• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Jo, pokud natočíme nějakou stag party, tak si vzpomenou.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BORGDOG: tak čistě teoreticky Britům by se to mohlo líbit - pražské lokace, vzpomínky na levné pařby... A seriály dělaj spíš lepší, než horší. By to mohl podpořit český fond pro rozvoj turistiky a pak by se po Praze rozmohly upírské cestovky.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZUZKAOU: No, když to vyšlo Larssenovi... ale ne, jistě, je to legrace. :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BORGDOG: holywood na základně skvělého českého filmu pak udělá remake... Ehm...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: To se nedivím, že zisky z českých seriálů nejsou moc extra, když se to dá maximálně prodat tak do nočního vysílaní estonské televize :-) Ale nezoufej, třeba zrovna Tina prorazí v Emerice, a ty budeš za vodou. Krásné sny...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Zajímavé, to bych čekal, že bude víc... ach, Hollywoode, kde jsi?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Procenta ze zisku taky, ale ony ty zisky z filmů zas tak extra nejsou. A merk taky ne :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: A co procenta ze zisku? A ještě chtěj práva na výrobu akčních figurek, plakátů, hraček, atd :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Těch chlapů v Tine se taky děsím... ale těch stopáďo zas potřebuju :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Mě se nelíbil ani ten...moc macatej.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: To víš, v Polsku je to idol žen a dívek...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No, ale kamenujte mě, přesto musím říct, že navzdory všemu se mi samotný představitel seriálového Zaklínače líbil. Byla to asi jediná věc, co se tam vážně povedla. :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: No, ten Comeback, jakž takž, ale jinak bída a utrpení. Prostě už to neumíme. Kde je dobrý scénář, tam jsou trapní herci, nebo bídná výprava, nebo nejčastěji je bídné vše. Ještě že je zde bittorent... Alraune může být v klidu, ta na tom vydělá tak jako tak, jen se bude muset umět od toho odstřihnout, jako to udělal Sapkowski - "já nic, já jen dostal peníze za práva" :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Neděste furt. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: No, já se bavil vlastně jenom u "Okresního přeboru" a se značnými výhradami (značná výhrada: Trapná, nemožná hlavní hrdinka) u "Expozitury." Jo, a samozřejmě "Comeback." :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Jo, to taky. Vlastně si nemohu vzpomenout na nějaký nový slušný český seriál, ale já obecně na bednu moc nekoukám, tak mi možná nějaký skvost unikl.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Já se spíš obávám failu po stránce herecké. Kašírované draky a umělou krev si dokážu "odmyslet," byť je určitě hranice, za kterou to jde už těžko. Ovšem u Tiny bych řekl, že je kladen mnohem větší důraz na psychologii. Jestli do toho obsadí "herce" s projevem na úrovni Ordinace v růžové zahradě, bude výsledkem nudná, plochá šaškárna s figurkami, co akorát kecají, poskakují a občas do sebe vrazí kůl... libovolného druhu.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ostatne BBS dela... = BBC samozrejme... preklep... :))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Krásné představy, ale jsme v České republice, tak to vidím na kašírované draky, umělou krev a režii Zdeňka Trošky :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ZOIDBERG: souhlasim. True Blood neni preplacanej computerovejma supertrikama nebo alespon tak nepusobi... presto je genialni.. je to tou atmosferou, ktera navozuje az dojem kultaku jako byl Twin Peaks...
    je to dukaz toho ze neni treba fantasy film s kvantem pocitacovych efektu ... i kdyz! ono jich v tom serialu True Blood je hodne a pekne efektnich! jen proste moc netrci...
    kdyby se povedlo neco podobneho s Tinou bude to dobre.... ostatne BBS dela take fantasy serialy a mnohe maji casovy format skoro bezneho filmu a take trikama moc nehyri a jsou zadane a popularni a cenene...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já bych byl vlastně rád, kdyby to vypadalo třeba jako Práva krev - to by rozhodně neurazilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam