• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    MASSWAVE23FM: fakt si oznacil moralku za spolecenskou rakovinu ?! si podejte ruce...
    MAESTRO_MLK
    MAESTRO_MLK --- ---
    MASSWAVE23FM: systém posírání lidí, protože lidí je dost a vždycky se najdou další naivní oběti, využít umí...kdyby nebyl špatnej, asi by ho nikdo neřešil. Možná by to nikdo neřešil kdyby to bylo jen průměrně špatný, ale to co dělá a jaký projevy je k tomu schopen vyplodit je přece tak moc špatný, až je to zábavný. Tragikomedie se tomu řiká. Ale jako jestli to na Tebe celý působí jako střet typu závistivá smečka plačících vs. nepochopený schopný promotér a selektor michal, tak prosim...problém bude asi na přijímači
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEITHHSTER: nerika se tomu schizofrenie, kdyz v jednom cloveku zije vice IDecek?
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    RASTAMIRA: Nedej se :D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NE7RA: To je dalsi Jahovuv nick :D
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    MASSWAVE23FM: husty woe, mas system? kolik watu?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    MASSWAVE23FM: ahoj jahu vítej
    DASHA
    DASHA --- ---
    DISKOPANKER: ad Shalamanda.. JAKOZE FAKT????
    LOL (a au zaroven =D )
    SKRU
    SKRU --- ---
    standartni potencionalni spontalnost
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    Bravo, bravissimo...

    Čeští Congo Natty i tak by se dali nazvat Eau de Jungle. Tento speciální projekt mistra Jahridera v sobě spojuje to nejlepší ze světa jungle music a reggae ❤ Kombinace kvalitní basss music z živými nástroji a vokály těch nejlepších reggae singers nejen z ČR, ale i ze zahraničí - to je EAU DE JUNGLE a vy se o tom na HIGHLANDERu budete moci přesvědčit na vlastní oči a uši. Konečnou sestavu zatím neprozradíme, ale vězte že nás bude plná stage a že to bude show jak hovado !!

    EAU DE JUNGLE
    Je nové uskupení na České scéně, které vznikalo postupně a spontálně, dlouholetou spoluprací mezi selectorem Jahriderem, různymi muzikanty a reggae zpěváky z ČR i zahraničí. Eau De Jungle je směs a kombinace toho nejlepšího z reggae, junglu, dnb a bassmusic. Těšte se na klasické pecky svých oblíbených interpretů, předělané do nového bassovějšího a energičtějšího hávu.
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    sazim gate ze je to multak :)
    N_I
    N_I --- ---
    ....pohadka o tom ....jak si dokáže Michal všechno zařídit a ten systém využít....

    skoro na zahlavi...civoe
    SKRU
    SKRU --- ---
    tak a mate to, auditko muze byt uzavreno.
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    Příjde mi že většina z vás tu pláče jen nad tim jak si dokáže Michal všechno zařídit a ten systém využít, zatímco vy máte strach nebo morální zásady, či jiné společenské rakoviny :D Já ho vůbec neznám ani nevim kdo to je ani ho nepotřebuju znát, ale soudim podle toho co tu všichni píšete :D Kdyby byl fakt tak špatnej jako tu píšete, tak se staráte o svý a ne o něj :D Tečkaaa
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    nedá se tomu uniknout, nikam se neschováš v sobotu přijede i k nám
    https://www.facebook.com/events/110073572720085/168950576832384/
    ještě nevím jestli se půjdu podívat nebo ne, přece jen mám slíbeno po tlamě a dostat na domácí pudě, by mi klesla autorita :D
    AZUZ
    AZUZ --- ---
    DOGGY: Teď jsem si jen letmo představila neburanský dubový večírek světové úrovně ala Jahrider a trochu mě ta představa vyděsila.
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    DOGGY: ty vaše lajnapy, Dubateers, Jah Free, Indica Dubs...a ta účast na UNOD no thyvoe, burani. Radši se poplácejte za to, že ste z hovna ve smradlavý hale utrhli za tři roky skoro tři stovky nadšenejch supporters z řad dospělejch lidí a nehaňte ředitele uspěšnýho festivalu pro teknopotěr....tragédi.
    jinak, když sme u tech vidlackejch dubovejch akcí, kdo pozval ortodoxní rastamany Shalamanda HiFi na slovensko na akci a pak, když nastal provar se jim snažil zaplatit koksem:D
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    ASTAR_SERAN: tys nase akce nekdy navstivil?
    nicmene to me zajima, rad si to prectu detailneji v poste.. klidne i s tipy na zlepseni od zkusenyho promotera.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    a ackoliv uz jsem par let mimo - tak ty jmena mi prijdou i dost vycpeli a kazdej je tu uz slysel milionkrat zadarmo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam