• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: tak zkusim na toto téma udělat anketu, nevadilo by mi to páč pan zakladatel se nám tu o to moc nestará
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    SIMEC: hele a nechce ti správce to správcovství předat? jestli to teda de :D
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    KAROLANDA: zrovna original má dost tvrdé prkno, na pushing a diky truckům neni moc stabilní...
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    KAROLANDA: já taky chtěla něco na poklidnou jízdu na začátek a pintail mi teda nevyhovoval...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: žádnej na popisky se vyser.) když už tak se drž popisu na ofiko stránkách výrobce prkna...
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    chm trochu nerozumim popiskum nekterych US webu. Jaky je rozdil mezi Transportation a Commuting prosim?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    CZUPA: udělal jsem ten uživ seznam ale nejdou do toho dát obrázky, jen text..takže na nic..takže bych asi navrhoval zůstat u toho že se tam budou dávat jen prkna a manuály tak nějak a manuály se čas od času snadno hodí navrch
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    kouknete vsichni na http://thelongboardstore.com/ je to az podezrele levny :) a muzem se kdyztak podelit o postovny, to je do evropy drahy
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: super, pěkná sjezdová mašina, co že s tim jezdíš? fakt že dh?:) ještě by nebylo špatný vyfotit tam fakt čistě to tvý prkno tak jak ho máš, co říkáš?:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: přijdeš na nástěnku, vlevo je přidat tak dáš text .. fotku vložíš pomocí html postup je (nemůžu ten html tag napsat tak jak má bejt aby se tu zobrazil v podobě textu, nebo nevim jak na to.) takže udělá špičatou závorku, za ní napíše img src="link na obrázek" a zase hranatou závorkou to zavřeš ... a pak normálně píšeš .. tučný písmo uděláš taky pomocí html značek
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    CZUPA: nevim taky zkušeností s nyxem nemám tolik nástěnka v e.d.c. např. vypadá trochu jinak, tuhle udělal zakladatel na mou žádost po celkem dlouhý době a vypadá tak jak vypadá, koukám že ani práv moc neni např v tom edc má každej právo zasahovat do čehokoliv včetně do příspěvků jiných..ale myslim že bordel tam nebude, když tam každej bude dávat jen svý prkna + manuály se můžou čas odčasu prostě hodit nahoru..jde to všechno editovat..ale jestli tě napadá něco lepšího, poraď nebo napiš zakladateli
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    SIMEC: jsem jeste v praci, nahodim z domu...hele a neudelame na te nastence bordel? Nemam moc z administraci klubu na nyxu zkusenost, ale nemelo by se tam vlozit modul "Uživatelský seznam"? (vlevo v menu)

    tak si myslim kazdy muze prehledne nasypat svoje prkno/a a bude ORDNUNG! :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: já už začal, ale na nástěnce.) tady se to ztratí
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    BECKOU: každýmu se musí z vejšky blbě pushovat nohu ohybáš pořád o tu stejnou vzdálenost, nebo ne?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    KAROLANDA: já se taky ztrácim protože si nemůžu vybavit co jsou to hybridní prkna.) jako znám třeba prkno který se dá nastavit pro potřeby pushingu či pumpingu nastavením úhlu pozice trucků, to je takovej hybrid, ale jinak nevim.) no jak jsem napsal, mrkni na ty tři prkna co jsem uvedl, klasickej rovnej pintail s top-mount trucky nebude nikdy blíž u země..ty co jsem uvedl vychází tvarem z pintailu, ale maj aspoň trochu concave takže na tom líp drží nohy a jsou samo. blíž u země... nejvíc bych se přimlouval asi za toho landyacht battle axe pro tebe...
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    me se tyhle klasicky tvary libej nejvic, ale zase zena ma tenhle pintail a stezuje si, ze jak je mala tak se ji z ty vejsky blbe pushuje, musis holt zvolit kompromis mezi krasou a funkcnosti :)
    KAROLANDA
    KAROLANDA --- ---
    Ale možná se mylim. Jak říkám, ztrácím se v te halde informací. Nechci vyhodit par tisíc oknem.
    KAROLANDA
    KAROLANDA --- ---
    To sem se špatně vyjádřila. Mela sem na mysli tvarem. Ne ze hybridní sou u země blíž. No líbí se mi pintail tvarem (třebas original pintail 40). Ale laka me něco bliz k zemi, co bude stabilní a neurvu si na delší trase klouby.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    KAROLANDA: jak hybridní blíž k zemi? že je prkno drop-thru nebo dropnutý nebo obojí neznamená že je hybridní .))) na pintailu se víc nadřeš jak při jízdě vpřed tak v momentech kdy budeš potřebovat zastavit, to jsou holý fakta daný technickými parametry pintailů...jestli se ti pintail líbí tvarem, mrkni na drop-thru "pintaily" jako lush generator, sayshun crisis, nebo landyachtz battle axe, s těma už jde pushing footbraking i sliding výrazně líp, jednoduše řečeno jsou funkčnější
    KAROLANDA
    KAROLANDA --- ---
    Mne osobně je prostě líto vyhodit par tisíc za něco co neni žádná kvalita a jen proto, ze sem tomu do začátku nevěnovala dobrou pozornost. Prave si nejsem zcela jista jestli teda nějaký pintail nebo nějakou hybridní blíž k zemi..
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    BECKOU: nehanim nic dá se jezdit na překližce proč ne a vyjde to nejlevnějc:)

    VŠEM: začněte už sypat ty prkna na nástěnku, ksakru:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam