• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SIMEC: tak sorry teď jsem tam sestavil nějakej komplet a asi to vyjde spíš okolo 6..ale i tak je to za ty prachy naprostej mazec
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    KAROLANDA: když to vemeš komplet tak pravděpodobně nějakou kačku ušetříš, nehledě na to že většinou aspoň kolečka je možné po domluvě vyměnit za jiná, kdyby se ti nelíbila ta, co se nabízí..někde mají i konfigurátor, např na shredru,.. ale hele, jestli ti můžu doporučit, tenhle http://nelsonlongboards.com/cyclone.html Nelson Cyclone je naprostá, naprostá bomba, nohy v tom drží skoro jak na snowboardu:D sestavíš si ho tam v konfigurátoru k obrazu svému, a jak jsem to tam tak pozoroval, tak s poštou i všemi poplatky bys snad neměla jít moc za těch 5..
    KAROLANDA
    KAROLANDA --- ---
    Tak po delším zkoumání jsem se rozhodla spise pro nejkaou freeride desku. A ted nevím jestli mam jit do konpletu nebo sestavit. Rada bych něco okolo 5 ti tisic..
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: správce je "majitel" ikonky (když na ní najedeš, zobrazí se ti jméno) nalevo od pole, do kterýho píšeš příspěvky
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    SIMEC: ani nevím kdo správce je, ale je pravde ze se tady tomu moc nevěnuje :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    tak odteď se můžete vyjádřit na nástěnce v anketě k tomu, jestli si myslíte, že bych tady tomu měl správcovat (jestli ten správce předat jde, jakože bych se divil, kdyby nešlo.)
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    longboard teorie 101 - krasne popsane podle me (nástěnku chci za zenu?)



    Board Guide


    Truck Guide


    Bushing Guide


    Wheel Guide

    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: tak zkusim na toto téma udělat anketu, nevadilo by mi to páč pan zakladatel se nám tu o to moc nestará
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    SIMEC: hele a nechce ti správce to správcovství předat? jestli to teda de :D
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    KAROLANDA: zrovna original má dost tvrdé prkno, na pushing a diky truckům neni moc stabilní...
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    KAROLANDA: já taky chtěla něco na poklidnou jízdu na začátek a pintail mi teda nevyhovoval...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: žádnej na popisky se vyser.) když už tak se drž popisu na ofiko stránkách výrobce prkna...
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    chm trochu nerozumim popiskum nekterych US webu. Jaky je rozdil mezi Transportation a Commuting prosim?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    CZUPA: udělal jsem ten uživ seznam ale nejdou do toho dát obrázky, jen text..takže na nic..takže bych asi navrhoval zůstat u toho že se tam budou dávat jen prkna a manuály tak nějak a manuály se čas od času snadno hodí navrch
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    kouknete vsichni na http://thelongboardstore.com/ je to az podezrele levny :) a muzem se kdyztak podelit o postovny, to je do evropy drahy
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: super, pěkná sjezdová mašina, co že s tim jezdíš? fakt že dh?:) ještě by nebylo špatný vyfotit tam fakt čistě to tvý prkno tak jak ho máš, co říkáš?:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: přijdeš na nástěnku, vlevo je přidat tak dáš text .. fotku vložíš pomocí html postup je (nemůžu ten html tag napsat tak jak má bejt aby se tu zobrazil v podobě textu, nebo nevim jak na to.) takže udělá špičatou závorku, za ní napíše img src="link na obrázek" a zase hranatou závorkou to zavřeš ... a pak normálně píšeš .. tučný písmo uděláš taky pomocí html značek
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    CZUPA: nevim taky zkušeností s nyxem nemám tolik nástěnka v e.d.c. např. vypadá trochu jinak, tuhle udělal zakladatel na mou žádost po celkem dlouhý době a vypadá tak jak vypadá, koukám že ani práv moc neni např v tom edc má každej právo zasahovat do čehokoliv včetně do příspěvků jiných..ale myslim že bordel tam nebude, když tam každej bude dávat jen svý prkna + manuály se můžou čas odčasu prostě hodit nahoru..jde to všechno editovat..ale jestli tě napadá něco lepšího, poraď nebo napiš zakladateli
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    SIMEC: jsem jeste v praci, nahodim z domu...hele a neudelame na te nastence bordel? Nemam moc z administraci klubu na nyxu zkusenost, ale nemelo by se tam vlozit modul "Uživatelský seznam"? (vlevo v menu)

    tak si myslim kazdy muze prehledne nasypat svoje prkno/a a bude ORDNUNG! :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: já už začal, ale na nástěnce.) tady se to ztratí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam