• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIMADriving in heels - klub pro ženské za volantem
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nevím, jestli mě to uráží, spíš je to k hovnu. Všichni chtějí parkovat u vchodu, takže tam taky všichni zaparkují, ať už jsou ženy, nebo ne. Dopravní značka to není, takže eexistuje vymahatelnost. Mmch, podle toho, co tam píšou, ta místa nejsou širší, jsou to prostě ta místa, kde dneska většinou parkujou zaměstnanci marketu, protože přijedou první :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    VYWERN: Takový místa už jsou a jsou unisex. Jsou širší, označené ikonou s rodinkou, tohle je zas něco jinýho :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TIMA: Uráží mě to. Asi si půjčím něco velkého a špinavého (třeba Tatru 1203 nebo multikáru) a půjdu tam s tím zaparkovat.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TIMA: by me zajimalo, kolik zen je prepadenou u mekace :) Nechapal bych to ani pro zeny tehotne. Protoze chlapi s deckama jezdi taky a taky musi resit, kde rozlozim kocarek, jak v tom uzkem prostoru posadim dite do autosedacky apod, tzn mista bych oznacil spise jako mista pro auta s malym ditetem nebo tak neco a ne jen omezil na zeny.
    TIMA
    TIMA --- ---
    Už už jsem vybuchla spravedlivým hněvem, než jsem si přečetla, že je to kvůli bezpečnosti. No, stejně se mi to moc nezdá...

    V Česku jsou nová, speciálně označená parkovací místa pro ženy – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/zena/285563-v-cesku-jsou-nova-specialne-oznacena-parkovaci-mista-pro-zeny.html
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: v kramflecich jde ridit dobre, ale desne se tim nici, pokud budes mit nejake fakt pekne boty tak se z nich radsi na rizeni prezouvej :) ja si takhle znicila krasny jehly do prace, tak se opiras o patu a mackas pedaly, podpatek dostane kour a ulomi se
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MADIETTA: nejsme teda gej, ale vím, co to je klínek ;) (každopádně díky za vysvětlivku) (mimochodem se mi to na rozdíl od klasických jehel strašlivě ekluje, ale to sem nepatří)

    CORNELA: jak? tou nepřirozenou pákou, nebo jen jako povrchově?

    BTW docela by mně zajímalo, proč se podpatky počítaj na centimetry, protože 8cm podpatek u boty velikosti 35 bude něco jiného, než 8cm u boty velikosti 42 (daleko menší úhel)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    CORNELA: Mě oťukávaj taky, ale jen zepředu :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MUADDIB: Nejlíp se mi řídí v botách na klínu.*

    * pro muže: klín = celobotový podpatek, postupně se od špičky k patě zvyšující.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MAR_TINA: Taky jsem se bála, ale nerozjel se :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALRAUNE: to bych se bála, že to je past a že se na mě rozjede :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MAR_TINA: Nojo, copak na Miladě :) Mimochodem, dneska mi dala přednost tramvaj. Opravdu, normálně zastavila pustila mě při odbočování doleva. To se mi ještě nikdy nestalo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám pocit, že to byla Alraune, kdo si stěžoval na oťukané auto kvůli parkování v Holešovicích?

    Každopádně sem ten náklaďák* tuhle cpala do mezírky na Miladě Horákové a dávala sem si dvojitý pozor, při vědomí, že já mám kouli a to za mnou je nově a draze vypadající BMW a možná mě zrovna někdo vidí :D

    *mám sice jen peugeot partner, ale v techničáku je psáno nákladní auto :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    do 6cm jsou podpatky pohodlnější než pohory. U dobrých bot mi 10 cm nevadí, ale 12 už je pro mě dost, to tak na přejetí pár km. (Ale gumáky jsou horší, ty se smekají:D.)

    Ovšem pokud jsem unavená po celém dni, ráda se přezuju do nízkých měkkých bot a domů dojedu tak.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    moje žena řídí v podpatcích docela často a prej jí to vůbec nevadí, nebo spíše naopak...

    asi to budu muset taky vyzkoušet... :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Dnes si jedu po krytem parkovisti a ejhle mlada slecna proti me v jednosmerce :D no tak jsme v klidu pokecali z okynka do okynka, vzali to s humorem, couvla a jelo se dal :) joo, kdyby tak v pohode slo resit vsechno :)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    GIO: řídím úplně ve vsem v čem chodím, často nosím podpatky, necítím rozdíl - asi jsem už zvyklá.

    blbě se mi řídí v čemkoliv bez paty, kdy mi noha sklouzává z boty (zabky, pantofle atp)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    CORNELA: Bez koule neřeším, s koulí musím být na zadek něžná :)
    GIO
    GIO --- ---
    jj s automatem to j ejedno, pravda.

    v lete mivam prezuvky v aute bezne,a le ted jsem si poridila takove "tezke boty" s asi to zavedu i v zime, valenky pod sedadlem...
    TIMA
    TIMA --- ---
    GIO: Když mám hodně zabijácký, beru si do auta přezutí. Ale jenom když musím kvedlat, s automatem je to jedno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam