• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SPIKY01: zkusila bych jeste tenhle klubik..tam je hodne zrucnych lidi:-)
    [ Prodejni klubik vlastních handmade veci ]
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    SPIKY01: zkus je dát mezi knížky na vyrovnání, jako kdybys chtěla vylisovat listy. Nebo mi potom napadá žehličkou přez deku je přežehlit na nízkou tepolotu malinko vyrovnat, ale nevím nevím.
    SPIKY01
    SPIKY01 --- ---
    nevíte někdo jak s foliovými dekoracemi na sklo? měla jsem je schované od loňska,ale nějak se pokroutili a nechtějí mi držet na oknech
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    SHEALA: To naštve docela. Botky jsou drahý a potom když úplne nepadnou..
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SVETLUSKA222: Neboj, vetsi botky uz mam :-) Tohle byly nove boty, a cert vi proc na chozeni sou ok, tancovat v nich neslo.
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    SHEALA: Koupit větší botyk ježíšku, vyplatí se ti to, protože až ti bde pír let navíc, tak si budeš nadávat. Mít dobrý boty je základ nejen mít na tancování
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SHEALA: mne pomaha nohy nejdriv naparit v nejaky solny lazni s trochou citronu, namazat alpou nebo necim podobnym,krem,ponozky
    SPIKY01
    SPIKY01 --- ---
    mě na rýmu hodně pomáhala pinosol,jsou to kapky ale jsou v na olejové bázi takže envysuší nos a jsou bylinkové. pak taky hodně pomáhá prsní mast a sprej spiron-jsou to nějaký oleje,my to stříkáme několikrát denně na triko abysme inhalovali a je to super,rýma i kašel mizí celkem rychle
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    co na nohy bolave z tancovani v malych botach? Alpu?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONITSUKATIGER: taky ti nerikam at chodis bosa po dlazdicich:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SARAJ: pockej, ja vzdycky z bosejch studenejch nohou prave ze mela problemy s mocakem...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ALDEMIK: takze akupresurni body,no mamce pomahaji na migrenu a mne na mocak:)
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    To je dost zajímavé
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ALDEMIK: Jakože venku na nerovném terénu
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Mému muži na rýmu a ucpaný nos pomáhá nejvíc chodit naboso (hm, ted v zime to moc nejde)
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    Známej taky takle pořád jezdil od doktora k doktoru. Jednou mu řekli že má nějakej zánět v dutinach. No bral antibiotika a stejně nic. Jediný co mu pomohlo na chvilku bylo moře.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONITSUKATIGER: hele,ja jsem ted extrem zaujata proti ty bande, dedu nam pred jeho smrti hnali kazdej den na nejaky vystereni a kdyz se chystali na step z hrudni kosti,tak mamka rekla a dost a na revers ho odvezla domu,aby mohl aspon trochu dustojne v klidu umrit..

    zkus tady ten kren,trosku poresit imunitu, jezdi vic mimo prahu na vzduch a uvidis:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SARAJ: zacinam si taky myslet..prehazujou me jak horkou bramboru..vischni maj milion titulu a certifikatu ze seminaru z USA ale nikdo neni schopnej vyresit moji rymu...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONITSUKATIGER: spis si pani doktori pripsali zupa vysetreni pro pojistovny:)

    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NIKK: Tetesept je suprovej, kdyz clovek citi, ze na nej neco leze...Pritel rikal " hele, tobe je blbe a lezes do vany? to je divny ne? mela bys jit do postele a vypotit se..." ale me spis pomaha ta horka vana..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam