• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DASHA
    DASHA --- ---
    DISKOPANKER: ad Shalamanda.. JAKOZE FAKT????
    LOL (a au zaroven =D )
    SKRU
    SKRU --- ---
    standartni potencionalni spontalnost
    CHONGX
    CHONGX --- ---
    Bravo, bravissimo...

    Čeští Congo Natty i tak by se dali nazvat Eau de Jungle. Tento speciální projekt mistra Jahridera v sobě spojuje to nejlepší ze světa jungle music a reggae ❤ Kombinace kvalitní basss music z živými nástroji a vokály těch nejlepších reggae singers nejen z ČR, ale i ze zahraničí - to je EAU DE JUNGLE a vy se o tom na HIGHLANDERu budete moci přesvědčit na vlastní oči a uši. Konečnou sestavu zatím neprozradíme, ale vězte že nás bude plná stage a že to bude show jak hovado !!

    EAU DE JUNGLE
    Je nové uskupení na České scéně, které vznikalo postupně a spontálně, dlouholetou spoluprací mezi selectorem Jahriderem, různymi muzikanty a reggae zpěváky z ČR i zahraničí. Eau De Jungle je směs a kombinace toho nejlepšího z reggae, junglu, dnb a bassmusic. Těšte se na klasické pecky svých oblíbených interpretů, předělané do nového bassovějšího a energičtějšího hávu.
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    sazim gate ze je to multak :)
    N_I
    N_I --- ---
    ....pohadka o tom ....jak si dokáže Michal všechno zařídit a ten systém využít....

    skoro na zahlavi...civoe
    SKRU
    SKRU --- ---
    tak a mate to, auditko muze byt uzavreno.
    MASSWAVE23FM
    MASSWAVE23FM --- ---
    Příjde mi že většina z vás tu pláče jen nad tim jak si dokáže Michal všechno zařídit a ten systém využít, zatímco vy máte strach nebo morální zásady, či jiné společenské rakoviny :D Já ho vůbec neznám ani nevim kdo to je ani ho nepotřebuju znát, ale soudim podle toho co tu všichni píšete :D Kdyby byl fakt tak špatnej jako tu píšete, tak se staráte o svý a ne o něj :D Tečkaaa
    RASTAMIRA
    RASTAMIRA --- ---
    nedá se tomu uniknout, nikam se neschováš v sobotu přijede i k nám
    https://www.facebook.com/events/110073572720085/168950576832384/
    ještě nevím jestli se půjdu podívat nebo ne, přece jen mám slíbeno po tlamě a dostat na domácí pudě, by mi klesla autorita :D
    AZUZ
    AZUZ --- ---
    DOGGY: Teď jsem si jen letmo představila neburanský dubový večírek světové úrovně ala Jahrider a trochu mě ta představa vyděsila.
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    DOGGY: ty vaše lajnapy, Dubateers, Jah Free, Indica Dubs...a ta účast na UNOD no thyvoe, burani. Radši se poplácejte za to, že ste z hovna ve smradlavý hale utrhli za tři roky skoro tři stovky nadšenejch supporters z řad dospělejch lidí a nehaňte ředitele uspěšnýho festivalu pro teknopotěr....tragédi.
    jinak, když sme u tech vidlackejch dubovejch akcí, kdo pozval ortodoxní rastamany Shalamanda HiFi na slovensko na akci a pak, když nastal provar se jim snažil zaplatit koksem:D
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    ASTAR_SERAN: tys nase akce nekdy navstivil?
    nicmene to me zajima, rad si to prectu detailneji v poste.. klidne i s tipy na zlepseni od zkusenyho promotera.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    a ackoliv uz jsem par let mimo - tak ty jmena mi prijdou i dost vycpeli a kazdej je tu uz slysel milionkrat zadarmo...
    N_I
    N_I --- ---
    hele ted bez prdele..tyhla snahy se opakujou snad kazdy dva roky a pokazdy prijde tak 100 lidi pac pulka naroda je uz venku na louce, a tohle moc nikoho nebere, to zase bude dluhu za najem, fee, brigadnici v satne nedostanou zaplaceno, technika taky....
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    ASTAR_SERAN: Wow, hala koncem května, bude určitě narvano :)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    hoši já vám sem snad budu muset házet nějaký témata na hejt, jak to tak vypadá, normálně tragédie posledního půl roku :D


    FB: https://www.facebook.com/events/1535957736705957
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    ASTAR_SERAN: neděkuj, já dělám lidem rád radost.. a když se zároveň do nic můžu ještě strefovat, tak to je win-win situace, to se ti nepoštěstí často:D
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    NE7RA:
    jaky lidi, provident jsou lidi :D lol

    DOGGY:
    kvalitou a lineupem. ale jako jo na český poměry si můžete plácat po zádech vlastně :D lol

    PROTEKTIK:
    díky za páteční lichotky, potěšils. muck :)
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    Ten kluk už uplně ztratil pojetí, co se děje za jeho růžovejma brejlema:) Čim dál tim zábavnější:) Takovej Martin Beck na promotérský scéně:D
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    ASTAR_SERAN: ja vim ze detsky kopani okolo se nabizi jako prvni reakce, ale tohle bylo docela mimo..jen pro zajimavost, cim ze jsou buransky? :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    okradat lidi a rikat, ze penize pro tebe nemaj hodnotu :) dobrej zmrd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam