• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    BORGDOG: ZOIDBERG: Michael Bronec zas meho zastani Petry zneuzil k vypadu proti me jako "predstaviteli" ebookaru a tedy jeho verejnemu nepriteli cislo 1. :o)

    Nekdy si rikam - mam ja tohle zapotrebi? :)) ze ja sem toho verejne znameho e-vola, co se snazi usmirit tabor autorsko-nakladatelskej s tema ebookarema na sebe vzal a radej nezustal jenom tim beznym tichym ebookarem sosacem co si obcas ukuchti nejakej ten ebook z oldies SF F...
    Vypady podobnych lidi uz jsem si fakt v posedni dobe uzival dost a dost... :O( - vid Borgu :o))
    Ach jo, to mam za to ze se snazim ztupit to ostri nozu mezi e-bookari a literarnimi profiky ... posledni dobou me to vazne leze na nerva. :((( Ze ja blbec! :(
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Mě to přijde jako diskuse o hovno. Jeden jouda ze sebe udělal (v mých očích) debila, že se významně ptá "má tohle zapotřebí" a sám daný plátek čte. A tím bych to asi uzavřel - ještě s přáním, ať má Petra dostatek pohody (ať už díky Blesku nebo Blesku navzdory (ano, kouknul jsem na tu diskusi pod článkem a plně odpovídá profilu čtenářů periodika) a my se tak můžem těšit na další knihy :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Hele, ono se stačí podívat do komentářů k těm článkům na Blesku a je jasný, že tohle cimprlich člověk dělat nemůže :D
    V kombinaci s článkem v Hobuletu, kde mi vyšla celostránková fotka to znamená dost podstatnou změnu statusu. Začali mě poznávat v papírnictví a asi přestanu rozdávat svůj soukromý telefon na potkání :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Tři slova: Ignoruj ty idioty.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    :) K otázce jestli to mám zapotřebí... no mám, no. Taky potřebuju zaplatit složenky, situace jen knižním trhu je smutná a já potřebuju, aby peníze chodily každý měsíc. Není to tím, že jsem "nezaujala dost čtenářů", díky angažmá v dětské literatuře se mých knížek prodává víc, než kdy před tím, ale cokoli v literatuře je věc dlouhodobá...
    A pokud jde o to, že píšu rubriku s Františkou, se jménem a s fotkou... jednak je to věc, za které by spousta mých kolegů dala hodně (píšu i jiné články, magii, o psech, taky už vyšly, ale těch si samozřejmě nikdo nevšimne), a jednak bych v životě nedělala práci, za kterou bych se tak styděla, že bych se k ní nepřihlásila. Na těch úvahách nic špatného není, jsou napsané v úplně stejném duchu jako sloupky do Pevnosti. To, že se odpichují od událostí, které zná i "lid", je jediný rozdíl.

    Navíc je to opravdu hodně zajímavá zkušenost. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    FERRYH: A díky za to zastání. Tohle si nezaslouží...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Bože bože. Co ty lidi nevyplodí... No ale pitomců je všude plno, i na Legii. Nájem je holt třeba zaplatit, a i na rum musí zbýt. Uživit se tady z psaní je těžké, zvláště když tě nepřekládají, a piráti, to už je jen ten poslední hřebíček do rakve. Psát do bulváru podle mě není nic tak hrozného. Něco bych napsal, ale nemohu si vzpomenout, jaké mám heslo na Legii :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    jeden link s odrbavanim petry v ramci jeji "prace" v Blesku:
    Petra Neomillnerová / diskuze --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info/autor/804-petra-neomillnerova/diskuze#zalozka

    Borg se ji statecne zastava a ja take dodal nejake to slovicko... :)) mozna se nekdo chce pripojit? :))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    "Zima jak v prdeli," Torge se nakloní ke krbu a zamyšleně civí do plamenů.
    "V prdeli je teplo, kotě."
    "Tos mi připomněla..."
    "Že máme novou kuchařku," přitiskne Lota záda k teplé stěně krbu. "Když jsou ty svátky..."
    "Nedělá se něco s polenem a jmelím?" Torge se sveze vedle ní. "A s cesmínou... s vejcema, smetanou, muškátovým oříškem...."
    "Jo, to se dělá."
    "A vypadá to jako..."
    Lota se k němu obrátí hlavu. "Jo."
    "No a není jednodušší..."
    "Jo."
    "Když se Uriáš vrátí od máti až v noci...."
    "Jo."
    "Ale stejně můžeme říct kuchařce, aby to zkusila udělat, kotě. Možná to bude chutnat líp..."
    Oheň v krbu hřeje a kožešina před ním je je dost velká, dost velká na dlouho tmavou noc.

    Užijte si krásný zimní svátek podle své chuti, moji milí Tam, kde je teplo a kde jsou přátelé....
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    Hororová, ale pěkná.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Chotěboř hororová.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    uvidim ... to by ale pri tve bezne velikosti knizek v serii tam byly jen dve a pul jednohubky? nebo to bude tlustejsi dil? :)) pak bych se mozna na tlustou jednohubkovou misu dal ukecat :))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    FERRYH: To ti nebudou stačit stostránkové příběhy?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ALRAUNE: hmm a to ses musela unavit nemlich zrovna u Loty? :((( vis ze jednohubky nesnasim (je jedno jestli jim rikas novely nebo povidky) a Lotu mam rad... ach jo... zas jedna serie pro me zkazena... :O(( ...
    Klido si mohla "zkazit" jednohubkovanim Moiru! :))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Až to začne být vidět, tak bude pozdě. Doufám, že na Moire to vidět nebude :D I když je zas trochu jiná...
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Popravdě, ani se nedivím. Na rozdíl od Zaklínače to ale z pohledu čtenáře není ani vidět :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já už jsem z románů strašně unavená, hlavně z těch sérií.
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    ALRAUNE: Jóoo.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Já jsem tedy rád, že to budou novely, kratší věci ti jdou líp, než romány.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam