• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    EVILMIND: Vidíš a mají to tam přirozeně. Když chtějí chlapi implantáty, tak je to stojí spousty peněz :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUZKAOU: treba kocouri na penisu zpetne hacky opravdu maji, proto taky kocky tak rvou... nicmene pak chteji jeste, takze mozna i na Jarove teorii neco bude ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A zejména letos.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Nojo, v téhle skupině lidí je magorů spousta...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: nemám sílu jeho teorie studovat, protože píše zoufale nesouvisle a nedá se to číst. Ale tipla bych si, že žádné takové nejsou, jsou jen ty duchovně nevyvinuté, které to ještě necítí, ale když se budou dostatečně pročišťovat/vzdělávat/meditovat, tak přijdou na to, že potřebují Járův vocas.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: NO, myslím, že určitě existuje. On pocit, že má někdo penis samej háček, to nemůže být nic moc :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Třeba existuje nějaký jeho ženský protějšek, který za úplatu karmicky - tantristicky odháčkovává ty ubohé využité fixpvané chlapy. A tím protějškem NEMYSLÍM sexuálně pracující děvčata :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Asi kvalitně vysávají ty chlapy. Jestli obrazně nebo doslova, nechám na zvážení p.t. čtenářstva.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, za jímalo by mě, jakou má teorii pro ty promiskuitní, co žádný pocit, že je někdo vysává, nemají :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: To je ještě zajímavější, než jsem si myslel. Ovšem osobně znám minimálně dvě ženské, které by tomu byly schopné uvěřit. Jedna z nich je však učitelka, což mnohé vysvětluje.
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Mě napadlo něco podobného!!! :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Zajímavá teorie :) Skoro jako "kdo se bojí ozubené vaginy" :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: no to je jeho pojem, že ve vagíně zůstávaj po každém penisu háčky a zkrze ty ten chlap z ženské saje energii a vona je pak nešťastná. No a vodháčkování je základ budoucího štěstí a správně vodháčkovat je umí jen osvícený nadsamec.

    Takový předvýběr vhodných oveček, protože ta, která se necítí býti obětí zlých chlapů, tak mu na to nebude slyšet, že...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: To víš, Amelie splňuje nejdvrdší albatrosovské podmínky na rating 10 let, ale i valach ji přečetl bez problémů :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Já se v tom nevyznám, ale ty používáš plno cizích termitů. Co si představuješ pod pojmem "sexuální fixace", a proč má být zdrojem neštěstí? Já už se dávno spokojil s tím, že do ženské nevidíš, a že je to většinou i lepší...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TANAIS: šikovný hoch, co si vybudoval kšeft a přísun ženských na tom, že vyučuje duc-hovno. Momentálně v trestním řízení za sexuální zneužívání. Originální model měl v tom, že si udělal letadlovou strukturu na duchovní semináře, kde do těch dražších mohly jen pěkné, mladé holky, které se pak za další prachy mohly stát lektorkami. No a hlavní technikou ke štěstí bylo odháčkování od sexuálních fixací, které jsou zdrojem neštěstí každé ženy, což jde udělat jen sexem s osvíceným Járou. A zaplatit za to. K tomu jsou ovšem opět zvány jen ty mladé a pěkné.
    Z kurzů si guru Jára udělal zlatý důl, říká bývalá studentka Poetrie - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/z-kurzu-si-guru-jara-udelal-zlaty-dul-rika-byvala-studentka-poetrie-1pr-/krimi.aspx?c=A110218_095759_krimi_wlk
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TANAIS: se mi poved překlep, koukám... ale zas jsem nebyla daleko od pravdy, v tomto případe to byl opravsu spíš blilboard.. :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: stokrát opakovaná lež se stává pravdou a já jsem přesvědčená, že von tom, že je nadsamec, fakt věří ;)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZUZKAOU: tento fenomén jsem vůbec nepochopila. Ale je fakt, že jsem už narazila i na bliboard s timhle borcem...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Mám Lotu, Moire a tak dál ráda. Nicméně jsem učinila velký objev. Mám totiž rozečtenou Amelii, neboť s Petrou vážně koketujeme o její dramatizaci. Jako, já vim, že je to kniha pro děti. Ale zažívám u Petry něco, co se mi už dlouho nepodařilo a sice - nemám odhad, jak se budou věci vyvíjet a obě hlavní postavy mě zaujaly a přitáhly mojí pozornost, přestože se vzájemně neřežnou, neznásilňujou a tak podobně. V Amélii nic takovýho není a přesto se to čte strašně dobře. Ale jako fakt. Dramatizaci si tedy rozhodně zkusím, i když zatím vůbec nevím jak, ale na to přijdu :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nejdřív vyjde Rudovlasá... Tina by mohla vyjít tak v květnu, kdyby šlo všechno skvěle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam