• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    IORETH
    IORETH --- ---
    HARALD: u mě je volno výhoda.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Já ještě nezahlasoval, protože vím akorát, že tenhle pátek nemůžu. Proti Tancovacčce to taky dávat nebudu, všichni budeme přece tancovat. Takže 20. Nebo 27. Vadilo by, že je volno?
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Jo to mi připomíná, že jsem zjistil, že tenhle pátek nemůžu. Tak aby byla korekce k anketě.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Tak co teda s datem? Bude to tenhle týden? Já bych byla ráda :)
    Jinak mi došlo, že jsem blbá a 13. 6. ani omylem nemůžu, protože je Tancovačka, tak jenom i připomínám, že 13. 6. je tancovačka. (mně to nedošlo, protože jak Kotlíky bývají ve čtvrtek a tancovačka v sobotu, tak jsem neviděla možnost, že by se to krylo)
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Radůza teď nebude. Teď bych dal velký zpěvník, příšte anglický večer, pak až další témata.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    takže hlasovat budu.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    HARALD: mě jde o to, jestli mám hlasovat... na radůzu bych nešel...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    IORETH: já s rytmikou problém nemám. většinou má problém okolí s mojí rytmikou
    IORETH
    IORETH --- ---
    HARALD: Když budu chvíli trénovat, tak Navarovou utáhnu zpěvem i akordy, ale budu mít dost velkej problém s rytmikou... Zkusím, jestli je to v mých silách.
    HARALD
    HARALD --- ---
    IORETH: Zatím nebyla. Zpěvník připravím na ni i Navarku ... ale že bych se je odvážil hrát, to moc ne. Chce to kytarist(k)u, je(n)ž prohlásí, že je utáhne.
    IORETH
    IORETH --- ---
    OLAPH: Už byla Radůza jako téma? To by totiž taky nebylo marné, klidně sólo, nebo do páru se Zuzanou Navarovou.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Spíš dám dohromady druhý velký zpěvník. Ale nebráním se návrhům.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    To bude ta radůza?
    HARALD
    HARALD --- ---
    IORETH: Mažu a dávám novou....
    IORETH
    IORETH --- ---
    V anketě pro termín lze hlasovat jen pro jednu možnost
    HARALD
    HARALD --- ---
    A chtěl bych dát příští kotlíky nějaký pátek, ať můžou i pátečníci. Hodím na toto téma hlasování do záhlaví.
    HARALD
    HARALD --- ---
    [SERVER ERROR]
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    SYMEON: já papíry umím akorát ztratit. maximum co jsem schopnej zvládnout s maximálním vypětím, aniž bych to ztratil, zkazil, založil, poslal jinam, je daňové přiznání.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Ne, v pohodě. S anglickými kotlíky počítám.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    MLEKAR_STEIN: je tam pár dobrých. ale tahle k nim opravdu nepatří...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam