• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SCARF_23
      SCARF_23 --- ---
      Wut, dira v matrixu?

      MASSWAVE23FM: "Já ho vůbec neznám ani nevim kdo to je ani ho nepotřebuju znát"
      vs
      MASSWAVE23FM: "Párkrát jsem s JAhrem mluvil a nepřijde mi že by to byl nějakej čůrák, přijde mi dost v pohodě"
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      sory děcka že sem vás nechal tak dlouho čekat, já vím sem prostě marnej :D

      DISKOPANKER:
      co to kladeš za otázky polykači, lol :D já myslim, že tahle akce už je dávno vyřešená. zasvěcení ví a jsou na mé straně, burani co plkaj hovna se budou točit na karlovi a ´zlodějích´ z rakouska :D ano doteď mě nevrátili gramce a mix co jsem jim půjčil v dobré víře že je s nimi fér dohoda... !!

      RASTAMIRA:
      a nakonec bylo fajně , ne :) ?

      DOGGY:
      nevítej se hele :D

      N_I:
      bude narváno, víš to dobře jako já. jen to ale nemůžeš překousnout mno :D

      MASSWAVE23FM:
      tyve ta máš víc mínusků než já, žeru tě :) ! jinak hele mě se tu nezastávej, za prvé o to nestojím (ikdyž to cenim) a za druhé to nemá cenu. tohle je čistě můj fight s nyxáckejma kryplama, tak se zbytečně nezasírej od hoven, už jsme jich tu rozmazali fakt hafo :D

      CHONGX:
      PR mě šlo vždy moc dobře, však víš Čonýsku :D jinak doraž někdy, spadnou ti z toho trenky, uvidíš :D lol

      PETGRIDUS:
      lol :D hoší vy mě bavíte. jako byste nevěděli že já se za to co dělám nestydim. chudák kluk, nebo holka, co si ted o vás musí myslet :D hehe

      KEITHHSTER:
      fakt, a jak jsi to poznal :D lol ?

      MAESTRO_MLK:
      jsme spolu někdy něco kutili, že tak zasvěceně a fundovaně píšeš ?

      jinak hoší za poslední 2 měsíce jsem prodělal na dvou akcích. na každé kolem 25k. ted v pátek v Náměšti to byla jedna z těch akcí. koukněte na fotky, zeptejte se interpretů a návštěvníků kdyžtak. třeba se dovíte jak jsem snima vyjebal a jak jsem utekl s penězi :D lol
      jako tahle skupina má čím dál větší grády - respekt ! :)
      DARTHFADER
      DARTHFADER --- ---
      MASSWAVE23FM: fakt si oznacil moralku za spolecenskou rakovinu ?! si podejte ruce...
      MAESTRO_MLK
      MAESTRO_MLK --- ---
      MASSWAVE23FM: systém posírání lidí, protože lidí je dost a vždycky se najdou další naivní oběti, využít umí...kdyby nebyl špatnej, asi by ho nikdo neřešil. Možná by to nikdo neřešil kdyby to bylo jen průměrně špatný, ale to co dělá a jaký projevy je k tomu schopen vyplodit je přece tak moc špatný, až je to zábavný. Tragikomedie se tomu řiká. Ale jako jestli to na Tebe celý působí jako střet typu závistivá smečka plačících vs. nepochopený schopný promotér a selektor michal, tak prosim...problém bude asi na přijímači
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      MASSWAVE23FM: husty woe, mas system? kolik watu?
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      MASSWAVE23FM: ahoj jahu vítej
      MASSWAVE23FM
      MASSWAVE23FM --- ---
      Příjde mi že většina z vás tu pláče jen nad tim jak si dokáže Michal všechno zařídit a ten systém využít, zatímco vy máte strach nebo morální zásady, či jiné společenské rakoviny :D Já ho vůbec neznám ani nevim kdo to je ani ho nepotřebuju znát, ale soudim podle toho co tu všichni píšete :D Kdyby byl fakt tak špatnej jako tu píšete, tak se staráte o svý a ne o něj :D Tečkaaa
      RASTAMIRA
      RASTAMIRA --- ---
      nedá se tomu uniknout, nikam se neschováš v sobotu přijede i k nám
      https://www.facebook.com/events/110073572720085/168950576832384/
      ještě nevím jestli se půjdu podívat nebo ne, přece jen mám slíbeno po tlamě a dostat na domácí pudě, by mi klesla autorita :D
      AZUZ
      AZUZ --- ---
      DOGGY: Teď jsem si jen letmo představila neburanský dubový večírek světové úrovně ala Jahrider a trochu mě ta představa vyděsila.
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      DOGGY: ty vaše lajnapy, Dubateers, Jah Free, Indica Dubs...a ta účast na UNOD no thyvoe, burani. Radši se poplácejte za to, že ste z hovna ve smradlavý hale utrhli za tři roky skoro tři stovky nadšenejch supporters z řad dospělejch lidí a nehaňte ředitele uspěšnýho festivalu pro teknopotěr....tragédi.
      jinak, když sme u tech vidlackejch dubovejch akcí, kdo pozval ortodoxní rastamany Shalamanda HiFi na slovensko na akci a pak, když nastal provar se jim snažil zaplatit koksem:D
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      ASTAR_SERAN: tys nase akce nekdy navstivil?
      nicmene to me zajima, rad si to prectu detailneji v poste.. klidne i s tipy na zlepseni od zkusenyho promotera.
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      a ackoliv uz jsem par let mimo - tak ty jmena mi prijdou i dost vycpeli a kazdej je tu uz slysel milionkrat zadarmo...
      N_I
      N_I --- ---
      hele ted bez prdele..tyhla snahy se opakujou snad kazdy dva roky a pokazdy prijde tak 100 lidi pac pulka naroda je uz venku na louce, a tohle moc nikoho nebere, to zase bude dluhu za najem, fee, brigadnici v satne nedostanou zaplaceno, technika taky....
      FREETEKK
      FREETEKK --- ---
      ASTAR_SERAN: Wow, hala koncem května, bude určitě narvano :)
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      hoši já vám sem snad budu muset házet nějaký témata na hejt, jak to tak vypadá, normálně tragédie posledního půl roku :D


      FB: https://www.facebook.com/events/1535957736705957
      PROTEKTIK
      PROTEKTIK --- ---
      ASTAR_SERAN: neděkuj, já dělám lidem rád radost.. a když se zároveň do nic můžu ještě strefovat, tak to je win-win situace, to se ti nepoštěstí často:D
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      NE7RA:
      jaky lidi, provident jsou lidi :D lol

      DOGGY:
      kvalitou a lineupem. ale jako jo na český poměry si můžete plácat po zádech vlastně :D lol

      PROTEKTIK:
      díky za páteční lichotky, potěšils. muck :)
      PROTEKTIK
      PROTEKTIK --- ---
      Ten kluk už uplně ztratil pojetí, co se děje za jeho růžovejma brejlema:) Čim dál tim zábavnější:) Takovej Martin Beck na promotérský scéně:D
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      ASTAR_SERAN: ja vim ze detsky kopani okolo se nabizi jako prvni reakce, ale tohle bylo docela mimo..jen pro zajimavost, cim ze jsou buransky? :)
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      okradat lidi a rikat, ze penize pro tebe nemaj hodnotu :) dobrej zmrd
      ASTAR_SERAN
      ASTAR_SERAN --- ---
      CHONGX: ¨
      povídej ty šmudlo hele, jsi moc stručnej, musíš víc konkrétně :)


      POHODAVOLE:
      50 máš možná tak IQ čeče, lol :D
      jinak hele nevíš nic právě. já si je od nich neberu, já jim je kradu. jinak pro mě peníze nemají hodnotu a nikdy mít nebudou. tzn peníze si vezmu od kohokoli když se nebudu muset upsat, makat pro něj nebo ho nějak podporovat.
      a co je špatného když je pod někým zaměstnaný. no pokud to není férová firma nebo rodinný podnik, tak prostě jen otročíš pro system a to mě nebere. jinak jasný občas se najde férovej job, to nepopírám. myslel jsme to tak nějak obecně a myslím že ten kdo chtěl to pochopil.
      jinak sebevědomí sem nabral tady mezi váma když sem nějaký z vás pak potkal osobně. super hgalerka mno :D internetoví bojovníci né asi :D

      OMNIHASH:
      udělej to hele :D alespoň si dáme test mého štítu ...

      OGLOKOOG:
      jenom jo? jsi nějak přehlédl ty ostatní :)

      DOGGY:
      podle mě lepšín PR než lákat lidi na buranský dubový mejdany v Brně hele :D lol

      ILAB:
      ano přesně tak. ber to tak že jim beru jejich zbraň a otáčim ji proti nim. ty love co z babylonu vytáhnu jdou na jeho rozvracení :D


      ILAB
      ILAB --- ---
      babylon smrdi ale babylonske prachy jsou v pohode, tj. nejvic :)
      BRKODLAK
      BRKODLAK --- ---
      DOGGY: chudák smack
      DOGGY
      DOGGY --- ---
      L4MA: imho Smack. Vubec vetsina tech textu z Highlander promo prispevku na FB sou docela perly. Strictly underground copywriting at its best..
      L4MA
      L4MA --- ---
      DOGGY: :DDD
      kerej interpret to takle bombi?
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      DOGGY: a kurva, to bude kvalitka....
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam