• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    neni tak?? prosim kalsete uz na to,....radsi neco delejte doma,,misto toho tlachani tady vem sve dite na vylet my se uz chystame
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    CORNELA: grantorino neni neboha ale nemuze se obhajit pred clovekem co ma uz predem jasno;)
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    CORNELA: nidk onic nehani ,,,,ty to vsecko beres jednim vrzem...
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    to je furt dokolecka jak u blbejch)
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    CORNELA: vis co stav se k nam domu ap kdo skoly a bud tam jeden celej den...
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    CORNELA: ta by tvoje dite nezkazila to je uz zkazene tebou a tvym podhledem imho tusim;)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: kdyz to dite naucis co je potreba - právě že o tom, co je pro moje dítě potřeba, nerozhoduju já, ale někdo jiný. Čistě jen proto, že má moc to udělat.
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: můžu učit děti doma - ovšem jen na prvním stupni a jen podle osnov schválených státem a pak je nechat přezkoušet na škole schválené státem. A jen pokud mám vzdělání schválené státem :)
    jenom se jedna forma nahradí jinou, ale podstata pořád zůstává
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    druha vec je tady fabulovat a pak rikat ze si mala pani;) to na tebe nesedi
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    taky bych rekl ze muzes nicole a to ze se vymlouvas na to ze nemuzes je trosku zhovadilost
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    nezajimaji me vase nastrely od boku zajima me osobni zkusenost'' piste volejtte faxujte
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NICOLE: no, ale ty muzes nicole :) ty muzes, to je prave to o cem mluvim :) kdyz to dite naucis co je potreba, tak muzes ;) a udelej to
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    po mesici to vzdal....
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    SHEALA: moje osobni zkusenost...kamarad richard kalivoda farma zatec chtel sveho syna ucit doma....mel vysoke ideje avsak syn je znacne rozmazlen a neumi nic....doufam ze teda lidi vite co delate
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    NICOLE: ano si oklestena zakonem:))
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    ale uz se na to vykasli a pojd nekam ven:)
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    GRANTORINO: ses proste dobra:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jinak ano ja umim v realu psat bez hrubek a mela jsem cestinarsky zkousky i maturitu bez chyb... v diplomce 60 stran asi tri chyby... no ale tak ted snad nepisu diplmoku ani nedelam zkousku z cestiny ne :)?
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: jenže to já právě nemůžu. tohle mi zákon neumožňuje. o tom tady celou dobu mluvím. už si rozumíme?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NICOLE: nějaký možnosti domácí výuky jsou, a nejedná se jen o problém s tím že není dostupná bezbariérová škola.
    Bohužel, Úřad pro utajovaní věci co se mají utajit tohle docela tají, stejně jako existencí mnoha věcí co spadají do kompetence MPSV.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam