfrontovat osobně. Než se začneš i do mě pouštět trapnejma odpověďma, že sem zakomplexovanej machýrek z prdelákova namísto nějakejch argumentů, přemejšlej o tom, že udělat screeny z konverzací není nic složitýho;)
      _IOB_
      _IOB_ --- ---
      hlavne na zacatku toho videa jede letak 25.-28. a on rika 26. :)) lolek
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      jahrider, čermák, dvořák:))silná squadra:)
      OTZ
      OTZ --- ---
      tak jako slusna provokace :D
      MILOSHIT
      MILOSHIT --- ---
      DOGGY: to je příšerný... kdyby si aspoň sehnal někoho, kdo to namluví jakžtakž normálně...
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      MC_KALAPU: to digitální ohanbí ovsem taky neni spatny
      MC_KALAPU
      MC_KALAPU --- ---
      DOGGY: to rybi oko je top!
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      DOGGY: a hele...

      Highlander! 25 - 28.06.2015
      Čermák František


      nedavno jsem premejslel, kdo je kurva curak frantisek :P

      [ FRANTISEK77 @ ISM || I Shot Myself aneb selfie, selfac, mojka, selfcvak, jacvak apod. ]
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      btw tohle videjko nahym rajdou a nozem v rybim oku je taky fajn :))
      Highlander! 25 - 28.06.2015
      https://www.youtube.com/watch?v=5poYR4LgM9M
      LOGO
      LOGO --- ---
      uvidíme po vikendu
      SHMIDOO
      SHMIDOO --- ---
      OTZ: ok, tohle je strasna picovina :D
      OTZ
      OTZ --- ---
      to rikam, masozrout by dva dny bez klobasy neprezil, tak musel jahrider ustoupit, v zajmu zisku. kdyz jde o prachy, tak vsechny idealy stranou, co by ne. hlavne, se si mel na cem udelat reklamu.

      ono kdyz se to prezentuje pod nejakou znackou vsude mozne, zada o podporu ve veganskych diskuzich, a pak prohlasi tohle, tak at si nasere. ta znacka je totiz vlastne falesna, tak nevim co se divi, ze to vegelidi nasere. utrpeni se bud podporuje nebo ne, neexistuje neco jako "jenom trochu". jebat.

      to je asi totez, jako by na anarchistickym festivalu meli distro nackove nebo na zidovskym muslimove. proste nasrat a vymazat.
      SHMIDOO
      SHMIDOO --- ---
      to je ale uz trochu prehnane, resit jestli je to cisty vegan nebo neni, ze tam bude stanek s klobasou apod. nejsem nici zastance ale prijde mi, ze se nekteri jen snazi hledat cipoviny aby si mohli rypnout....moc to nesleduju, ale nikde jsem nevidel ze by to byl ciste vegan fest, hlavne kdyby me tam nejake vystoupeni lakalo, tak tim ze nejsem vegan, tak by me asi odradila nemoznost "prasackeho" zradla....
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      OTZ: sluníčkovej Rajda, ktery ti sprostě nadává v poště:)) klasika
      OTZ
      OTZ --- ---
      Pavlo nikdy sem nikde nenapsal že je to veganský festival od začátku bylo jasno že tam bude místní hospoda. Jen jsem to nešťastně formuloval v některých pozvánkách. tady na události je info stabilně pořád stejné. jinak vegan support a vegan spirit podle mě právě značí, že tam bude podpora pro vegany a že tam o ně bude postaráno. kdyby tam bylo stricly vegan, tak je to něco jiného. jinak přiště už to bude čistě veganský - bude jinej flek kde nebudu omezen majitelem), tak snad pohoda :) měj hezký den a dík za rexlexi a připomínky...

      příště.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam