• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    SOLDIK: jo, je po nem shanka po cely Evrope, tomu pevne verim:)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    sorry, ale to sou fakt perly :D

    Michal Ludvig Petra Třečková má bezemě by ty akce nebyly Emotikona smile takže y ses nerozplynule děvenko Emotikona grin jinak poleze, mám svuj sound system ajsme dj kterého zvou po celé Evropě. takže jsi holka uplně vedle. ale klidně vař dlál z vody, jde ti to vajně Emotikona smile
    MEIMEI
    MEIMEI --- ---
    Myslim ze jahrider dela na svem slavnem B4L tento rok stagemanagera posledni rocnik..
    LUBOSSTREJCEK
    LUBOSSTREJCEK --- ---
    SOLDIK: Tak vzhledem k tomu, že jako hnutí Anonymous se může podepsat každý (na tom je založené), tak je to dost marná reklama a asi to platí jenom na neznalé. Hádám, že workshop/vystoupení/cokoli znamená další část jahriderovy schizofrenie a nemá to žádnou podstatu. Je to prostě blábol. Pokud se mýlím, budu rád za opravu.
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    ONDRAASOVKA:
    ROBOTON: ma tam https certifikat od hostingu (wedos) proto to hlasi neplatny, je vydany pro jinou domenu ;)
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    CHONGX: pokud resim hrani na festivalu a podminky, souslovi "soukroma konverzace" postrada smyslu, neni tomu tak ? :)
    VEX
    VEX --- ---
    CHONGX: Hrozně mě baví ta jeho iluze, že virální reklama (jak sám píše o DJ BOBO) a následný klikání na nějaký odkazy jsou relevantní a my, co jsme to nepochopili, jsme uplný dementi:D
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    SOLDIK: asi budou osvobozovat Highlander od Jahridera :))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    to asi nevi, kam vlezli... stejne jako pirati..


    Highlander
    4 hod ·
    Součastí Higlander festivalu bude i projekt ANONYMOUS. Kdo zná ten ví, kdo nezná, pozná

    ANONYMOUS
    Jsme organizace která nebojuje pouze po internetu ale jsme také bojovníci mimo internet! Naše mise je osvobodit náš český národ od zla, cenzury, omezení svobody, lží a korupce. Od všeho špatného !
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KATTYGYAL: SOLDIK:
    +
    i tady probehlo mraky dukazu a emailu + jako bonus, mistr se k hodne vecem doznal tady, pisemne, ale pak mu cvaklo, ze neni oc v poradku psat takovy veci, kdyz vecer ma sluzbu jekyll a rano hyde a vse smazl :) to mu jde suprove.
    KATTYGYAL
    KATTYGYAL --- ---
    SOLDIK: To je pravda, ale me o nem nikdo nic nerek az kdyz jsem s nim odjela treba ctyri akce, ktere byly naprosto v pohode a pak uz nejsem ten typ cloveka, co neda na pomluvy ostatnich, kdyz ma jine zkusenosti. Kdyby me nedo ukazal to, co jsme do sveta vypustila treba ja, tak bych mela dukaz, ze tomu mam verit, ale to nikdo neudelal ;-) Neverila jsem spravnym lidem, je to moje chyba, ok. Ale poucila jsem se a hlavne vim, ze vzdy jednam profesionalne i moralne velmi dobre a on na me nema co vytahnout. Teda krom vymyslu ze jsem zhrzena pac me opichal a odkopnul :D :D ale tak to uz sem cekala, kdyz mi do smsek vypisoval neco o prodejne coure....to byla jen otazka casu a je to to nejlehci, co muzes o zene napsat, takze to byl schopny vymyslet i on :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: podobna vlna tady uz jednou byla, jenze lidi zapominaji, scena se obmenuje novyma tvarema, kteri nic netusi... tak snad uz bude klid.
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Já jsem naopak rád, aspoň je to nezpochybnitelný:)
    KATTYGYAL
    KATTYGYAL --- ---
    CHONGX: Me by hlavne zajimalo, co bych po nem tak mohla chtit, ze jsem zhrzena :D Ja na tom festaku ani nechtela hrat, az mi Dreadalist rika 'Tak se vidime na highlanderu priste' a ja asi ne ja tam nehraju a on 'ale ty si na lineupu a proto jsme na to kejvli' tak jsem to resila a s dobrym umyslem, ze nez sedet doma, tak pojedu za bandou jsem se domluvila za zvlastni podminky - byla to moje chyba vubec sem na to nemela kyvnout ano vim, ale stalo se. V prubehu casu mi zacly chodit divne reci, jakoze jestli se budu odznacovat z postu, tak hrozi, ze neprijdou lidi a to bude mit vliv na muj honorar a pak jeste jedna posledni kapka, po ktere jsem hrani odmitla...on dva dny nic nepsal a pak 'hodil jsem te na ss stage a mohla bys rict Dashi at dojede s tebou?' tak jsem ji volala a nasledne mu potvrdila, ze opravdu ani jedna nemame zajem na festivalu hrat. a ja po nem neco chci a jsem zhrzena? :D jasne ze soukromou postu sdilet nebude, protoze by vsem potvrdil ze je ultrak.kot, pokud to teda jeste nekdo nevi, ale vazne nechapu kde bere odvahu psat takove blitky, kdyz vi, ze mam dukaz v poste na naprosto vsechno.
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    ROBOTON: mi právě na dveře zabouchal trojskej kůň osedlanej jahriderem. je potřeba zůstat ve střehu..)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    ONDRAASOVKA: taky jsem to ani nezkousel, kouka z toho nejaka jahpicovina :D
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    ROBOTON:

    to je zas nějaká další voblož,né? do toho pro sichr nejdu..)
     photo Bez naacutezvu_zpsuf2imlgj.jpg
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    koukam, ze kdyz uz to nechytne na muziku, tak tam aspon da nejaky pokerovany cuchty :D

    Highlander
    16 květen v 16:39 ·
    SUICIDE ANGELS na HIGHLANDERU
    ► Modní předhlídka Highlander Street Wear
    ► Suicide Angels fotokoutek - vyfot se se svou oblíbenou Gyal
    ► Charitativní přesah (pomáháme Matýskovi - dětská obrna)
    ► Fotoreport a Videoreport z festivalu
    WEB
    https://www.suicideangels.eu/
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    me na tom vsem vlastne mrzi to, ze tohle vsechno nemuselo byt, kdyby proste vsichni necekali az na osobni zkusenost.
    VEX
    VEX --- ---
    KADLINO: ohohoho! to je hodně deep.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam