• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LANC: „A na zvyk trestat ženy jste také přišli vy?“
    V Markových neuronech se zvedla vlna smíchu.
    „Přišlo nám komické, jak při tom ty samice směšně kvičí a kroutí se.“
    „Ale vždyť to je strašné! Cožpak nevíte, že při tom trpí?“
    „To je možné,“ připustila po chvíli jedna z bytostí. „V každém případě jsme zjistili, že je samci trestají rádi. Zvyšuje to jejich sexuální choutky, a a zajišťuje tak pravidelnou obnovu obyvatelstva.“

    (pardon, ja si nemohla pomoct, par uryvku ukaze, jaky je Mark Stone poklad!)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LANC: Tak to neberte. Můžeme strávit celou noc vedle sebe jako bratr a sestra. Stejně padám únavou.“
    Risina tvář posmutněla a po tvářích se jí začaly koulet slzy.
    „Ne, ne. Všechny ženy musí patřit alespoň jedinkrát vítězům v bitvě! To je zvyk a já ho nesmím porušit!“
    „Nikdo se nic nedozví, jsme tu sami, jen ty a já.“
    Odmítavě zakroutila hlavou.
    „Určitě se to dozví. Matka, sestry, ten koho si mám vzít… Budou mě veřejně bičovat, celé dny, týdny, až bude z mého těla jedna jizva.“
    Mark na ni nechápavě zíral. Vstala. „Musím najít vojáka, který mě bude chtít.“

    :-))))
    LANC
    LANC --- ---
    Sakryš... Vy mě snad nahlodáte, abych si někdy nějakého Marka Stona přečetl :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Buffy byla bozi ten film, s Dylanem:-))))) Nedavno sem ho nekdy v noci sledovala v telce a vyborne se bavila, k tomu topinky s cesnekem a ochani nad idolem z béháčka....:-)))

    A tyhle sracky, jo, presne, je to eroticka cervena knihovna s vampejrama, proc ne? Je to stejny literarne spatny, oddychovy zanr jako Mark Stone (i kdyz ten Mark tam miva pikantnejsi sexuane-nasilny sceny!), tydle rodokapsy se snad nikdy neresily, ne?:-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já nekoukala na Buffy, ale nechápu, proč se to furt řeší :) Řeší někdo Marka Stonea, což je podobný případ? Epigony Howarda.... ten princip je furt stejný- vyhrávám, jsem bezva a šukám pěkný kluky, nebo holky, popřípadě obojí, podle pohlaví a vkusu hrdiny. Teď je to jen v četnosti výskytu genderově vyrovnané :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Hážu. Nekoukal, neznám. A ano, s velkou pravděpodobností to je sračka, ale aspoň přiznává hezky barvu hned v anotaci. Nazí upíři - proč jinak to fanynky čtou? :-)
    LANC
    LANC --- ---
    TALPENNY: Kdos nekoukal se zálibou na Buffy, hoď kamenem :)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    LANC:
    :"pro ženu, jako je ona, to je nelehký úkol, zvláště když ji její práce – pro organizaci, která dohlíží na nadpřirozené rasy – postaví tváří v tvář těm nejvíc sexy mužům, jaké je možno si představit. Riley, v níž samotné převažuje vlk nad upírem, je náchylná k měsíční horečce: období, kdy se jí zmocňuje nezvladatelná touha po muži. Ale když její bratr – dvojče – Rhoan padne do zajetí, Riley se musí soustředit – bez ohledu na to, že se na prahu jejího bytu objevil extrémně svůdný, zcela nahý a dezorientovaný upír..."
    :D
    Co je to za s.ačku OMG?

    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LANC: Hehe. :) Ale u mě to nejde, já jsem fyzická osoba. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Fajn. Jdu hledat Johnovo číslo... těš se na věčnost v plamenech pekelných. :-)
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: A jako historicky první titul nakladatelství And Brokilon vychází ambiciózní česká sci-fi Mráz a hry... :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Viděl jsem oboje a máš pravdu. Já sám zažil něco podobného ještě na starém blogu JFK - naučilo mě to, nastavit určitý limit v míře, v jaké jsem ochoten diskutovat se čtenáři o tom, co napíšu. Smutné, ale zřejmě nezbytné, pokud si nemá člověk pár idioty nechat zhnusit, co ho baví. :-(

    LANC: Odstup, Satane, a nepokoušej mého nakladatele k smrtelným hříchům! Nebo na tebe pošlu Constantina!
    LANC
    LANC --- ---
    ROBERT_PILCH: No bóže... Tak halt Tinu dovydá And Brokilon... ;) :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LANC: Naopak se to obrátilo proti mně. Lidi už nevěří, že to, co nakladatel tvrdí, je pravda. Přeložili si to jako "Leonardo zkrachovalo a Brokilon krachuje s ním". :D
    LANC
    LANC --- ---
    ROBERT_PILCH: To u Leonarda je fakt pytel sraček. Místo toho, aby byli lidi vděčný za snaha a fér jednání na rovinu... Jak se říká, podej prst... :(
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Ještě se podívej na diskusi k tiskovému prohlášení Leonarda a k Zelaznému od Classiku (ale tys je asi nejspíš viděl). Zařekl jsem se, že teď už budu jenom odpovídat na dotazy čtenářů ohledně knih, které vydávám nebo překládám. S tím, že upozorním, že rychlejší a přesnější odpovědi dostanou na Facebooku nebo e-mailem.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Podle mě to na FP dělá úzký okruh kretenů, co systematicky trollují pod několika různými nicky - styl těch příspěvků je moc podobný. A pokud tam nezavedou registrace nebo nějakou formu důslednější kontroly, nebude to lepší, protože tyhle jedince to prostě a jednoduše baví. Proč by tedy měli přestávat? Robertovo rozhodnutí tím píádem chápu a pomalu dospívám ke stejnému - to, co se strhlo pod oběma diskuzemi o Myceliu mi za ten čas na čtení fakt nestojí, a nejsou to jediné případy
    LANC
    LANC --- ---
    ROBERT_PILCH: Jo, já si to taky jen čtu - pokud je to k věci. Ostatně, já tam chodím kvůli textům nad těma diskusema :) Bohužel, vždycky někdo trolla nakrmí... A Kulagin je tím lepším z nich.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LANC: No, já jsem se shodou okolností zrovna dneska rozhodl, že s diskusemi na Fantasyplanet končím. Tohle nemám zapotřebí...
    LANC
    LANC --- ---
    FERRYH: Trochu silná slova, ne? Možná by se na FB mohly důrazněji promazávat diskuse, ale trollingu se imho na netu nezabrání nikdy stoprocentně. A co se týče recenzí, tak ty bych takhle šmahem nezatracoval. Zvlášť teď, co vedení převzal Boris Hokr.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam