• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: oka,dik. Kazdopadne stastnou cestu.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    A je to tady! Za hoďku a půl vyrážím na svůj 1000 miles trip Na longboardu kolem ČR. Postup můžete sledovat zde: http://www.facebook.com/events/283537761769769/?fref=ts


    ESY: doporučuju zkusit ty firebally a sice díky zkosení hran takovým stylem, že jak se v čase sjížďějí, zároveň se tím zvětšuje jejich šířka a nemění se tudíž tak moc jízdní vlastnosti.. ale samo i s jinejma kolama užiješ kotel srandy, vč. otangů :) je to spotřebák a chce to ozkoušet co ti sedne
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: ok tak jsem koukal a ty firabally vypadaj fajn, jeste me padlo oko na klasiku orangatang 70/83a ..takze ted se rozhodnout co z toho vybrat..
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: ok supr, dik moc.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: No nee počkej! Psal jsi že se poohlížíš po tvrdších..těch 86+ jsou to nejtvrdší.. 80 jsou takovej ten průměr a rozdíl vůči tvým 78 tolik nepoznáš! Jestli chceš zkusit tvrdší a poznat rozdíl tak zkus klasiku osvědčených 84a .. klidně ty firebally v 84a, jezdil jsem je a super! Slidy na nich jdou víc než dobře, kárv na nich taky jde.. Ty 87čky už by asi ulítávali páč i 84ky nebylo problém v hardcarvu nechtěně urvat..
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: tak bych to videl spis na neakej kompromis :] takze rikas ze kolem 80 budou lepsi?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: 86a atd už jsou hodně tvrdý kola..jestli chceš, aby ti takhle tvdý kola moc neustřelovali v nějakým hard carvingu, proč nezkusit firebally incenda? (jsou to teda 87a)
    HEROLD
    HEROLD --- ---
    ZRIZENEC: ted jsem narazil na fb, nicmene zadnej link u to ho nebyl uveden:
    2. LONGBOARD SALON CZ SOBOTA- 25. KVĚTNA 2013 v Praze

    Místo velká TĚLOCVIČNA SOKOL VINOHRADY v Riegrových sadech –
    Polská 1, 120 00 Praha-2 od 10ti * do 18.00 ti hodin odpoledne -

    v 17.15 hodin vyvrcholí 2. LONGBOARD SALON CZ MEGA TOMBOLOU

    večer cca od 19ti hodin bude následovat LONGBOARD MEETING s promítáním LNB-videíí

    o nedělním poledním "LNB*CITY-RIDE" budeme informovat průběžně
    ESY
    ESY --- ---
    premejslim ze na tuhle sezonu prezuju na neaky tvrdsi kola.. Minulej rok jsem zacal a jezdil jsem s battle axem na 70mm 78a.. premejslim ze bych sel do neakejch 86a prevazne na push a mestskej carving. Rad bych se naucil slidy tak premejslim.. Neake rady jaky kola koupit ?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: Jedu v pondělí v 10:00 z Lipna :) Postup pak bude lze sledovat zde: http://www.facebook.com/events/283537761769769/?ref=ts&fref=ts
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Co ten Simec? Už vyrazil?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DO_ME_NICK_A: mně zas několik věcí prošlo, ale taky ne všechny. je to tom, jak moc se snaží celník co má směnu. každopádně přibalit to někomu do báglu je jistota.
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    MAFIRE: Oni to casto rozbalujou co tam je a taky podle toho kolik to stoji na kolik je to pojistene a atd...pac to doporucene je lepsi pojistit... No a na tom zaklade oni mrchy celnický to kontrolujou. Ale nekdo tady nekdy psal ze dela na celnici.. bylo by dobre ho najit
    ESY
    ESY --- ---
    celnici fungujou vsude stejne. To jestli neco chytnou nebo ne zalezi na jejich nalade..
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    DO_ME_NICK_A: no ja slysel ze ten darek funguje ale obcas to prokouknou celnici..
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    AUDIAC: No s tim, že ti to pošle jako dárek to nefunguje. Kamarádka mi posilala z AUS Uggy a i kdyz jsem mela podepsany oscenovany dopis s jejima iniciálema a podpisem neprošlo to a clo jsem platila. Je lepší spíš přes někoho kdo tam pojede at ti doveze osobne. Max zaplatis za nadvahu... No hodne zdaru...
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    tohle je geniální

    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    AUDIAC: dekuji velice !
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MAFIRE: je to jako s čímkoli jiným. pokud přesáhneš určitou částku, do který je dovoz osvobozenej od cla a dph (ted nevim přesně, jestli je to 22€ u dph a 150€ clo nebo tak nějak), tak platíš podle platný sazby, takže když si koupíš desku za 100$, tak si připočti 21$ na dph...

    nicméně se to dá ochcat v případě, že máš někoho známýho ve státech. on to koupí na sebe a pošle ti to jako dárek, tak se to obvykle dá obejít. nebo pokud tam je dočasně, tak si to přibalí do kufru cestou zpátky.

    ale pokud kupuješ zboží v rámci EU, tak se to na to nevztahuje, tj. když to najdeš např. na britskym ebay/eshopu, tak to máš jen za poštovní známku.
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Hak je to prosim s posilanim desek z ameriky.. Co dalsiho zaplatim
    vedle postovneho.. ? Dekuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam