• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule




    Také Vás baví babské rady? Pomohly Vám už někdy nebo to jsou jen mýty?
    Spolu můžem rady sbírat, vyměňovat anebo vyvracet a smát se jim...
    rozbalit záhlaví
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LADYWAVE: Viděl bych to na univerzální ocet. Dámy mne případně poopraví či doplní..
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    Ahoj, nevěděl byste někdo, jak se zbavit plísně v ledničce bez sava? :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MARTIC: pupalkový olej!! vyzkooušeno
    KATCHIB
    KATCHIB --- ---
    KRKA: Nahřát nad parou, navlíknout na tlustý ponožky a chodit v nich doma....klidně celý den....tohle u mých bot zabralo vždycky...
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    ONITSUKATIGER: smrad z ryb vubec - do dlane trochu cukru (tak pul polivkovy lzice) zakapnout citronem - taky staci par kapek - umyt si tim ruce, pak pod vodu a je poreseno..
    MARTIC
    MARTIC --- ---
    SHEALA: ja mam osvedceny caj z hluchavky bile
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    NIKK: na šatní mi zabrala levandule. potravinové nemám vyzkoušené. ale často používám levandulovou aromaterapii, tak možná se jim ke mně nechce.)
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    ahoj, věděl by někdo, jak na skvrny od černého mazu, které znečistily bavlněnou tašku při jízdě na kole?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    FRENNET: ufff, no kdyz v Asii lidi jedi zraloci ploutve a medvedi zluc na posileni libida, tak je imho mozny aby si nekdo delal lektvar z mysich ocasku...ikdyz to je totalne absurdni...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    DA_NIELA: ONITSUKATIGER: Myší Ocásek neboli Řebříček http://www.receptyonline.cz/rebricek--86.html

    babské rady ;)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    FRENNET: mysi ocasek? :-O
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    FRENNET: jak se používá ten myší ocásek?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SHEALA: POmohl mi pohyb, zvlášť v oblasti břicha. I když se teda strašně nechce, tak to trochu funguje....
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SHEALA: TAPINA: ten kontryhel funguje, ale musis ho pít "pořád" já si ho delala cca 3 mesice v práci (jeden sáček na asi cca 1,5l vody - takový slabý, aby ho mohla pát dýl než doporučené 3 týdny).
    no a pak ještě si kup termofor, mne to pomáhá. ale jak jsem pyla ten kontryhel tak se to zlepšilo.
    jo a jěště mimo období menstruace myší ocásek (ale ten jenom fakt ty tři týdny v době mimo menstruace).
    KRKA
    KRKA --- ---
    SHEALA: mama mi jako maly vzdycky delala majorankovej caj, peknej hnus teda :-) ale fungoval..
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Sheala: Potvrzuji kontryhel, u mě to teda zázrak byl:) Jinak postel a elektrická dečka:)
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    SHEALA: čaj z kontryhele, trochu uvolní, ale zázrak nečekej
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TAPINA: diky. Jeste sem nasla ze pomaha cviceni podle mojzisove. To je ve stavu kdy lezu po zdi takove nevdecne, ale skusim to taky :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SHEALA: Nahřívat, ale nějak extra to nepomáhá.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Existuje babska rada co na bolesti pri menzes? Nechce se mi cpat analgetiky.
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    PASTEL: tak tahle varianta me taky napadla ale řikala jsem si jestli na to neni nejaka vychytavka..:)) ja jsem je prave vyprala v pracce na 30 ale dala jsem tam trochu octu( páč jak jsou cely kožený tak po nejaky dobe uměj zasmrádnout at chces nebo ne) a bojim se ze jsem to ti octem pekne pos..la...me to poradila přitelova maminka, ona tak prala ty samy sanday ale v tmavy kůži..tak nevim no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam