• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých

    Teď, když už popel vychladl, otevíráme starou knihu. Na stránkách ztuhlých špínou je zapsán příběh Padlých, příběh vyčerpané říše, slova, jež nezahřejí. Oheň uhasl, jeho záře i jiskry života jsou jen vzpomínkami.

    ***UŽITEČNÉ ODKAZY***
    MalazPedie, Malazan Wiki, Malazan Empire, Malazan Reread of the Fallen, Life as a Human - Steven Erikson, Ceska stranka o malazu, Fantasy mapy, Malazska Rise

    ***ČEKÁME NA***

    spoiler zapište takto: <table><tr><td bgcolor="#000000"><font color="#ffffff" size="2"><b>spoiler:</b> ( #ceho_se_spoiler_tyka# ) </font> <font size="2" color="#000000"> #zde_vlozte_spoiler# </font></td></tr></table>
    rozbalit záhlaví
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Ten je obrněný? :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: leda to koupit pak draz v luxoru :))
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: No však ta v pondělí skončí.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak v pondeli koupim :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já musím s útokem počkat až do skončení soutěže v Ikarii. :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Doufám, že ten útok nepovedou Moranthskou municí, to už bys pak asi moc neuspěla. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: vzhledem k tomu, ze je to uz za 21 dni, tak myslim, ze je to nadseni a radost opravnene :)) beztak me tedka cekaj zapocty, zkousky, programovani her a podobny nesmysly, ze toho volnyho casu ani moc nebude....a utece to :)) a zbytek ctenaru tohoto auditka muze vzit aspon ten kram uz v pondeli utokem ;)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Aha. Mě to překvapilo, když vidím, s jakým nadšením to vydání ohlašuješ. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: jelikoz jsem tedka uplne totalne bez penez a prace, tak asi budu muset :)
    a jeste docitam Cernou legii...
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: To s tím budeš čekat na Vánoce? :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Podle stranek eshopu je uz na sklade! :)
    Talpress - Produkt [371-prach-snu]
    http://www.talpress.cz/shop/produkt/371-prach-snu.html?katID=12

    (a co jsem se docetla na FB, tak od vcerejska)
    to budou krasne vanoce!!!
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak termin 9. v cestine byl 30. listopadu, takze by tady mohla bejt kazdou chvili
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: tak tohle jsem ani neznala :) prihodim to tam, kdyby se to nahodou chtelo treba jeste nekdy rozjet
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: O zajímavých nevím. Z těch nezajímavých existuje už pár let mrtvý fanouškovský web http://malazskarise.cz/, na tamním fóru jsem před pár měsíci dokonce i potkala dalšího návštěvníka. :)

    Ale to fakt asi nikoho zajímat nebude, tak jen pro úplnost.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Pokud kdokoliv z vas objevi jeste nejake zajimave odkazy, rada je tam pridam :))
    TOMKETTOM
    TOMKETTOM --- ---
    HITOMI: šikulka :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    zahlavi + nastenka aktualizovana :)
    TOMKETTOM
    TOMKETTOM --- ---
    CLAUDE: dík moc ;)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    SID311: Já...áááále, já už jsem se na téma překladu nanadával dost... Můžeš se zeptat překladatelky, ID Hator myslím:)
    IDLE
    IDLE --- ---
    SID311: Vidíš, to mě nenapadlo, na tom něco je, i když zrovna nápadné to není. :)
    SID311
    SID311 --- ---
    IDLE: U Nightchill/Tumava jsem schopen najít určitou souvislost (Tma nebo Tmavá, což je příbuzné s nocí, když už ne s chladem), ale co má Besana společného s potrhanou plachtou, to fakt netuším (a googloval jsem, jestli to nemohl být třeba nějaký mě neznámý námořní termín).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam