• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Mě to povídej :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Pro spokojenost dam je zjevně třeba něco vytrpět.
    LANC
    LANC --- ---
    TANAIS: Otázka je komu :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: určitě tlačí, ale věřím, že to může být docela příjemné ;)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Zase jsem se dozvěděl něco nového. A netlačí to?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: To není o prodlužování, ale o tom, že pod kůži penisu zašijí buď perly, nebo nějaký tvary z hmoty, co se z ní dělají třeba umělý kosti.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Jak to, drahé? O háčcích sice nic nevím, ale jinak je internet přece plný návodů typu "Prodluž si cvičením svůj penis až o deset centimetrů. První rada zdarma!" A když to píšou na internetu, tak to přece musí být pravda :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    EVILMIND: Vidíš a mají to tam přirozeně. Když chtějí chlapi implantáty, tak je to stojí spousty peněz :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUZKAOU: treba kocouri na penisu zpetne hacky opravdu maji, proto taky kocky tak rvou... nicmene pak chteji jeste, takze mozna i na Jarove teorii neco bude ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A zejména letos.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Nojo, v téhle skupině lidí je magorů spousta...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: nemám sílu jeho teorie studovat, protože píše zoufale nesouvisle a nedá se to číst. Ale tipla bych si, že žádné takové nejsou, jsou jen ty duchovně nevyvinuté, které to ještě necítí, ale když se budou dostatečně pročišťovat/vzdělávat/meditovat, tak přijdou na to, že potřebují Járův vocas.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: NO, myslím, že určitě existuje. On pocit, že má někdo penis samej háček, to nemůže být nic moc :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Třeba existuje nějaký jeho ženský protějšek, který za úplatu karmicky - tantristicky odháčkovává ty ubohé využité fixpvané chlapy. A tím protějškem NEMYSLÍM sexuálně pracující děvčata :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Asi kvalitně vysávají ty chlapy. Jestli obrazně nebo doslova, nechám na zvážení p.t. čtenářstva.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, za jímalo by mě, jakou má teorii pro ty promiskuitní, co žádný pocit, že je někdo vysává, nemají :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: To je ještě zajímavější, než jsem si myslel. Ovšem osobně znám minimálně dvě ženské, které by tomu byly schopné uvěřit. Jedna z nich je však učitelka, což mnohé vysvětluje.
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Mě napadlo něco podobného!!! :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Zajímavá teorie :) Skoro jako "kdo se bojí ozubené vaginy" :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: no to je jeho pojem, že ve vagíně zůstávaj po každém penisu háčky a zkrze ty ten chlap z ženské saje energii a vona je pak nešťastná. No a vodháčkování je základ budoucího štěstí a správně vodháčkovat je umí jen osvícený nadsamec.

    Takový předvýběr vhodných oveček, protože ta, která se necítí býti obětí zlých chlapů, tak mu na to nebude slyšet, že...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam