• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: nic jsem nemazal :) z verjneho sdileni jsem to dal jen pro pratele. na to jakysi odbnornik na FB ti to ted moc nepali! :) kraken stejne jako ty nechapete, ze ty svou odpovednost nechces nest za dubnanskou akci a vymlouvas se na systemy ktery te pry neposlechly. tak ja nevim, ani ty ani jankovic za nic nemuzete. jinak jsem s krakenem za jedno, ale bohuzel uz na to nemam cas ani naladu vysvetlovat mimonovi tak jasnou vec, kteou nechce logicky priznat.
      CROME
      CROME --- ---
      ASTAR_SERAN: videl bych to na § 240 trestniho zakoniku,
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      CROME:
      jaký majetkový trestný čin ty trumbero :D přečti si pravidla soutěže atd. vše je legal, doložené a podložené :)

      PETGRIDUS:
      dobrá tedy, připouštím. prostě hlavně ať jsi dobrý a ať se ti uleví :D né asi


      ty jo, to jse to tu samý retard a tupec, nebo ignorant, co si ani neumí zjistit základní info a reálný informace?
      nebo jako to mám vnímat tohle vše. mě přijde jako kdybych si psal s někým ze základní školky normálně
      Soldík, včera na FB hatuje a když mu tam napíšu tak mě maže, následně blokuje a jako bonus následně maže příspěvky dalších lidí, kteří mají jiný názor, aby je pak blokoval. třeba jako Crackenna, o kterym mě u včera něco pal a předhazoval svoje sci-fi :D
      kluci jako mám vás rád a miluji svoje haters, ale proboha udržte si uroveň, v poslední době jste spíš k smíchu a chtělo by to kapku natunit...
      IZSTVOCH
      IZSTVOCH --- ---
      tak to je rychta :)))
      CROME
      CROME --- ---
      Clovek, recidivista, kterej pise na verejny forum, ze se dopusti majetkovych trestnych cinu, si asi svoji budoucnost vybral sam :)
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      hele a připouštíš si, že jsi podrazil a okradl tolik lidí, nebo žiješ v jiný weed realitě?
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      PETGRIDUS:
      taky mám rád ci-fi, supr že máme stejný koníček :D
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      ASTAR_SERAN: tak oni na to přijdou sami až zjistí co jsi zač :)
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      mimochodem těším se až zde budete řešit line-up na HIGHLANDERA nebo WE ARE RAVE. a jak budete následně psát lidem, aby mě tam nehráli, nebo mě nezvali (we are rave). u spousty lidí Vám to bude kurevsky vrtat hlavou a určitě jim napíšete a budete je buď hatovat nebo se jim vysmívat. toho se nemohu dočkat a úplně se při té představě tetelím :D
      OMNIHASH
      OMNIHASH --- ---
      Lol, šméčkem a podělem k šťastnějším zítřkům... ty tomu snad i věříš.
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      MAESTRO_MLK:
      ano znamená to Provident podělat. jinak já tu akci nedělal pod hlavičkou Providentu. kdyby jsi zapojil mozek a ne jen tu haterskou uzlinu v něm, tam by jsi zjistil že Provident s akcí nemá nic společného. na Provident se jen vložil projekt do soutěže kterou vypsal. na samotné akci o Providentu nebylo ani vidu ani slechu. tzn návštěvníky to neotravovalo, reklama se jim nedělala, prostě nic špatnýho, mimo to že sme je skásli o 15k
      ....jinak ano, těch 15k každý měsíc je supr mno, co ti mám povídat :D
      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      neuveritelny auditko.
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      DRY_ROT: A ulice Beckovského v HavlBrodě je podle Martina Becka?
      ASTAR_SERAN: Dělat akci pod hlavičkou/podporovanou/sponzorovanou/s reklamou na Provident znamená Provident podělat?...tomuhle se říká paktovat se s Babylonem, ne zaplatit nějakou daň...stálo to za těch 15k?
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      SOLDIK:
      ja nikoho nepozval, tu akci jsme delali spolecne. tady je videt ze nevis jaka bije a ze ti soundsystem culture nic nerika, ne asi..

      FREETEKK:
      protoze jsi tupe a slepe tele, ktere prezvyka co mu predhodi a podle toho si take udela nazor, datz easy man :)

      DARTHFADER:
      v pohode, proc? myslis, že musím chodit k zubari abych se dožil 100 let ? navíc u zubaře se stejne plati, to ti pojistovna moc necvaka, takže davam ti plus za pokud, ale priste to lepe promysli :D

      DRY_ROT:
      a co je jako spatnyho na tom podelat Provident, hmm ? kluku zamackni slzu a nabij necim lepsim..
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      takze padon. ono to nebyla vinna jaha, ale vsech tech sound systemu ktere pozval. poradatel za nic nemuze... super vymluva. jako na zakladni skole.
      FREETEKK
      FREETEKK --- ---
      Proč mam dojem ze všechny jeho fejkstivaly mají akorát první ročník? :) vzdelavame se s providentem, aneb jak se nechat ochcat od lichvaru.. Bravo!
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      ASTAR_SERAN: promin mi muj vsetecny dotaz,ale neda mi to - jak je na tom tvuj chrup ? viz "... u doktora sem nebyl cca 10 let...."
      L4MA
      L4MA --- ---
      KEITHHSTER: babylon bun! :D
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      :D ntvl
      DOKKTOR
      DOKKTOR --- ---
      ASTAR_SERAN: fňuk fňuk,mira nedostal dotace,zasranej babylon
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ASTAR_SERAN: posledni slova uz navzdy ke tve osobe. az se na tebe vysere kraken, skoncils. a pokud to jeste nevis, mas to na kahanku.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam