• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: 86a atd už jsou hodně tvrdý kola..jestli chceš, aby ti takhle tvdý kola moc neustřelovali v nějakým hard carvingu, proč nezkusit firebally incenda? (jsou to teda 87a)
    HEROLD
    HEROLD --- ---
    ZRIZENEC: ted jsem narazil na fb, nicmene zadnej link u to ho nebyl uveden:
    2. LONGBOARD SALON CZ SOBOTA- 25. KVĚTNA 2013 v Praze

    Místo velká TĚLOCVIČNA SOKOL VINOHRADY v Riegrových sadech –
    Polská 1, 120 00 Praha-2 od 10ti * do 18.00 ti hodin odpoledne -

    v 17.15 hodin vyvrcholí 2. LONGBOARD SALON CZ MEGA TOMBOLOU

    večer cca od 19ti hodin bude následovat LONGBOARD MEETING s promítáním LNB-videíí

    o nedělním poledním "LNB*CITY-RIDE" budeme informovat průběžně
    ESY
    ESY --- ---
    premejslim ze na tuhle sezonu prezuju na neaky tvrdsi kola.. Minulej rok jsem zacal a jezdil jsem s battle axem na 70mm 78a.. premejslim ze bych sel do neakejch 86a prevazne na push a mestskej carving. Rad bych se naucil slidy tak premejslim.. Neake rady jaky kola koupit ?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: Jedu v pondělí v 10:00 z Lipna :) Postup pak bude lze sledovat zde: http://www.facebook.com/events/283537761769769/?ref=ts&fref=ts
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Co ten Simec? Už vyrazil?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DO_ME_NICK_A: mně zas několik věcí prošlo, ale taky ne všechny. je to tom, jak moc se snaží celník co má směnu. každopádně přibalit to někomu do báglu je jistota.
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    MAFIRE: Oni to casto rozbalujou co tam je a taky podle toho kolik to stoji na kolik je to pojistene a atd...pac to doporucene je lepsi pojistit... No a na tom zaklade oni mrchy celnický to kontrolujou. Ale nekdo tady nekdy psal ze dela na celnici.. bylo by dobre ho najit
    ESY
    ESY --- ---
    celnici fungujou vsude stejne. To jestli neco chytnou nebo ne zalezi na jejich nalade..
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    DO_ME_NICK_A: no ja slysel ze ten darek funguje ale obcas to prokouknou celnici..
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    AUDIAC: No s tim, že ti to pošle jako dárek to nefunguje. Kamarádka mi posilala z AUS Uggy a i kdyz jsem mela podepsany oscenovany dopis s jejima iniciálema a podpisem neprošlo to a clo jsem platila. Je lepší spíš přes někoho kdo tam pojede at ti doveze osobne. Max zaplatis za nadvahu... No hodne zdaru...
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    tohle je geniální

    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    AUDIAC: dekuji velice !
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MAFIRE: je to jako s čímkoli jiným. pokud přesáhneš určitou částku, do který je dovoz osvobozenej od cla a dph (ted nevim přesně, jestli je to 22€ u dph a 150€ clo nebo tak nějak), tak platíš podle platný sazby, takže když si koupíš desku za 100$, tak si připočti 21$ na dph...

    nicméně se to dá ochcat v případě, že máš někoho známýho ve státech. on to koupí na sebe a pošle ti to jako dárek, tak se to obvykle dá obejít. nebo pokud tam je dočasně, tak si to přibalí do kufru cestou zpátky.

    ale pokud kupuješ zboží v rámci EU, tak se to na to nevztahuje, tj. když to najdeš např. na britskym ebay/eshopu, tak to máš jen za poštovní známku.
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Hak je to prosim s posilanim desek z ameriky.. Co dalsiho zaplatim
    vedle postovneho.. ? Dekuji
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    CHORBON: tak to čoveče netušim jestli v čr někdo vůbec na skladě má! zkus napsat maily do eshopů.. jinak na sickboards.nl to najdeš ale pošta free je až od 200E takže bys musel vzít za víc příp. zaplatit nemalý poštovný
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    SIMEC: jj mam to pro dceru a je ji 6 takze vazi urcite do 20kg
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    ZRIZENEC: diky za palce, ale ja bych potreboval vedet jestli tenhle datum plati, to fakt nikdo netusite? na clba pisou zase ze je 4.5.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    CHORBON: a jak moc měkký sháníš? RipTide dělá i 60A, to musí bejt pro 20 kilový děti :D
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    zdar potrebuju nekde koupit co nejmekci silentbloky(bushingy) nevite kde a jaky, jsem z liberce nebo jestli se nekomu valej doma a koupili jste si tvrdsi tak dejte vedet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam