• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: leave Jahrider alone !
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: asi nejsi anarchista a blb jako jahrider. co vubec, jeste sedi nebo uz zase organizuje akce?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALE: dík, znám původ výroku, ale ani politického kontext tomu výroku nezačal dávat smysl.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALE: to je hezký, ale ten výrok co jste použili mě nepřestává fascinovat
    SALE
    SALE --- ---
    [ Salé ] ta akce je zrusena
    MIHALAKH
    MIHALAKH --- ---
    ANDY_WARHOL: Já si myslím, že naopak to posílí jeho vnitřní víru v jeho pojetí světa a potvrdí mu to jeho mučednickej status o nespravedlnosti dnešního bytí. Aby nám tady těma liebes briefama po dovršení výkonu trestu nevytřel zrak :-)
    RICK
    RICK --- ---
    tvl to je tenhle Michal jo :-D tak to lol
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Bejt ve vězení a dostat dopis od takovéjch magoru je spíš za trest. Já bych je přitom nechal. Takovej bizar bude moc i na jahridera :-)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    KRIVOSH: Jestli se vám nikomu nechce, tak já bych tam klidně zašel jenom upozornit na to, že ten člověk léta okrádal a podváděl lidi a zneužíval dobroty a svobody subkultury pro svoje obohacení (byť převážně neúspěšně). Nějaká kompilačka aspoň pár příkladů by nebyla? :D
    DATELON
    DATELON --- ---
    KRIVOSH: hoho, poslal jsem to dál
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KRIVOSH: Všichni vězni jsou z podstaty věci političtí, protože jsou zneužiti v nechutné politické hře státu. :-O
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    DUKON: tam o tom ale mluvi minimálně dva vystupujici. Zaplaceno nedostali
    FATBWOY
    FATBWOY --- ---
    highlander festival 2019? :D
    DUKON
    DUKON --- ---
    FIRGO: jedine co mi tam vic chybelo byla otazka samotnych booklych umelcu, jeslti s nema meli vubec uzavrene smlouvy a dostali zaplaceno, nebo tam byla vetsina napsana jen tak, napr. Disclosure nejaky rozhovor s nema atd.
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    SNOO: Urcite bych to neklasifikoval jako nejaky beefy, spis se tady, ostatne jako vsude jinde semtam vyskytne nejakej ne uplne dobrej promoter. Treba za HK si myslim, ze krom dramikaru ta "scena" celkem funguje
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    SNOO: imho dmnc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam