• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    LUBOSSTREJCEK: me teda vzdy dost pobavi, kdyz maji reditele email na seznamu (cti freemailu) ...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ASTAR_SERAN: pochybuju ze zve TEBE... ten "klub" stoji naprosto za hovno a jediny rozumny clovek co tam tomurozumi je Vojtas co dela program a oslovila ho tvoje bezkonkurencni nabidka v emailu viz.: LUBOSSTREJCEK.... mas jedine stesti ze nema nyx a prachy na to aby pozval nekoho normalniho :)

    jinak z toho raggateku co tady tak vyzdvyhujes je mi regulerne nabliti.... nejhorsi hudba ever.... a to jsem vyrostl a doted posloucham raggajungle a tekno..... kdyz vyslo pred x lety par desek co tyhle styly kombinovaly tak to byla bomba.... a doted jsou dobre... ale tady ten kockopsi kolowrat je fakt hrozny (viz to video z BFL) a ty to jeste vzdvyhujes jako plus, ze tenhle styl jedes jako jeden z mala.... :D (proc asi.... parket plny decek zarucen)
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN: Tak ti nevím, spíš asi určitě to druhé ne? "ktere chci oslovit ja" ;) Nazýváš mě tady minimem a ano jsem mladší, což taky někdy znamená že mám leší paměť a třeba nezapomenu pozvat headlinera? Jinak nechápu tvoji poznámku.. Sdílím co mi přistálo několikrát v poště i když se o to nikdo neprosil? My, normální, tomu říkáme SPAM.. Tak to asi nebude moc interní.. Pane nejvíc velko-řediteli festivalu Highlander! :)))

    Co mi vadí? V důvěřivých lidech se snažíš vzbudit dojem nej promotéra, přitom booking fakt dělat neumíš (pokud nad tebou nestojí někdo s bičem) a kdykoli si sám přijel dělat někam akci, tak to buď dobře nedopadlo nebo to lidi po čase odradilo. Jasně jsou i výjimky. Facebooková média máš možná podchycená, když tam sedíš celej den a spamuješ, ale to oslovení lidí dost pokulhává:) Jako upřímně, event na FB dokáže udělat každej. Jaký máš cpc když pouštíš reklamy, když je nabízíš? Možná i 10USD, aby to někdo klikal ne? Už si tam někdy namapoval vlastní kartu nebo ti to platil vždy někdo cizí? :) Ještě že ta tvoje schizofrenie není nakažlivá..

    Klukům se v sokolovně (v náměšti) podařilo vybudovat za těch 12 let něco neskutečného s obrovskou komunitou a dobrý jménem (a ano, jednou si jim delal line-up ty, prej to snad ani nebyl průser a bylo to v roce 2003). A teď přijdeš, nikomu nic neřekneš, pronajmeš si sokolovnu, spamuješ event z různejch dětskejch fanpagí, fake profilů, jedeš promo ve stylu urážení ostatních akcí a přijde ti to v pořádku... Nikdo jinej by na to neměl žaludek (jeden takovej se teda taky našel, ale neurážel a zeptal se).. A třeba nakonec ti nedojede ani headliner, nebo bude jinej průser a sokolovna bude mít už navždy punc kokotů. Avizovaný DJs prej ještě nemáš ani potvrzený, ale už jsou v popisu akce, ale pro tebe je to standart (Volume, halbax).. Vlastně už mi to ani nepřijde.. potom ten interpret radši potvrdí, než aby byl za kokota jako ty.. Jo a třešnička na dortu.. Prej si tam chtěl pixieho na techniku, nechceš ještě by ti sokolisti udělali třeba bary? :D Na to jak se vychloubáš, tak nic nevíš..

    Jako sorry, vždycky sem o tobě slyšel báje, pověsti a nevěřil sem... Teď budu muset čekat i na blanické rytíře..


    SOLDIK: Proč myslíš, že dělá tohle? By ho nevzali ani k pásu.. I když.. třeba je v invalidním důchodu a nemůže...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Taky mi pristalo v poste ale od brnenskeho jahridera podobny hovno. Bezte do prace, jahrajdri, socani.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    To je krasne
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    ASTAR_SERAN:
    Sem našel v archivu, jak píšeš dalším miminům zprávy, taky do eventů a prej s spamuješ prej události, se tu podělím.. (takhle se nějak počítá asi těch 50tis lidí)..

    --------------Jahdrider / Michal nekvapil/ michal Lustig / dirty gróva / regé cokoli / už nevím co dál / to je mrdlý----
    Dobrý den,
    Měl bych pár nápadů a možností na zajímavé eventy, pokud by byl zájem. Na scéně jsem přes 15let a mám spoustu kontaktů a zkušeností a sám osobně jsem též muzikant. Ale hlavně tedy promotér. Nejvíc spolupracuji s lidmi okolo reggae, dubu, jungle a dnb, ale v podstatě jsme stylově neomezeni. Takže není problém dostat k vám top českou špičku. Navíc každý měsíc tu mám za supr peníze spoustu lidí z ciziny, kteří jsou v těch daných žánrech špička na scéně. Dělám totiž externě program a akce v několika klubech v ČR a na Slovensku + na dvou největších EDM festivalech v ČR. V případě zájmu poslu více informací

    Jinak co se týče stylizace / druhy spolupráce.
    Já to mám s většinou klubů a subjektů tak, že mě dají rozpočet a já udělám line-up, plakát, postarám se o propagaci na internetu a podobně. Jsem schopen udělat komplet párty už třeba od 3000czk, ale klidně i za 50 000 a více. Záleží na konceptu, možnostech a domluvě. Takhle dělám akce a spolupracuji asi v 10ti klubech v ČR na Slovensku. Spokojenost je oboustranná, jinak to dlouhodobě ani provozovat nejde. Vždy se nějak domluvíme.
    Pokud Vás tedy moje nabídka zaujala a vyhovuje Vám, můžeme něco vymyslet. Pokud ne, napište svůj návrh, snad dojdeme nějakému kompromisu.

    co mohu ještě nabídnou:
    *na FB oslovím pozvánkou okolo 5 000 lidí
    *na FB oslovím přes skupiny co vlastním až 50 000 lidí
    *udělám plakát (více jak 15 let v oboru) a dodám v JPG ci PSD formátu
    *zařídím kvalitní internetovou propagaci akce (hlavně na FB)
    *v případě zájmu zařídím dj techniku a další potřebné vybavení (spousta známých zvukařů a lidí z branže) za velmi dobrý peníz
    *jsem schopen sehnat sponzora/partnera akce a dodat nějaké dárky ke vstupu či do tomboly

    ředitel festivalu HIGHLANDER
    Michal Nekvapil
    brokenbeat@seznam.cz
    +420 724710702
    -------------------------------------------------------------------------
    Ahoj, delam a hraju v klubech po cele cr, sk a v polsku a rakousku. jinak residentni noci mam zde: stoun - frydek mistek / wats - holesov / depo - ledec / angels - zdar / moskyto - domazlice / mklub - ostrov/ wawe - plzen / ceska1 - kutna hora / hobe - pardubice /
    -----
    níže posílám první nabídku. je to dnb, jungletek, raggatek producent
    ----
    nabídka:
    VANDAL KAOTIK [UK] // Kaotik Sound Sytem // Electrobooking Agency
    Simon Johnson aka Vandal Kaotik se stal živoucí legendou stylu raggatek.
    Dokázal oslovit a podmanit si jak soundsytémovou mládaž, tak i tu klubovou a na jeho akci jsou doma jak klasičtí ještěři,
    ravers a soundboys, tak i rastapeople, junglists a herbalists. Vandal prostě spojuje vše a všechno dohromady a dělá z toho
    jedinečný a ojedinělý zážitek. Posledních 5 let vyprodává festivaly a kluby po celém světě a je velmi žádaným zbožím.
    Jeho tunes mají ve své sbírce přední světoví dj´s a jen málokdo z oblasti EDM neví kdo je Vandal Kaotik. V ČR se předvedl
    již několikrát, pokaždé vyprodal kluby i festivaly a jeho vystoupení byla jedna velká show. Proto si ho nenech ujít !
    VIDEO Z JEHO POSLEDNÍHO HRANÍ V ČR:
    https://www.facebook.com/video.php?v=10203423705085667&set=vb.1003617506&type=3&theater
    -----
    Nikdo nemá v ČR takový ceny a podmínky co já. teda co se junglu a raggajunglu týče. ale tak vidím že vy tohle stajlo stejně nejedete...
    --------------


    To poslední mě rozsekalo... "Nikdo nema v ČR takové ceny jako já".. podle těch tvých refencí to asi opravdu nemá.. :)
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    LUBOSSTREJCEK: no aby tam nekdo byl:)

    Petr Karásek
    1 hod · Třebíč ·
    stejny datum jako ostravskej LiR on tour? Emotikona frown to snad neee...

    a ta diskuze dole klasika, ohrané hvězdy v Ostravě, nebo ortodoxni uderground z Dirty G:)
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    Tak už i Náměšť nad oslavou v Sokolovně.. to bude bolet všechny kolem.


    https://www.facebook.com/events/920341688012987/
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ASTAR_SERAN: tobě nadávají Pražáci do sluníčkářů?:))kteří? jména!to by mě fakt zajímalo...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    mam 200m od baraku "novy" klub..... jahrider tam hraje 3x do mesice.... osobni setkani si nemuzu nechat uniknout...

    https://www.facebook.com/orangemusicclub/
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    roky stare, ale porad aktualni :D :))


    "Tak to snad nám Jahrider přidá BONUS WORKSHOP PART
    Jak se kradou flyery 25min + 5 pro dotazy,
    Okrádáme a využíváme lidi, 25+ 60 pro dotazy
    Slibujeme hory doly 25+5 min
    Umět se vyhnout přesdržkodostání 10min
    Já, Underground (biografie od A po Z) 3 hodiny + 10 na podpisy knížek a prvních pět dostane syntetické lízátka od polského bratrského soundsystému !!!"

    "Suki zrušil zimní Let It Roll, protože Jahrider udělal konkurenční akci v Sensi."

    "Na BBC RADIO 1 už x let běží zásadní drum n bass / jungle radiová show, která doslova formovala scénu a ovlivnila celej dnb svět...za tou show samozřejmě stojí nejznámější dnb dj dvojka na světě FABIO A JAHRIDER!!"

    "Když jde Chuck Norris v noci spát tak se kouká pod postel, jestli tam není Jahrider"

    "Jahrider má aktualní dubplate od Boba Marleyho"

    "Jahrider se dohodnul s Goldiem na polovičním honoráři, protože se nevydělalo. Vysvětlil mu to a týpek byl uplně v pohodě. V létě mu přijede zas a s nim prijede gratis i simon bassline smith"

    "co bylo driv, vejce, nebo jahrider?"

    "jahraider porada koncert michaela jacksona, je s nim na tuty domluvenej a michael to ma na svym facebooku."

    "jahraiderovi chteli prijet zadarmo zahrat k narozeninam pendulum, ale odmitl je, protoze uz byly vyrobeny plakaty."

    "the winstons to zabalili po tom, co prisel jahrider"

    "jahrider se modli k amen breaku"

    "jahraider nabubnoval amen break a z kazdy odehrany ragga desky mu chodi tantiemy."

    "Jahrider má jenom pátky v kalendáři"

    "Jahrider předběhl drum and bass"

    "Jahrider pozval Andyho C - bez smlouvy"

    "Jahrider je soundsystem"
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: nahod rok, klidne priblizne, jen pro predstavu...
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    Tak jistě. Bez Jahridera by reggae v čr v podstatě nebylo.
    YORICK
    YORICK --- ---
    ASTAR_SERAN: ty vole, to tu bylo dycky a ne jen na pude reggae ci dubu. takovej "pragocentrismus" napric styly..... se s tim smir:)
    KBN
    KBN --- ---
    PAYAMAN: možná to ještě nestihl domrvit ??
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    tak to vidíte :) v Dr. Maxovi ani Rajda už nedělá akce:))
    jinak proč ty se furt sereš do reggae music mi hlava nebere...
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    tak se nám to tak nějak vysvětlilo a proto Soundman do zahlaví:))
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    PAYAMAN: bavíme, jestli můžu psát za ostatní, respektive o tom, co z toho kdysi hodně dobře provařenýho (v dobrým slova smyslu) klubu zbylo. Teď už jen torzo a poloprázdná hala, dříve to byl pěkně vyřešený prostor ve třech patrech. Ofiko tam dělat nic nejde (není zkolaudováno) a jen díky nečinnosti místního úřadu se tam stále něco (dost marnýho teda od tý doby co tu byl Prolix, kterýho dělal jeden z organizátorů kunčickýho festu dnes již taky neexistujícího) děje. Posledně (s Kan Jaccou tuším) to bylo vyřešené nápisem na dveřích: "soukromá akce" ... to že je pravděpodobně i v řiti statika a údajně to není ani bezpečné pro návštěvníky je už jen bohužel třešinka na smutným dortu.
    ICESUNLAB
    ICESUNLAB --- ---
    SOLDIK:
    SOLDIK:
    já mám info takové, že aktuálně klub Dr. Max ve Vrchlabí provozuje (či co) snad nějaký Míra Jaroš (snad to jméno nekomolím) a ten Soundman se nějakým způsobem k němu dostal a "spolupořádá" teď ten dnb mejdan jak z něj (téměř) všichni okolo už vycouvali :D ... vzhledem ke způsobu komunikace Soundmana se ničemu teda nedivím, na druhou stranu: bookoval mě loni, vše cajk, prachy dokonce předem a ještě přitlačil. No taky tady už viselo info na fcb, že dělá Sigmu ve Vrchlabí na Bowlu (totál nesmysl)... odhaduju, ale třeba se pletu, že jak on (Soundman) neví "která páčka" tak ti odpověděl že jo, aniž by věděl o koho jde a v tomto případě se asi netrefil a od tý doby tady koluje, že Jah tu dělá provozního. Z infa co mám ten současnej ale taky prý není žádná výhra... ten provozní se snad "pokouší hrát" dnb a asi to bude ale spíš ten Míra, než Jah aneb jak vznikají drby... :) ... tvl kde jsou ty časy kdy jsme tu hráli s Wunschem, Skoogem nebo Zaffaranem... to to ještě mělo nějakou štábní kultůru, teď aby sis vzal k playerům ještě hlídacího psa...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PAYAMAN: co ti na to mam rict, predavam jak jsem nakoupil. proc by to nekdo psal jen tak z prdele? leda ze by prose sound man nemel paru co je provozni. coz bych se ani nedivil, on nevi spoustu veci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam