• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---

    Pokud vas nekdo v mailu oslovi s velkym pismenem u zajmena (Ty, Tebou, Tobe, ..), prizpusobite tomu svou odpoved, ikdyz za normalnich okolnosti toto nepouzivate?

    134 hlasy od 134 respondentů

      HONZAL
      HONZAL --- ---
      /Ty, za
      HONZAL
      HONZAL --- ---
      navrh na anketu (forma jakkoliv)
      Pokud mě někdo třeba v mailu oslovuje s velkym písmenem (myšlenou u zájmena, T, Tebou atd.), přizpůsobim se tomu, ikdyž to ya jinejch okolností píšu normálně s malym?
      k výběru ne, ano, sám píšu oslovení s velkym

      asi by to šlo udělat elegantněji ;-)
      GREGI
      GREGI --- ---
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      PANDA_JE_MRTVA
      PANDA_JE_MRTVA --- ---
      MYSKAZBRISKA: Absolutně netuším. Vzhledem k tomu, že se dělaly privátní diskuze kvůli každý hlouposti, přestal jsem je sledovat téměř všechny.
      MYSKAZBRISKA
      MYSKAZBRISKA --- ---

      Do kolika privátních diskuzí máte přístup?

      121 hlasy od 121 respondentů

        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---
        FORREST: jojo, google nepreklada zrovna perfektne, ale jak pise MARYO pouzivam to taky jen na upresneni, pac to slovo znam, ale nejsem si uplne jista... navic do googlu se musi psat (jinak) "spisovne"... kdyz clovek napise "koupila jsem ti susenku" - prelozi to picovinu... kdyz napise "ja jsem koupila pro tebe susenku" - prelozi to spravne!! pouzivam na portugalstinu a funguje ;)
        MARYO
        MARYO --- ---
        Když si jen zrovna nemůžu vybavit to správný slovo (i když ho znám, stává se mi to dost často i v češtině), je to nejrychlejší volba.
        FORREST
        FORREST --- ---
        MARTHA43: Kdyz si nejsem jistej, kouknu do vykladoveho slovniku. Google prekladac by podle mne napachal vic skody nez uzitku.
        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---
        ALESH: dik za radu!
        ALESH
        ALESH --- ---
        MARTHA43: vygoogluj si to
        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---
        ADAMFC: nechapu..?!
        ADAMFC
        ADAMFC --- ---
        MARTHA43: vymyti mozku googlem :))
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        FIONOR: presne. z cizich jazyku do anglictiny. do cestiny to preklada nesmysly
        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---
        ELIS: v pohode ;)
        ELIS
        ELIS --- ---
        MARTHA43: Jo, tak v tom pripade bych klikla na "sem tam slovo", myslela jsem, ze jde vylozene o vyuzivani Google translatoru.
        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---
        ELIS: no tak ok ;) vypisovat se mi to nechtelo (ani je neznam), ale takze proste s obcasnou napovedou taky..
        ELIS
        ELIS --- ---
        MARTHA43: Ne ze bych umela zas tak perfektne, ale vyuzivam jiny napovedy (Lingea Lexicon, pripadne Urbandictionary:)
        MARTHA43
        MARTHA43 --- ---

        Pracujete na pozici, kde mluvite a pisete i jinak nez jen cesky, pouzivate Google prekladac?

        120 hlasy od 120 respondentů

          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam