NACITALKA: Presne...ja uplne zirala, v cem byli schopni zit lidi v nasem cinzaku. Taky nas rekonstrukce kazdyho bytu stoji peknou palbu. Plynova trubka krz dreveny futra, baterie v kuchyni vyvedena z vykotlany diry v cihlach, zamaskovany papundeklovym tercem, stopy po odpadkovym kosi ve forme metrovyho zapatlanyho fleku na zdi, plisen, nacerno roztahana elektrina a plyn, polystyren v rozvodovy skrini, plynovy trubky krz komin, ve sklepe a svetlikach asi deset tun odpadku - na co popelnice, zejo (pry potkani behali az do tretiho patra) atd. atd. Tata, kdyz to videl, rikal s vytrestenyma ocima, ze se divi, ze nam ted dum nevybuchl. Nastesti uz jsou vsichni pryc. Jen teda kazdy byt opravujeme od A do Z.