• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: jo, na Tinu jsem myslela
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: No, imho taková Tina by zinscenovat klidně šla... stejně, jako se inscenují detektivky. Moire... no, to by musel být nějaký ten příběh, kde jsou intriky a skoro nic dalšího, Lota asi těžko.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: no, všechno jsem pravda neviděla :) Ale zajímalo by mě, co dalšího teda myslíš, pač já o něčem jiném fakt moc nevím
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TANAIS: Není to jen Pratchett. ;-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    moc mě neprovokuj, nebo tě začnu uhánět, protože mi moc teda nevyhovuje, že se z celý fantasy dělá na divadle jen Prattchet :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: No, jsem zvyklá napsat "příběh" na počet lidí, to pro mě problém není :D V tom mám opravdu velkou praxi.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SCHRAMM: na scéně, samozřejmě :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    TANAIS: Počet lidí v hledišti nebo na scéně? :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    já ještě ne :)

    ZOIDBERG: když divadlo sneslo příběh o, tak by petru myslím taky skouslo, dneska se dávají různý věci, tohle by zas tak moc nevybočovalo :) Výprava lze udělat jednoduše. Problém je počet lidí :)

    ALRAUNE: zajímavá úvaha, ale jako vážně :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak co, ještě někdo přečetl Moire? :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Ono je nakonec fajn, že ta děcka dneska dostávají kapesné od ranějšího a ranějšího věku :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, úzkoprsí rodiče koneckonců nekoupí ani Amélii, takže je to jedno :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: To je problém? Úzkoprsí rodiče se možná budou v první chvíli bránit, leč nadšená omladina je jistě časem udolá :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: No je, ale ona je teď Petra seriozní autorka knihy pro mládež, a chtěla by prý napsat další, tak nevím... Ale první stránka Blesku je samozřejmě stále tím nejlepším doporučením!
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Jak bez skandálu? Proč bez skandálu? Skandál je přece dycinky to nejlepší PR :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Budou povídky, počkej :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TANAIS: Musíš najít něco komorního bez velké výpravy. Ale stejně nevím, kde by to šlo uvést. Bez skandálu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LANC: no jako absolventský film nějakého budoucího génia na Famu, pro kterého je téma "tradiční hodnoty" důležité. Ale má to roztočené Strach a v produkci ČT, takže no.. ehm... A jestli si dobře pamatuju, tak i v Sedmikostelí je to provázané s nepříliš tradičními vztahy. Tipla bych si, že tuhle linku vyignoruje.

    A nebo v sobě hodný, katolický režisér naopak objeví nečekané touhy ;-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Tina Salo v elektronické podobě konečně kompletní. :) Kupujte, čtěte...
    Palmknihy.cz
    http://www.palmknihy.cz/web/c?fraze=neomillnerov%C3%A1&x=0&y=0
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Dneska jsem si říkala, že už jsem dlouho nic neadaptovala a chvilku jsem se bavila myšlenkou, jak by na divadle vypadaly Petřiny věci :) Mám ale obavu, že jsou v zásadě divadelně nerealizovatelný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam