• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      FREETEKK
      FREETEKK --- ---
      ASTAR_SERAN: Wow, hala koncem května, bude určitě narvano :)
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      hoši já vám sem snad budu muset házet nějaký témata na hejt, jak to tak vypadá, normálně tragédie posledního půl roku :D


      FB: https://www.facebook.com/events/1535957736705957
      PROTEKTIK
      PROTEKTIK --- ---
      ASTAR_SERAN: neděkuj, já dělám lidem rád radost.. a když se zároveň do nic můžu ještě strefovat, tak to je win-win situace, to se ti nepoštěstí často:D
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      NE7RA:
      jaky lidi, provident jsou lidi :D lol

      DOGGY:
      kvalitou a lineupem. ale jako jo na český poměry si můžete plácat po zádech vlastně :D lol

      PROTEKTIK:
      díky za páteční lichotky, potěšils. muck :)
      PROTEKTIK
      PROTEKTIK --- ---
      Ten kluk už uplně ztratil pojetí, co se děje za jeho růžovejma brejlema:) Čim dál tim zábavnější:) Takovej Martin Beck na promotérský scéně:D
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      ASTAR_SERAN: ja vim ze detsky kopani okolo se nabizi jako prvni reakce, ale tohle bylo docela mimo..jen pro zajimavost, cim ze jsou buransky? :)
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      okradat lidi a rikat, ze penize pro tebe nemaj hodnotu :) dobrej zmrd
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      CHONGX: ¨
      povídej ty šmudlo hele, jsi moc stručnej, musíš víc konkrétně :)


      POHODAVOLE:
      50 máš možná tak IQ čeče, lol :D
      jinak hele nevíš nic právě. já si je od nich neberu, já jim je kradu. jinak pro mě peníze nemají hodnotu a nikdy mít nebudou. tzn peníze si vezmu od kohokoli když se nebudu muset upsat, makat pro něj nebo ho nějak podporovat.
      a co je špatného když je pod někým zaměstnaný. no pokud to není férová firma nebo rodinný podnik, tak prostě jen otročíš pro system a to mě nebere. jinak jasný občas se najde férovej job, to nepopírám. myslel jsme to tak nějak obecně a myslím že ten kdo chtěl to pochopil.
      jinak sebevědomí sem nabral tady mezi váma když sem nějaký z vás pak potkal osobně. super hgalerka mno :D internetoví bojovníci né asi :D

      OMNIHASH:
      udělej to hele :D alespoň si dáme test mého štítu ...

      OGLOKOOG:
      jenom jo? jsi nějak přehlédl ty ostatní :)

      DOGGY:
      podle mě lepšín PR než lákat lidi na buranský dubový mejdany v Brně hele :D lol

      ILAB:
      ano přesně tak. ber to tak že jim beru jejich zbraň a otáčim ji proti nim. ty love co z babylonu vytáhnu jdou na jeho rozvracení :D


      ILAB
      ILAB --- ---
      babylon smrdi ale babylonske prachy jsou v pohode, tj. nejvic :)
      BRKODLAK
      BRKODLAK --- ---
      DOGGY: chudák smack
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      L4MA: imho Smack. Vubec vetsina tech textu z Highlander promo prispevku na FB sou docela perly. Strictly underground copywriting at its best..
      L4MA
      L4MA --- ---
      DOGGY: :DDD
      kerej interpret to takle bombi?
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      DOGGY: a kurva, to bude kvalitka....
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      mistr PR :D

      "Na zelený čtvrtek pojedem bomby. Bomby které jsou mohutnější a silnější než výbuchy v Bruselu, ale které nezabíjí ! Které naopak v lidech probouzí emoce a touhy. První z mnoha, které dnes představíme, je velmi těkavá a výbušná směs grimu, rapu a českého textu, která se nejčastěji odpaluje na velkých festivalech přímo pod stage "
      OGLOKOOG
      OGLOKOOG --- ---
      A-Cray na highlanderu.
      POHODAVOLE
      POHODAVOLE --- ---
      MAESTRO_MLK: spis kundst :)
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      ASTAR_SERAN: Život na hraně undroše? robin hood? :DD tsss...

      ty vole to je jízda...

      ano většinu lidí nebaví bejt šmejd :-) ale to asi nepochopíš, ve svý surreálný konstrukci světa už si asi chycenej...

      btw: je fajn že ty hovna co píšeš jsou konzistentní (i když i o tom pochybuju)...ale opakovat je i potom, co je tvoje vlastní slova vyvracej, to je kumšt...
      LINROOT
      LINROOT --- ---
      OMNIHASH
      OMNIHASH --- ---
      Jedinej androš na tom jsou tyhle kydy, cwe kdybych měl na jahridera pifku, tak to tu poctivě sbírám a přeposílám PR providentu.
      POHODAVOLE
      POHODAVOLE --- ---
      CHONGX: kor s tema 50 nickama na FB to musi bejt kurva andros..

      ASTAR_SERAN: me tohle prijde jako neskutecny srani si do huby. V jedny vete nadavas na korporace a ve druhy se cejtis jako frajer, ze si od nich beres penize? Nezlob se na me, ale kdyby ti tak smrdeli, tak si penize nevezmes a vubec se s nima nespinis. Muzu se zeptat, co je spatnyho na tom, kdyz je clovek pod nekym zamestnanej? Proc by musel bejt podnikatel hned mamrd? Je plno lidi, kteri podnikaji poctive a zamestnavaji lidi, kterych si vazi. Na to jak ses starej mi prijde, ze se chovas jak maly dite a vubec nechapu, kde si nabral takovy sebevedomi, ze se takhle vubec nekde verejne vyjadrujes..
      CHONGX
      CHONGX --- ---
      ASTAR_SERAN: Zit na hrane babylonu a undrose? Je to neco hmatatelneho? Povidej vic.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam