• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: me je to asi celkem fuk, nikdy jsme spolu osobne nic neresili, tudiz asi nemame problem, jen obcas pocejtim nutkani tu reagovat ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: pak tu mame dilema, jeden z vas keca. Je mi uprimne jedno kdo to je, jen to proste smrdi, to je vsecko co se k tomu da rict, holej fakt.
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: ja reagoval na ten prispevek ohledne toho, ze si nekde delal akce driv nez nekdo jinej...ale podle tvych dosavadnich postu to vypada, ze chyby nedelas - o to horsi to bude, az nejaka prijde a ty si to konecne uvedomis...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: jestli si nekdo neco vyvuchal z prstu, nebyla jsem to rozhodne ja. Prodavam jak jsem nakoupila. A jestli zacnes urazet i me, pak uz fakt nemame o cem, vis dobre, ze jsem vzdycky byla ferova, tak zkus bejt taky.
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    VYHULENY_UFO: co se patentu tyce, tusim, ze bohuzel o okamzik dele...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DARTHFADER: to byl ten, cimrman, kterej delal vsechno driv nez ostatni?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: mas pocit, ze do tebe reju? A kdepak? Vzdycky jsem se u tebe drzela zpatky, rikala jsem veci narovinu, dobry i spatny. Aries rikal, ze pro tebe uz hrat nechce, tak to je divny, ze jste zase domluveny na mejdanu :D Tezko rict, zda od soboty zmenil nazor :D

    Ver mi, ze ja nahlizim na veci tak jak jsou a taky ze si je zjistuju primo u lidi kterych se tykaji, takze zadna ticha posta se tady nekona.
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ASTAR_SERAN: to, ze si neco delal drive nez ostatni nutne neznamena, ze jsi to delal dobre... ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    PAYAMAN: mno povidal neco o tom, ze uz pro Jaha hrat nehodla, protoze uz to parkrat absolvoval a nechce si to zopakovat. Do detailu jsme nezabihali, ale pusobil smutne, zklamane a i trochu nastvane. Vicemene o tom zacal mluvit sam, takze mu to v hlave celkem lezi.
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    GENERIXX: a tak se nám svěř:))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ASTAR_SERAN: heled, vzdycky jsem se te spis zastavala, pac oba vime, ze mezi nama to dycky zafungovalo v pohode, ale ted uz to vazne prehanis. Navazis se tady do lidi, ktery neudelali nic spatne a jen reagujou na to co se vsude deje. A ty na to reagujes velice neadekvatnim zpusobem, cimz dost podporujes jejich tvrzeni. Btw jsem v sobotu mluvila s Ariesem, bylo to docela zajimavy a smutny.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    fascinuje me uzasna schopnost nekterych lidi nerozpoznat, kdy je cas stahnout pulky a zmizet, misto rozmazavani hovinka prstikem...
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    DUB: to je už diagnoza...
    nejlepší jak každy takový průser zalepí Messenjahem a spol:))
    je mi ho trochu líto
    DUB
    DUB --- ---
    husty jak furt pise "radi bychom", "omlouvame se". samotnej reditel nestaci, ta one man show musi vypadat jako team lidi
    DUB
    DUB --- ---
    PAYAMAN: ja ti nevim, kdyby to ty lidi z kterejch na mejdanech taha prachy vedeli, by me zajimala jejich reakce na tuhle ubohost aneb hyper hype
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ještě si to kokot 5krat sam olajkoval:))

    Viktor Hollmann
    Společní přátelé (26)

    To se mi líbí
    RaggaJungle
    Komunita

    To se mi líbí
    Léčivé Konopí
    Léčiva

    To se mi líbí
    Smoke Weed
    Komunita

    To se mi líbí
    Highlander
    Produkt / služba

    Přidat do přátel
    Martin Pirochta
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ulhanej curak
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    No, tak uz je to tady.. Zaujala mě ta část: "konkurovat lir on tour".. LoL

    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    LUBOSSTREJCEK: tak ten headliner nejak zmizel...stay tuned:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam