LAMIA: ok s radostí, mám kamaráda který je zdravotník a problematice očkování už věnoval x set hodin, takže zdrojů je dosti...
tedy téme Očkování - Změny diagnóz:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lékaři na celém světě jsou konfrontováni s případy dětí, které se nakazily nemocemi, proti kterým byly očkovány. Než aby udělali správnou diagnózu, raději dávají nemocem nové názvy.
Aby se zakryly nedostatky polio vakcíny, zavedl se nový název nemoci
Mnoho zdravotníků a vědců věří, že aby se udržel dojem, že nemoci byly vymýceny, jsou prostě jen přejmenovány za účelem zakrytí skutečnosti, že vakcíny selhávají. Podle stránky whale.to[5] Greg Beatie píše:
„Zdravotní úřady přesvědčily Číňany, aby přejmenovali mnoho jejich případů polio na syndrom Guillaine Barré (GBS). Studie zjistila, že nová nemoc (čínský paralytický syndrom) a GBS byly ve skutečnosti polio. Po masovém očkování v roce 1971 klesal počet hlášených případů polio, ale GBS vzrostl 10 krát… Během eradikace polio vedené WHO v obou Amerikách, se vyskytlo 930 případů paralýzy, všechny se nazývaly polio. O pět let později, na konci kampaně se vyskytovalo zhruba 2000 případů paralýzy, ale jen 6 z nich neslo název polio. Množství paralýz se zdvojnásobilo, ale definice nemoci se změnila tak drasticky, že prakticky žádný z těch případů nebyl veden jako polio.“
Zdá se, že Čína nebyla jedinou zemí, která přijala tuto filosofii. Anla a kol. popisuje, že v Turecku se okamžitě po očkování proti polio objevily děti s diagnózou GBS. V článku publikovaném v Neurology India (6) Anla uvádí, že pět dětí onemocnělo GBS po národní očkovací kampani orální vakcínou proti polio, která měla tuto nemoc v Turecku eradikovat.
Je překvapivé, že syndrom Guillain-Barré není jediná nová diagnóza, kterou dostanou pacienti, u kterých propukne polio po očkování. Beddow Bayly, autor knihy „The Case against Vaccination“[7] napsal:
„Po zahájení očkování byly mnohem častěji hlášeny případy aseptické meningitidy jako samostatné nemoci, odlišné od polio, ale před zahájením očkování se takové případy počítaly mezi polio. Ministerstvo zdravotnictví připustilo, že očkovací status pacienta je hlavním faktorem při určování diagnózy. Pokud osoba očkovaná proti polio tuto nemoc dostane, nemoc je prostě vedena pod jiným názvem.“
To vede k otázce: je polio jedinou nemocí, u které došlo k náhlé změně názvu? Bohužel odpovědí na tuto otázku je jednoznačné NE!, protože i u jiných nemocí došlo k náhlé změně názvu.
Upgrade černého kašle
Černý kašel byl také přejmenován. Opakovaně bylo hlášeno, že se černý kašel vyskytl u plně očkovaných dětí. Jedna zpráva dokonce plně přiznává selhání očkování. Natural News uvádí:[10]
„Nový výzkum, o kterém referoval Reuters, ukazuje, že epidemie černého kašle propukají VÍCE mezi očkovanými dětmi než neočkovanými. Toto tvrzení je založeno na studii vedené Dr. Davidem Wittem, specialistou na infekční nemoci v Kaiser Permanente Medical Center v San Rafael v Kalifornii.“
Lékaři to vědí po dlouhou dobu a bude ještě víc případů, než si dovedeme představit. Ukazuje se, že lékaři diagnostikovali černý kašel jako krup!
Dr. Viera Scheibner uvádí:
„V Journal of Infectious Diseases v roce 1994 je studie s názvem „Incidence bakteriologicky potvrzené pertuse v závislosti na věku v letech 1981 až 1991 – desetileté sledování“.[11] Většina případů nastala v nejzranitelnější skupině do jednoho roku věku u nejvíce očkovaných dětí. Nejvíce případů nastalo ve věku do 4 měsíců. Vakcína způsobuje černý kašel. Mnoho dětí dostalo černý kašel z vakcíny, ale když jsou očkovány, nemoc je diagnostikována jako „krup“.“
Bronwyn Hancock Vaccine Information Service souhlasí:[12]
„Diagnostická kritéria, kterými se lékaři mají řídit, byla po zahájení očkování doplněna „nebyl/a očkován/a“. Dokonce i bez těchto písemných doporučení, jsou lékaři učeni, že vakcíny jsou účinné. Důsledkem je, že když lékaři vidí dítě s nemocí, proti které bylo očkováno, mají tendenci dojít k závěru, že jeho nemoc musí být něco jiného a nemoc pak není hlášena.
Například černý kašel se nazývá „krup“, když se objeví u očkovaného dítěte, záškrt dostane název „epiglotitis“ nebo jako v tomto případě, který byl popsán v knize Wendy Lydall „Raising a Vaccine Free Child“ (2005, str. 68):„Její teta pečovala o případy záškrtu během 50. let 20. století ve Velké Británii a říkala, že její neteř měla typické symptomy záškrtu. Dítě bylo převezeno helikoptérou do velké nemocnice v Aucklandu a bakteriologicky byl potvrzen záškrt. Když ale lékaři zjistili, že dítě bylo plně očkováno, jeden z nich řekl matce: „pak to nemůže být záškrt“. Změnili diagnózu na bakteriální tracheitis.“
Tak se učení lékařů, že očkování snížilo počet „hlášených“ případů nemoci, stává sebenaplňujícím se proroctvím, bez ohledu na to, kolik případů se ve skutečnosti vyskytuje.“
Zdroj:
http://www.slobodavockovani.sk/news/kdyz-vakciny-neucinkuji-doktori-prejmenuji-nemoci/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dále s tímto související jsem vyhledal data ze SZÚ ČR ohledně Pertuse. A ty grafy jsou k účinosti očkování nic neříkající, spíše naopak to celé zpochybňují.
http://www.szu.cz/uploads/documents/CeM/Zpravy_EM/20_2011/01_leden/027_pertuse.pdf
Viz graf 1a - i v snad dnes už 100% proočkovanosti populace rapidně stoupá výskyt Pertuse.
graf 8 - na pertusi je naprosto minimální úmrtí. od roku 1983 až do 2010 je to cca 6 lidí. Od roku 1964 - 2010 asi 22 lidí.
Z 662 hlášených onemocnění bylo provedeno pouze 48 kultivačních vyšetření, z toho 28 pozitivních s nálezem B. pertussis, zbylých 20 kultivací nepotvrdilo přítomnost B. pertussis
V datech o úmrtích na pertusi dochází k drobným diskrepancím, které jsou způsobené mj. zejména historickými změnami ve způsobu hlášení a určováním primární příčiny úmrtí, která ne vždy respektuje základní onemocnění. (Taková změna samozřejmě ovlivní procento úmrtnosti na toto onemocnění. Jak pak někdo může na základě tohoto dokumentu tvrdit že očkování snížilo procento úmrtí? Nejde to s toho nijak potvrdit pokud zde není ani uvedené datum kdy ke změně způsobu hlášení dochází. Takže je jesné že když se změní podmínky hlášení, bude se měnit i graf.) - tento text se nachází vedle grafu 4.