• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ILAB:
    ASTAR_SERAN: ok :)

    fsktuecnosti tam pudu za kamosem a vojtou co tam hrajou.... a je tam zrovna i ten Kaotic.. takze jahrider a ragatek... budu mit splneno :)
    ILAB
    ILAB --- ---
    MAESTRO_007: vojta na nyxu je
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    LINROOT: tos mu teda moc nepomoh, rediteloj :D
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    DARTHFADER: Tak když ho tam může mít premiér, tak proč ne ganja raggatekk ředitel festivalu HIGHLANDER :-D
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    LUBOSSTREJCEK: me teda vzdy dost pobavi, kdyz maji reditele email na seznamu (cti freemailu) ...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ASTAR_SERAN: pochybuju ze zve TEBE... ten "klub" stoji naprosto za hovno a jediny rozumny clovek co tam tomurozumi je Vojtas co dela program a oslovila ho tvoje bezkonkurencni nabidka v emailu viz.: LUBOSSTREJCEK.... mas jedine stesti ze nema nyx a prachy na to aby pozval nekoho normalniho :)

    jinak z toho raggateku co tady tak vyzdvyhujes je mi regulerne nabliti.... nejhorsi hudba ever.... a to jsem vyrostl a doted posloucham raggajungle a tekno..... kdyz vyslo pred x lety par desek co tyhle styly kombinovaly tak to byla bomba.... a doted jsou dobre... ale tady ten kockopsi kolowrat je fakt hrozny (viz to video z BFL) a ty to jeste vzdvyhujes jako plus, ze tenhle styl jedes jako jeden z mala.... :D (proc asi.... parket plny decek zarucen)
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN: Tak ti nevím, spíš asi určitě to druhé ne? "ktere chci oslovit ja" ;) Nazýváš mě tady minimem a ano jsem mladší, což taky někdy znamená že mám leší paměť a třeba nezapomenu pozvat headlinera? Jinak nechápu tvoji poznámku.. Sdílím co mi přistálo několikrát v poště i když se o to nikdo neprosil? My, normální, tomu říkáme SPAM.. Tak to asi nebude moc interní.. Pane nejvíc velko-řediteli festivalu Highlander! :)))

    Co mi vadí? V důvěřivých lidech se snažíš vzbudit dojem nej promotéra, přitom booking fakt dělat neumíš (pokud nad tebou nestojí někdo s bičem) a kdykoli si sám přijel dělat někam akci, tak to buď dobře nedopadlo nebo to lidi po čase odradilo. Jasně jsou i výjimky. Facebooková média máš možná podchycená, když tam sedíš celej den a spamuješ, ale to oslovení lidí dost pokulhává:) Jako upřímně, event na FB dokáže udělat každej. Jaký máš cpc když pouštíš reklamy, když je nabízíš? Možná i 10USD, aby to někdo klikal ne? Už si tam někdy namapoval vlastní kartu nebo ti to platil vždy někdo cizí? :) Ještě že ta tvoje schizofrenie není nakažlivá..

    Klukům se v sokolovně (v náměšti) podařilo vybudovat za těch 12 let něco neskutečného s obrovskou komunitou a dobrý jménem (a ano, jednou si jim delal line-up ty, prej to snad ani nebyl průser a bylo to v roce 2003). A teď přijdeš, nikomu nic neřekneš, pronajmeš si sokolovnu, spamuješ event z různejch dětskejch fanpagí, fake profilů, jedeš promo ve stylu urážení ostatních akcí a přijde ti to v pořádku... Nikdo jinej by na to neměl žaludek (jeden takovej se teda taky našel, ale neurážel a zeptal se).. A třeba nakonec ti nedojede ani headliner, nebo bude jinej průser a sokolovna bude mít už navždy punc kokotů. Avizovaný DJs prej ještě nemáš ani potvrzený, ale už jsou v popisu akce, ale pro tebe je to standart (Volume, halbax).. Vlastně už mi to ani nepřijde.. potom ten interpret radši potvrdí, než aby byl za kokota jako ty.. Jo a třešnička na dortu.. Prej si tam chtěl pixieho na techniku, nechceš ještě by ti sokolisti udělali třeba bary? :D Na to jak se vychloubáš, tak nic nevíš..

    Jako sorry, vždycky sem o tobě slyšel báje, pověsti a nevěřil sem... Teď budu muset čekat i na blanické rytíře..


    SOLDIK: Proč myslíš, že dělá tohle? By ho nevzali ani k pásu.. I když.. třeba je v invalidním důchodu a nemůže...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Taky mi pristalo v poste ale od brnenskeho jahridera podobny hovno. Bezte do prace, jahrajdri, socani.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    To je krasne
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN:
    Sem našel v archivu, jak píšeš dalším miminům zprávy, taky do eventů a prej s spamuješ prej události, se tu podělím.. (takhle se nějak počítá asi těch 50tis lidí)..

    --------------Jahdrider / Michal nekvapil/ michal Lustig / dirty gróva / regé cokoli / už nevím co dál / to je mrdlý----
    Dobrý den,
    Měl bych pár nápadů a možností na zajímavé eventy, pokud by byl zájem. Na scéně jsem přes 15let a mám spoustu kontaktů a zkušeností a sám osobně jsem též muzikant. Ale hlavně tedy promotér. Nejvíc spolupracuji s lidmi okolo reggae, dubu, jungle a dnb, ale v podstatě jsme stylově neomezeni. Takže není problém dostat k vám top českou špičku. Navíc každý měsíc tu mám za supr peníze spoustu lidí z ciziny, kteří jsou v těch daných žánrech špička na scéně. Dělám totiž externě program a akce v několika klubech v ČR a na Slovensku + na dvou největších EDM festivalech v ČR. V případě zájmu poslu více informací

    Jinak co se týče stylizace / druhy spolupráce.
    Já to mám s většinou klubů a subjektů tak, že mě dají rozpočet a já udělám line-up, plakát, postarám se o propagaci na internetu a podobně. Jsem schopen udělat komplet párty už třeba od 3000czk, ale klidně i za 50 000 a více. Záleží na konceptu, možnostech a domluvě. Takhle dělám akce a spolupracuji asi v 10ti klubech v ČR na Slovensku. Spokojenost je oboustranná, jinak to dlouhodobě ani provozovat nejde. Vždy se nějak domluvíme.
    Pokud Vás tedy moje nabídka zaujala a vyhovuje Vám, můžeme něco vymyslet. Pokud ne, napište svůj návrh, snad dojdeme nějakému kompromisu.

    co mohu ještě nabídnou:
    *na FB oslovím pozvánkou okolo 5 000 lidí
    *na FB oslovím přes skupiny co vlastním až 50 000 lidí
    *udělám plakát (více jak 15 let v oboru) a dodám v JPG ci PSD formátu
    *zařídím kvalitní internetovou propagaci akce (hlavně na FB)
    *v případě zájmu zařídím dj techniku a další potřebné vybavení (spousta známých zvukařů a lidí z branže) za velmi dobrý peníz
    *jsem schopen sehnat sponzora/partnera akce a dodat nějaké dárky ke vstupu či do tomboly

    ředitel festivalu HIGHLANDER
    Michal Nekvapil
    brokenbeat@seznam.cz
    +420 724710702
    -------------------------------------------------------------------------
    Ahoj, delam a hraju v klubech po cele cr, sk a v polsku a rakousku. jinak residentni noci mam zde: stoun - frydek mistek / wats - holesov / depo - ledec / angels - zdar / moskyto - domazlice / mklub - ostrov/ wawe - plzen / ceska1 - kutna hora / hobe - pardubice /
    -----
    níže posílám první nabídku. je to dnb, jungletek, raggatek producent
    ----
    nabídka:
    VANDAL KAOTIK [UK] // Kaotik Sound Sytem // Electrobooking Agency
    Simon Johnson aka Vandal Kaotik se stal živoucí legendou stylu raggatek.
    Dokázal oslovit a podmanit si jak soundsytémovou mládaž, tak i tu klubovou a na jeho akci jsou doma jak klasičtí ještěři,
    ravers a soundboys, tak i rastapeople, junglists a herbalists. Vandal prostě spojuje vše a všechno dohromady a dělá z toho
    jedinečný a ojedinělý zážitek. Posledních 5 let vyprodává festivaly a kluby po celém světě a je velmi žádaným zbožím.
    Jeho tunes mají ve své sbírce přední světoví dj´s a jen málokdo z oblasti EDM neví kdo je Vandal Kaotik. V ČR se předvedl
    již několikrát, pokaždé vyprodal kluby i festivaly a jeho vystoupení byla jedna velká show. Proto si ho nenech ujít !
    VIDEO Z JEHO POSLEDNÍHO HRANÍ V ČR:
    https://www.facebook.com/video.php?v=10203423705085667&set=vb.1003617506&type=3&theater
    -----
    Nikdo nemá v ČR takový ceny a podmínky co já. teda co se junglu a raggajunglu týče. ale tak vidím že vy tohle stajlo stejně nejedete...
    --------------


    To poslední mě rozsekalo... "Nikdo nema v ČR takové ceny jako já".. podle těch tvých refencí to asi opravdu nemá.. :)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    LUBOSSTREJCEK: no aby tam nekdo byl:)

    Petr Karásek
    1 hod · Třebíč ·
    stejny datum jako ostravskej LiR on tour? Emotikona frown to snad neee...

    a ta diskuze dole klasika, ohrané hvězdy v Ostravě, nebo ortodoxni uderground z Dirty G:)
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    Tak už i Náměšť nad oslavou v Sokolovně.. to bude bolet všechny kolem.


    https://www.facebook.com/events/920341688012987/
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: tobě nadávají Pražáci do sluníčkářů?:))kteří? jména!to by mě fakt zajímalo...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    mam 200m od baraku "novy" klub..... jahrider tam hraje 3x do mesice.... osobni setkani si nemuzu nechat uniknout...

    https://www.facebook.com/orangemusicclub/
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    roky stare, ale porad aktualni :D :))


    "Tak to snad nám Jahrider přidá BONUS WORKSHOP PART
    Jak se kradou flyery 25min + 5 pro dotazy,
    Okrádáme a využíváme lidi, 25+ 60 pro dotazy
    Slibujeme hory doly 25+5 min
    Umět se vyhnout přesdržkodostání 10min
    Já, Underground (biografie od A po Z) 3 hodiny + 10 na podpisy knížek a prvních pět dostane syntetické lízátka od polského bratrského soundsystému !!!"

    "Suki zrušil zimní Let It Roll, protože Jahrider udělal konkurenční akci v Sensi."

    "Na BBC RADIO 1 už x let běží zásadní drum n bass / jungle radiová show, která doslova formovala scénu a ovlivnila celej dnb svět...za tou show samozřejmě stojí nejznámější dnb dj dvojka na světě FABIO A JAHRIDER!!"

    "Když jde Chuck Norris v noci spát tak se kouká pod postel, jestli tam není Jahrider"

    "Jahrider má aktualní dubplate od Boba Marleyho"

    "Jahrider se dohodnul s Goldiem na polovičním honoráři, protože se nevydělalo. Vysvětlil mu to a týpek byl uplně v pohodě. V létě mu přijede zas a s nim prijede gratis i simon bassline smith"

    "co bylo driv, vejce, nebo jahrider?"

    "jahraider porada koncert michaela jacksona, je s nim na tuty domluvenej a michael to ma na svym facebooku."

    "jahraiderovi chteli prijet zadarmo zahrat k narozeninam pendulum, ale odmitl je, protoze uz byly vyrobeny plakaty."

    "the winstons to zabalili po tom, co prisel jahrider"

    "jahrider se modli k amen breaku"

    "jahraider nabubnoval amen break a z kazdy odehrany ragga desky mu chodi tantiemy."

    "Jahrider má jenom pátky v kalendáři"

    "Jahrider předběhl drum and bass"

    "Jahrider pozval Andyho C - bez smlouvy"

    "Jahrider je soundsystem"
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: nahod rok, klidne priblizne, jen pro predstavu...
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    Tak jistě. Bez Jahridera by reggae v čr v podstatě nebylo.
    YORICK
    YORICK --- ---
    ASTAR_SERAN: ty vole, to tu bylo dycky a ne jen na pude reggae ci dubu. takovej "pragocentrismus" napric styly..... se s tim smir:)
    KBN
    KBN --- ---
    PAYAMAN: možná to ještě nestihl domrvit ??
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    tak to vidíte :) v Dr. Maxovi ani Rajda už nedělá akce:))
    jinak proč ty se furt sereš do reggae music mi hlava nebere...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam