• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      SOLDIK: na kterou akci?
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      OGLOKOOG: tak schvalne, kdo bude nemocny, nebo "nestihne letadlo"? :))) uzavirejme sazky, tohle bude zajimave :D
      _IOB_
      _IOB_ --- ---
      vystizny:)
      ► EAU DE JUNGLE showcase // Bets for Love // Jamaica-CZ
      OGLOKOOG
      OGLOKOOG --- ---
      LUBOSSTREJCEK: Většina z těch 120 lidí tam pravděpodobně naskákala, když to ještě byla ta původní dnb akce.
      LUBOSSTREJCEK
      LUBOSSTREJCEK --- ---
      ASTAR_SERAN: Tak už nebreč.. Opravdu, nechci abys brečel.. Chápu, že nechceš argumentovat a místo toho na mě přenášíš tvoje problémy s pomočováním.. Ale fakt Jahi, takhle ten svět nefunguje..

      Zatím sem na tom tvým eventu oslavovaný reggae beats4money aka udělám "charitu" viděl 120 lidí, prej skoro 20 lidí dostalo ban za zmínění tvého jména, to zase bude průser co? :( Na to jak se chlubíš v e-mailech, nejvyšší řediteli "veganského" festivalu Hajlendr, nechápu jaktože tam už teď není milion lidí s reklamníma kondomama v ruce..

      Odložím si: https://www.facebook.com/events/920341688012987/

      SOLDIK: Opravdu tomu věříš?
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: tak doufam ze to bude pravda a nemusim ti to po prvnim dnu pripominat.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      SOLDIK: jak vidis, je cas se odstehovat na druhy konec republiky a doufat, ze tvuj novy domov vrchni parazit neobjevi
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: Zase odbyhas od podstaty pruseru, ze jste 6 dnu sikonovaly okolni obce hlukem. Je jedno co tam bude hrat, ale s rozumem woe, chapes to?
      LUBOSSTREJCEK
      LUBOSSTREJCEK --- ---
      Vegefestival co vlastně není vege.. Pochybný akce.. Dohady se všemi.. Přotiřečení si.. Štěkání místo argumentace.... Typ jenom já sem letadlo.. Vtípky jako konkurence Lir on tour.. Agresivní a pomlouvačnej "marketing".. Nadávky typu vlezdopredel nebo komerční sráč pokud dojdou argumenty..

      Když už ta akce má smysl, tak je ředitel pouze jako spolupořadatel, aby nic neposral.. no slušnej maskot vám povím..

      Ten Jahrider je něco jako Nokia.... Connecting people.. A taky cítím, jak mi tady to poklidný čtení léčí varlátka.. Jen pokračuj..
      SKRU
      SKRU --- ---
      ASTAR_SERAN: protoze jsi spickovy promoter s vynikajicimi organizacnimi schopnostmi a inspirujicim charismatem
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: Majitel neni mesto ty kokote. Moc dobre cvis co jde, tak zase nemlz.
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      PAYAMAN: opravdový independent alternativec by tuhle myšlenku dotáhl do konce a začal vařit vlastní pivo, aby korporátní pivovary neparazitovaly na kultuře...
      SMARIO
      SMARIO --- ---
      ASTAR_SERAN: vyřešila to perfektně - nemám si vůbec nač stěžovat :)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      no a netrvalo to tentokrat ani tak dlouho :) uz jsem se lekl, ze je hyde nejakej nemocnej a stune, ze ma sluzbu jen jekyll a hele, uz je online.

      ASTAR_SERAN: řešila se zde sokolovna naposled. tzn i ty, pixoš a lir booking. vše sem měl domluvené a potvrzené (jak bunxe tak lir djs) a zrušil to na nátlak těch co jsem vyjmenoval. a jak píšu od začátku.

      VS

      ASTAR_SERAN: ano já sám jsem zrušil akci a udělal ji z drumové na jungle/ragga. tím pádem sem zrušil LIR djs i Pixoše a Bunxe (kterého řešil Joshua). kdybych chtěl, dnb mejdan tam je. sice s jiným obsazením ale je. takže si můžeš psát co chceš, tohle je fakt a realita.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      ASTAR_SERAN:
      ad prvni reakce: ty asi nevis s kym mluvis
      ad reakce na me: dyt nejsi schopnej napsat ani jedinej realnej podklad za co by ses mi mohl smat. zni to jako reakce malyho kluka co neumi na pristizeni pri cinu reagovat jinak nez ze se zacne smat a kroutit. ale to ti rikame 4 roky a furt nic
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      ja tam nemel lezt:))
      vztupeky? nebo vlez na miste?:)

      To se mi líbíKomentářSdílet
      Komentáře
      Highlander
      Highlander ano prosím, vstup pouze na místě Emotikona smile nepodporujeme šmelaře s kulturou jako jsou např ticketstream a další ticket mrdky. ti na kultuře jen parazitují. ale neboj lístků bude dost, kapacita areálu je dostatečná!
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      SODOM: ty bavíš:)))neznáš pana ředitele a jeho tisíc jmen:)))

      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      SOLDIK: jo zase se vesral na nějaký super flíček, kde si soundy dlouhá léta v klidu dělají párty bez problému, naveze tam čtyři stěny, zkurvi všechno a zase odtáhne o kus dál
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      PAYAMAN: Jako u nas v lete, prisel a vse pomrdal. Coz mi pripomina se zajimat o vyvoj u mestske rady.
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      a pán ředitel opět má všechno pošefovane:))

      Libor Škrhák
      21 leden v 20:53 ·
      Jenom názor: není to moc přehnaný na ten flek?..nemyslíš že ten flek po konání týhle akce už nebude přístupný menším akcí které se doposud tam dělali?..aby se lidi nenasrali a nechtěli tam akce zakázat...
      To se mi líbíKomentářSdílet
      Komentáře
      Highlander
      Highlander spolupracujeme s městem, s kempem a dalšími subjekty. přehnané to nebude. kdyby byl o festival velký zájem, máme záložní místa. vše je zařízené, festival organizují profesionálové každým coulem. každopádně děkujeme za starosta ceníme si vašeho zájmu.
      To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 21 leden v 21:04

      https://www.facebook.com/events/1650670045190049/
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam