• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      _IOB_: Shanel obaly na ty jeho desky co vydava. Nasel si me na midi, napsal, objednal, poslal jsem mu je. Tri tydny si je nevyzvedaval na poste, jednou se ozval, ze uz uz tam jde... nakonec to po mesici vyzbedl a zaplatil. Ja jsem takovej vul, ze mu po nejake dobe “odpusril” a udelal s nim dalsi obchod, ten probehl lip. Pak dalsi, to uz bylo horsi. Objednal si specialni, ktere nemam skladem a neprodavam. Objednal jsem mu je a hadej. No po mesici ticha jsem ho donutil reagovat a on zrusil objednavku :) Ze nekde nasel o kacku levnejsi. Ty obaly mi tu lezely pres rok. Ptal jsem se nekolika lidi a v podstate se vsichni shoduji, ze s nim nic neresit.
      _IOB_
      _IOB_ --- ---
      SOLDIK: ja bych rad i nejake storky, slysel sem jich hodne a i neco malo mam vlastnich zkusenosti, ale bylo by tak nejak "hezky" je mit sepsany na jednom miste:)
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      _IOB_: Jo. Nespolehlivy kokot.
      _IOB_
      _IOB_ --- ---
      mozna to tu trochu rozvirim, ale nejake zkusenosti se Špíglem? (Examiner Recs)
      MILOSHIT
      MILOSHIT --- ---
      SOLDIK: se to tady řeší už snad dva roky jak si půjde ten člověk sednout a von jde až teď a je to prej "celkem narychlo." No tak to jo .))
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      Pristalo mi v poste

      DZENDA23
      DZENDA23 --- ---
      Aktuálně

      GOLDSTAR
      GOLDSTAR --- ---
      TEKKIT: ufffff tak to je mazec.....
      PTT
      PTT --- ---
      TRSK: puvodni majitel bozak opustil a ted to ma nekdo jiny a jde to do kytek.
      TRSK
      TRSK --- ---
      L4MA: :DD aspon je videt jak dlouho tam fungujou.
      ale ten web je strasnej...
      BOLDRIK23
      BOLDRIK23 --- ---
      BOLDRIK23: Tombola
      BOLDRIK23
      BOLDRIK23 --- ---
      Sever je drsnej a oba kluby jsou bohužel to nejlepší co v těch městech je...je to smutný ale je to tak...v huláči sem byl v pátek, Messen to domlouval s majitelem...to že tam vincek dohodil ještě tobolu a Jayharna je jiná věc...mi dostali, co jsme měli...

      Jinak v chomutově je druhej klub, tam vůbec neřešej techniku, neplatí a majitel je svítící reklama na smah rozhodně nikdo nejezděte do Free runway či jak se to jmenuje... Huláč je sklep se španým zvukem, ale majitel se snaží a bojuje severočeskou kulturní bitvu . Je mi to jasný, teď přijde otázka proč tam jezdím? Jsou tam supr lidi, nadšený že tam něco přijede a ochotni cestovat z města do města. Je to kraj Rázovitý ale krásný
      L4MA
      L4MA --- ---
      TRSK: teda tim odkazem na web si obrazek o klubu moc nevylepsil. :)
      TRSK
      TRSK --- ---
      THEODORT: Sorry, ale neni :D Zatimco Huhac je ocividne totalni picovina, tak Bozak byl dlouhy roky jedinej normalni prostor v Teplicich. http://www.bozak.cz/
      Teda slysel jsem, ze ted funguje nak napicu, nebo mozna nefunguje vubec, ale to je otazka poslednich par mesicu. Sam jsem tam hral mockrat, s prachama nikdy problem nebyl.
      N_I
      N_I --- ---
      jinak kamos co dela rap nedavno prijel na takovouhle stage...ma rad DIY ale odsud podsud vid..:)

      TEKKIT
      TEKKIT --- ---
      ERIKK: a to je vyzdobený na narozky zjevně:))
      L4MA
      L4MA --- ---
      Sn mek obrazovky 2018 08 14 v 9 24 37 — imgbb.com
      https://ibb.co/ddx7y9

      "jsi v bílině?"

      "jsem v pizzerii"

      to je svet. :DDD
      ERIKK
      ERIKK --- ---
      tyve fotky z Huháče :D :D :D to si fakt někdo myslel že mu tady zaplatí za hraní?


      ERIKK
      ERIKK --- ---
      Vinci Vinc :D :D :D na prvni pohled nejaka chomutovska smazka, bych ho neposlal ani s kilem pro ciga
      THEODORT
      THEODORT --- ---
      nebo MCBozak, to je asi jedno
      THEODORT
      THEODORT --- ---
      woe, ja teda nehraju ale rict mi nekdo at vystupuju v klubu Huhac v Chomutove, tak se loucim s jakoukoli nadeji na vydelek uz predem
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam